Search
Close this search box.

راهنمای ریموت کنترل کولر گازی کنوود

rimot3-min

راهنمای ریموت کنترل کولر گازی کنوود

هر یک از افرادی که کولر گازی کنوود را خریداری می‌ کنند باید به خوبی در مورد دکمه های ریموت کنترل کولر گازی کنوود هم اطلاعات کافی در اختیار داشته باشند. هر یک از دکمه هایی که روی ریموت کنترل کولر گازی به کار برده شده است ویژگی ها و مشخصات خاصی دارند.

بنابراین شما زمانی که قصد خریداری انواع کولر گازی های کنوود را دارید باید به خوبی در مورد ریموت کولر گازی هم اطلاعات لازم را به دست بیاورید. دکمه هایی که روی ریموت کنترل قرار گرفته شده است را اگر بشناسید قادر خواهید بود که تنظیمات کولر گازی را به بهترین نحو ممکن درون کولر گازی سیو کنید.

بسیاری از افرادی که کولر گازی کنوود را خریداری می‌ کنند ممکن است که به خوبی در مورد ویژگی های ریموت کنترل کولر گازی کنوود اطلاعات کافی در اختیار نداشته باشند. آنها باید به خوبی بدانند که اگر دکمه های کولر گازی را به درستی مورد استفاده قرار ندهند ممکن است کولر گازی کارکرد مناسبی از خود نشان ندهد.

یکی از دلایلی که شناخت ریموت کنترل کولر گازی کنوود را برای واجب ساخته است نمایش ارور ها و خطاها بر روی ریموت کنترل می باشد. تمامی ارورها و اخطارهایی که در کولر گازی رخ می دهد از طریق نمایشگر قرار گرفته روی یونیت داخلی کولر گازی و ریموت کنترل قابل مشاهده هستند. به همین دلیل آشنایی با ریموت کنترل باعث می شود تا در صورت بوجود آمدن مشکلی برای کولر گازی، سریع از آن اطلاع پیدا کنید و برای رفع آن اقدام کنید یا از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

بنابراین برخی از اصلی ترین و مهمترین دکمه هایی که روی کنترل کولر گازی کنوود وجود دارد را در ادامه معرفی می کنیم و کارکرد شان را هم بیان خواهیم کرد. در این صورت شما به راحتی می توانید از کولر گازی کنوود استفاده کنید و تنظیمات آن را به درستی بشناسید.معرفی دکمه ریوی ریموت کنترل کولر گازی کنوود

مزایای استفاده از ریموت کنترل کولر گازی کنوود

زمانی کنترل عملکرد و قابلیت های کولرهای گازی به صورت دستی و با کمک دکمه های تعبیه شده بر روی دستگاه امکان پذیر بود. البته این محدودیت شامل کولرهای گازی قدیمی، پنجره ای و یا ایستاده می شد.

ریموت کنترل کولر گازی کنوود به طور کلی استفاده از این دستگاه را برای هر شخصی آسان نموده است. کافیست کاربرد هر یک از دکمه های آن را بدانید تا از فواصل زیاد به راحتی تنظیم اسپلیت را در دست داشته باشید. اگر در کار با ریموت کنترل این کولر گازی با چالش رو به رو هستید و یا مفهوم برخی از دکمه ها را نمی دانید، ادامه مطلب را از دست ندهید.

معرفی دکمه ریوی ریموت کنترل کولر گازی کنوود

برخی از اصلی ترین و مهمترین دکمه هایی که روی ریموت کنترل کولر گازی کنوود وجود دارد و شما باید به خوبی آنها را بشناسید عبارت هستند از :

  1. دکمه خاموش و روشن :

یکی از مهمترین دکمه هایی که روی کنترل کولر گازی کنوود قرار دارد دکمه روشن و خاموش می باشد. این دکمه به عنوان آسان ترین بخش های کنترل کولر گازی به شمار می رود که شما با فشار دادن آن می توانید دستگاه را روشن و خاموش کنید

  1. دکمه مود :

 دکمه مود از جمله دکمه های دیگری به شمار می ‌رود که روی کنترل کولر گازی وجود دارد. از این دکمه به عنوان یکی از دکمه های حالت کاری نام می‌ برند. یکی از اصلی‌ترین دکمه های موجود روی ریموت کنترل کولر گازی این دکمه است که چهار حالت ویژه دارد.

شما با زدن روی این دکمه می توانید هر یک از چهار حالت را مشاهده کرده و یکی از آنها را که نیاز دارید مورد استفاده قرار دهید. یکی از دکمه ها حالت فن می باشد، دیگری حالت کول است که این دکمه مناسب حالت سرمایشی کولر گازی می باشد.

یکی دیگر از حالت های دکمه مود حالت گرمایشی می باشد که شما در فصل سرد سال می توانید از این حالت استفاده کنید. یکی دیگر از حالت ها هم حالت اتوماتیک است که اگر شما این حالت را انتخاب کنید قادر خواهید بود دمای درون فضا را به درجه مطبوع برسانید.

  1. دکمه تمپ :

دکمه فن که درجه حرارت اتاق را تنظیم می ‌کند کاربرد بسیار زیادی روی ریموت کولر گازی دارد. شما با انتخاب کردن این دکمه می توانید کاهش و افزایش دمای اتاق را مورد بررسی قرار دهید. این وضعیت حالتی را به وجود می آورد که تعادل دمای بدن انسان فراهم می گردد.

