در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید

راهنمای ریموت کنترل کولر گازی کنوود

لطفا امتیاز دهید

راهنمای ریموت کنترل کولر گازی کنوود

هر یک از افرادی که کولر گازی کنوود را خریداری می‌ کنند باید به خوبی در مورد دکمه های ریموت کنترل کولر گازی کنوود هم اطلاعات کافی در اختیار داشته باشند. هر یک از دکمه هایی که روی ریموت کنترل کولر گازی به کار برده شده است ویژگی ها و مشخصات خاصی دارند.

بنابراین شما زمانی که قصد خریداری انواع کولر گازی های کنوود را دارید باید به خوبی در مورد ریموت کولر گازی هم اطلاعات لازم را به دست بیاورید. دکمه هایی که روی ریموت کنترل قرار گرفته شده است را اگر بشناسید قادر خواهید بود که تنظیمات کولر گازی را به بهترین نحو ممکن درون کولر گازی سیو کنید.

بسیاری از افرادی که کولر گازی کنوود را خریداری می‌ کنند ممکن است که به خوبی در مورد ویژگی های ریموت کنترل کولر گازی کنوود اطلاعات کافی در اختیار نداشته باشند. آنها باید به خوبی بدانند که اگر دکمه های کولر گازی را به درستی مورد استفاده قرار ندهند ممکن است کولر گازی کارکرد مناسبی از خود نشان ندهد.

یکی از دلایلی که شناخت ریموت کنترل کولر گازی کنوود را برای واجب ساخته است نمایش ارور ها و خطاها بر روی ریموت کنترل می باشد. تمامی ارورها و اخطارهایی که در کولر گازی رخ می دهد از طریق نمایشگر قرار گرفته روی یونیت داخلی کولر گازی و ریموت کنترل قابل مشاهده هستند. به همین دلیل آشنایی با ریموت کنترل باعث می شود تا در صورت بوجود آمدن مشکلی برای کولر گازی، سریع از آن اطلاع پیدا کنید و برای رفع آن اقدام کنید یا از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

بنابراین برخی از اصلی ترین و مهمترین دکمه هایی که روی کنترل کولر گازی کنوود وجود دارد را در ادامه معرفی می کنیم و کارکرد شان را هم بیان خواهیم کرد. در این صورت شما به راحتی می توانید از کولر گازی کنوود استفاده کنید و تنظیمات آن را به درستی بشناسید.معرفی دکمه ریوی ریموت کنترل کولر گازی کنوود

معرفی دکمه ریوی ریموت کنترل کولر گازی کنوود

برخی از اصلی ترین و مهمترین دکمه هایی که روی ریموت کنترل کولر گازی کنوود وجود دارد و شما باید به خوبی آنها را بشناسید عبارت هستند از :

 1. دکمه خاموش و روشن :

یکی از مهمترین دکمه هایی که روی کنترل کولر گازی کنوود قرار دارد دکمه روشن و خاموش می باشد. این دکمه به عنوان آسان ترین بخش های کنترل کولر گازی به شمار می رود که شما با فشار دادن آن می توانید دستگاه را روشن و خاموش کنید

 1. دکمه مود :

 دکمه مود از جمله دکمه های دیگری به شمار می ‌رود که روی کنترل کولر گازی وجود دارد. از این دکمه به عنوان یکی از دکمه های حالت کاری نام می‌ برند. یکی از اصلی‌ترین دکمه های موجود روی ریموت کنترل کولر گازی این دکمه است که چهار حالت ویژه دارد.

شما با زدن روی این دکمه می توانید هر یک از چهار حالت را مشاهده کرده و یکی از آنها را که نیاز دارید مورد استفاده قرار دهید. یکی از دکمه ها حالت فن می باشد، دیگری حالت کول است که این دکمه مناسب حالت سرمایشی کولر گازی می باشد.

یکی دیگر از حالت های دکمه مود حالت گرمایشی می باشد که شما در فصل سرد سال می توانید از این حالت استفاده کنید. یکی دیگر از حالت ها هم حالت اتوماتیک است که اگر شما این حالت را انتخاب کنید قادر خواهید بود دمای درون فضا را به درجه مطبوع برسانید.

 1. دکمه تمپ :

دکمه فن که درجه حرارت اتاق را تنظیم می ‌کند کاربرد بسیار زیادی روی ریموت کولر گازی دارد. شما با انتخاب کردن این دکمه می توانید کاهش و افزایش دمای اتاق را مورد بررسی قرار دهید. این وضعیت حالتی را به وجود می آورد که تعادل دمای بدن انسان فراهم می گردد.

 1. دکمه انتخاب سرعت فن :

دکمه انتخاب فن روی ریموت کنترل کولر گازی کنوود یکی دیگر از دکمه هایی می باشد که شما با زدن آن می توانید سرعت فن را تنظیم کنید. سرعت فن به چهار صورت می باشد، یکی از آن ۴ حالت کم، زیاد، متوسط و همچنین نامنظم است که هر یک از آنها ویژگی‌ های مشخص شده‌ ای دارد.

 1. دکمه توربو :

 دکمه توربو یکی دیگر از دکمه هایی به شمار می رود که شما می توانید برای روشن و خاموش کردن کولر گازی از این دکمه استفاده کنید. دکمه توربو حالتی است که بیشترین قدرت را در درون کولر گازی به وجود می‌آورد. این دکمه زمانی مورد استفاده می باشد که شما قصد داشته تا محیط مد نظر خود را در سریع ترین زمان ممکن تغییر دما دهید.

 1. دکمه سوئینگ :

 یکی دیگر از دکمه های ریموت کنترل کولر گازی دکمه سوئینگ می باشد که برای تعیین وزش باد مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید با انتخاب کردن این دکمه روشن و خاموش کردن حرکات دمپر را تنظیم کنید. باید به این نکته توجه داشته باشید که نحوه کار کرد این دکمه در مدل های متنوع کولر گازی کنوود با یکدیگر فرق می کند.

دکمه روشن و خاموش زمان سنج

 1. دکمه روشن و خاموش زمان سنج :

 دکمه روشن و خاموش زمان سنج برای روشن و خاموش کردن دستگاه در زمان مشخص شده مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید با انتخاب کردن این دکمه دستگاه را در هر زمانی که مایل هستید روشن و خاموش کنید.

 1. دکمه توقف ساعت زمان سنج :

دکمه توقف ساعت زمان سنج این امکان را برای شما به وجود می‌ آورد که زمان را در دوره مشخص شده تنظیم کرده و متوقف کنید.

 1. دکمه خاموش شدن خودکار :

 دکمه خاموش شدن خودکار  این قابلیت را برای شما به وجود می ‌آورد که دستگاه را بتوانید به صورت خودکار خاموش کنید. استفاده از این دکمه به این شکل است که شما با استفاده از تایمر می توانید در زمانی مد نظر خود کولر گازی را خاموش کنید. این دکمه یکی از دکمه های کاربردی ریموت کنترل کولر گازی کنوود می باشد.

  ۱۰. دکمه ریست:

این دکمه برای ریست کردن تمامی تنظیمات کولر گازی استفاده می شود. استفاده از این دکمه برای افرادی که تخصصی در زمینه کولرهای گازی ندارند پیشنهاد نمی شود.

 

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

دکمه ریست ریموت کنترل کولر گازی کنوود کجاست؟

این دکمه معمولا به رنگ قرمز می باشد که در سمت چپ – پایین این ریموت کنترل قرار دارد.

آیا ریموت کنترل کولر گازی کنوود قابلیت تعمیر دارد؟

بله با مراجعه به یکی از مراکز تعمیر کولرهای گازی می توانید اقدام به تعمیر ریموت کنترل بکنید.

ریموت کنترل کولر گازی کنوود چه قیمتی دارند؟

قیمت این ریموت ها بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان قابل خریداری است.

مطالب مرتبط

آموزش نصب کانال داکت اسپلیت

آموزش نصب کانال داکت اسپلیت

آموزش نصب کانال داکت اسپلیت داکت اسپلیت یکی از سیستم های سرمایشی و گرمایشی هوا است که میان ساختمان سازان... ادامه مطلب

Install fire box

نصب جعبه آتش نشانی

نصب جعبه آتش نشانی برای تأمین ایمنی و همچنین جلوگیری از انواع حریق صددرصد استفاده و بکارگیری جعبه آتش نشانی... ادامه مطلب

نحوه خاموش کردن آتش

نحوه خاموش کردن آتش

نحوه خاموش کردن آتش آتش گرفتگی در سال های اخیر در جنگل‌ها و همچنین منازل مسکونی و کارگاهی رواج پیدا... ادامه مطلب

نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی

نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی

نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی آشنایی با نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی به شما کمک می کند تا... ادامه مطلب

مواد اطفاء حریق

مواد اطفاء حریق

مواد اطفاء حریق در این مطلب از وبسایت تاسیسات دات کام قصد داریم مواد اطفاء حریق را مورد بررسی قرار... ادامه مطلب

مهار آتش توسط امواج صوتی

مهار آتش توسط امواج صوتی همانگونه که می دانید آتش‌نشانان معمولاً از مواد شیمیایی و همچنین آب برای خاموش کردن... ادامه مطلب

گاز مورد استفاده در کپسول آتش نشانی چیست؟

گاز مورد استفاده در کپسول آتش نشانی چیست؟

گاز مورد استفاده در کپسول آتش نشانی چیست؟ سؤالی که ممکن است، ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول... ادامه مطلب

گاز مورد استفاده در کپسول آتش نشانی چیست؟

گاز کپسول آتش نشانی

گاز کپسول آتش نشانی گاز کپسول آتش نشانی یکی از قسمت های بسیار مهم و غیر قابل چشم پوشی در... ادامه مطلب

1 دیدگاه

 • Shahin 1401/03/14 پاسخ

  برای قسمت مود نباید کلی بگید یکی واسه سرماست یکی گرما. به این میگن اطلاعات ناقص. باید لطف کنی بگی هر کدوم از اون شکلهای بالا که یکی عکس قطره اب هست یکی عکس خورشید و… برای چه موقعی کاربرد داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 9 =