راهنمای ریموت کنترل کولر گازی کنوود

هر یک از افرادی که کولر گازی کنوود را خریداری می‌ کنند باید به خوبی در مورد دکمه های ریموت کنترل کولر گازی کنوود هم اطلاعات کافی در اختیار داشته باشند. هر یک از دکمه هایی که روی ریموت کنترل کولر گازی به کار برده شده است ویژگی ها و مشخصات خاصی دارند.

بنابراین شما زمانی که قصد خریداری انواع کولر گازی های کنوود را دارید باید به خوبی در مورد ریموت کولر گازی هم اطلاعات لازم را به دست بیاورید. دکمه هایی که روی ریموت کنترل قرار گرفته شده است را اگر بشناسید قادر خواهید بود که تنظیمات کولر گازی را به بهترین نحو ممکن درون کولر گازی سیو کنید.

بسیاری از افرادی که کولر گازی کنوود را خریداری می‌ کنند ممکن است که به خوبی در مورد ویژگی های ریموت کنترل کولر گازی کنوود اطلاعات کافی در اختیار نداشته باشند. آنها باید به خوبی بدانند که اگر دکمه های کولر گازی را به درستی مورد استفاده قرار ندهند ممکن است کولر گازی کارکرد مناسبی از خود نشان ندهد.

بنابراین برخی از اصلی ترین و مهمترین دکمه هایی که روی کنترل کولر گازی کنوود وجود دارد را در ادامه معرفی می کنیم و کارکرد شان را هم بیان خواهیم کرد. در این صورت شما به راحتی می توانید از کولر گازی کنوود استفاده کنید و تنظیمات آن را به درستی بشناسید.معرفی دکمه ریوی ریموت کنترل کولر گازی کنوود

معرفی دکمه ریوی ریموت کنترل کولر گازی کنوود

برخی از اصلی ترین و مهمترین دکمه هایی که روی ریموت کنترل کولر گازی کنوود وجود دارد و شما باید به خوبی آنها را بشناسید عبارت هستند از :

  1. دکمه خاموش و روشن :

یکی از مهمترین دکمه هایی که روی کنترل کولر گازی کنوود قرار دارد دکمه روشن و خاموش می باشد. این دکمه به عنوان آسان ترین بخش های کنترل کولر گازی به شمار می رود که شما با فشار دادن آن می توانید دستگاه را روشن و خاموش کنید

  1. دکمه مود :

 دکمه مود از جمله دکمه های دیگری به شمار می ‌رود که روی کنترل کولر گازی وجود دارد. از این دکمه به عنوان یکی از دکمه های حالت کاری نام می‌ برند. یکی از اصلی‌ترین دکمه های موجود روی ریموت کنترل کولر گازی این دکمه است که چهار حالت ویژه دارد.

شما با زدن روی این دکمه می توانید هر یک از چهار حالت را مشاهده کرده و یکی از آنها را که نیاز دارید مورد استفاده قرار دهید. یکی از دکمه ها حالت فن می باشد، دیگری حالت کول است که این دکمه مناسب حالت سرمایشی کولر گازی می باشد.

یکی دیگر از حالت های دکمه مود حالت گرمایشی می باشد که شما در فصل سرد سال می توانید از این حالت استفاده کنید. یکی دیگر از حالت ها هم حالت اتوماتیک است که اگر شما این حالت را انتخاب کنید قادر خواهید بود دمای درون فضا را به درجه مطبوع برسانید.

  1. دکمه تمپ :

دکمه فن که درجه حرارت اتاق را تنظیم می ‌کند کاربرد بسیار زیادی روی ریموت کولر گازی دارد. شما با انتخاب کردن این دکمه می توانید کاهش و افزایش دمای اتاق را مورد بررسی قرار دهید. این وضعیت حالتی را به وجود می آورد که تعادل دمای بدن انسان فراهم می گردد.

  1. دکمه انتخاب سرعت فن :

دکمه انتخاب فن روی ریموت کنترل کولر گازی کنوود یکی دیگر از دکمه هایی می باشد که شما با زدن آن می توانید سرعت فن را تنظیم کنید. سرعت فن به چهار صورت می باشد، یکی از آن 4 حالت کم، زیاد، متوسط و همچنین نامنظم است که هر یک از آنها ویژگی‌ های مشخص شده‌ ای دارد.

  1. دکمه توربو :

 دکمه توربو یکی دیگر از دکمه هایی به شمار می رود که شما می توانید برای روشن و خاموش کردن کولر گازی از این دکمه استفاده کنید. دکمه توربو حالتی است که بیشترین قدرت را در درون کولر گازی به وجود می‌آورد.

  1. دکمه سوئینگ :

 یکی دیگر از دکمه های ریموت کنترل کولر گازی دکمه سوئینگ می باشد که برای تعیین وزش باد مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید با انتخاب کردن این دکمه روشن و خاموش کردن حرکات دمپر را تنظیم کنید. باید به این نکته توجه داشته باشید که نحوه کار کرد این دکمه در مدل های متنوع کولر گازی کنوود با یکدیگر فرق می کند.

دکمه روشن و خاموش زمان سنج

  1. دکمه روشن و خاموش زمان سنج :

 دکمه روشن و خاموش زمان سنج برای روشن و خاموش کردن دستگاه در زمان مشخص شده مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید با انتخاب کردن این دکمه دستگاه را در هر زمانی که مایل هستید روشن و خاموش کنید.

  1. دکمه توقف ساعت زمان سنج :

دکمه توقف ساعت زمان سنج این امکان را برای شما به وجود می‌ آورد که زمان را در دوره مشخص شده تنظیم کرده و متوقف کنید.

  1. دکمه خاموش شدن خودکار :

 دکمه خاموش شدن خودکار  این قابلیت را برای شما به وجود می ‌آورد که دستگاه را بتوانید به صورت خودکار خاموش کنید.

 

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 5 =