  1. دکمه انتخاب سرعت فن :

دکمه انتخاب فن روی ریموت کنترل کولر گازی کنوود یکی دیگر از دکمه هایی می باشد که شما با زدن آن می توانید سرعت فن را تنظیم کنید. سرعت فن به چهار صورت می باشد، یکی از آن ۴ حالت کم، زیاد، متوسط و همچنین نامنظم است که هر یک از آنها ویژگی‌ های مشخص شده‌ ای دارد.

  1. دکمه توربو :

 دکمه توربو یکی دیگر از دکمه هایی به شمار می رود که شما می توانید برای روشن و خاموش کردن کولر گازی از این دکمه استفاده کنید. دکمه توربو حالتی است که بیشترین قدرت را در درون کولر گازی به وجود می‌آورد. این دکمه زمانی مورد استفاده می باشد که شما قصد داشته تا محیط مد نظر خود را در سریع ترین زمان ممکن تغییر دما دهید.

  1. دکمه سوئینگ :

 یکی دیگر از دکمه های ریموت کنترل کولر گازی دکمه سوئینگ می باشد که برای تعیین وزش باد مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید با انتخاب کردن این دکمه روشن و خاموش کردن حرکات دمپر را تنظیم کنید. باید به این نکته توجه داشته باشید که نحوه کار کرد این دکمه در مدل های متنوع کولر گازی کنوود با یکدیگر فرق می کند.

دکمه روشن و خاموش زمان سنج

  1. دکمه روشن و خاموش زمان سنج :

 دکمه روشن و خاموش زمان سنج برای روشن و خاموش کردن دستگاه در زمان مشخص شده مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید با انتخاب کردن این دکمه دستگاه را در هر زمانی که مایل هستید روشن و خاموش کنید.

  1. دکمه توقف ساعت زمان سنج :

دکمه توقف ساعت زمان سنج این امکان را برای شما به وجود می‌ آورد که زمان را در دوره مشخص شده تنظیم کرده و متوقف کنید.

  1. دکمه خاموش شدن خودکار :

 دکمه خاموش شدن خودکار  این قابلیت را برای شما به وجود می ‌آورد که دستگاه را بتوانید به صورت خودکار خاموش کنید. استفاده از این دکمه به این شکل است که شما با استفاده از تایمر می توانید در زمانی مد نظر خود کولر گازی را خاموش کنید. این دکمه یکی از دکمه های کاربردی ریموت کنترل کولر گازی می باشد.

  ۱۰. دکمه ریست:

این دکمه برای ریست کردن تمامی تنظیمات کولر گازی استفاده می شود. استفاده از این دکمه برای افرادی که تخصصی در زمینه کولرهای گازی ندارند پیشنهاد نمی شود.

خرابی های ریموت کنترل کولر گازی کنوود

خیلی از کاربران کولر گازی های کنوود ممکن است با مشکل خرابی ریموت کنترل دستگاهشان مواجه شده باشند و به اشتباه تصور کنند که دستگاه معیوب شده است! بدین صورت که ممکن است برای مثال ممکن است دکمه مربوط به زمان سنج ریموت کنترل کار نکند و تصور کنند که تایمر کولر گازی دچار مشکل شده است.

در صورتی که مطمئن شدید مشکل از ریموت کنترل است، اولین و ساده ترین اقدام در جهت رفع مشکل، تعویض باتری ریموت کنترل می باشد. اگر همچنان دکمه کار نمی کند، بایستی درخواست تعمیر و یا تعویض آن را از نمایندگی ثبت کنید. البته چنین مشکلی بسیار به ندرت ممکن است رخ دهد و این کنترل ها برای سالیان سال در صورت مراقبت به خوبی کار خواهند کرد.

راهنمای خرید ریموت کنترل کولر گازی کنوود

ریموت کنترل کولر گازی کنوود و در کل تمامی ریموت کنترل ها جزو امکانات ثابت و الزامی انواع کولر گازی های امروزی هستند و هزینه ای که بابت دستگاه پرداخت می کنید، شامل آن نیز می شود. حال اگر ریموت کنترل را گم کرده اید و یا به دلیل خرابی قصد تعویض آن با ریموت کنترل جدید را دارید، فقط و فقط بایستی با نمایندگی یا فروشگاه رسمی توزیع کننده محصول تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت نمایید.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”دکمه ریست ریموت کنترل کولر گازی کنوود کجاست؟” answer-0=”این دکمه معمولا به رنگ قرمز می باشد که در سمت چپ – پایین این ریموت کنترل قرار دارد.” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”آیا ریموت کنترل کولر گازی کنوود قابلیت تعمیر دارد؟” answer-1=”بله با مراجعه به یکی از مراکز تعمیر کولرهای گازی می توانید اقدام به تعمیر ریموت کنترل بکنید.” image-1=”” headline-2=”h2″ question-2=”ریموت کنترل کولر گازی کنوود چه قیمتی دارند؟” answer-2=”قیمت این ریموت ها بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان قابل خریداری است.” image-2=”” count=”3″ html=”true” css_class=””]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *