در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
خرید، فروش و قیمت چیلر در خراسان رضوی

خرید، فروش و قیمت چیلر در خراسان رضوی

لطفا امتیاز دهید

چیلر در خراسان رضوی

چیلر به دستگاهی گفته می‌شود که توسط انجام یک سلسله فرآیند در سیکل تبرید تراکمی یا جذبی گرما را از سیال واسط که معمولاً آب می‌باشد دریافت می‌کند و باعث سرد شدن آن خواهد شد. این مایع توسط مبدل حرارتی به تجهیزات خنک کننده انتقال داده می شود. بهتر است بدانید دستگاه های چیلر برای تهویه مطبوع در ساختمان های اداری، تجاری، مسکونی و … مورد استفاده قرار می گیرد.

 همچنین از سرمایشی که توسط این دستگاه ها تولید می شود، در صنایع مختلف جهت خنک کاری دستگاه ها و تجهیزات صنعتی و همچنین سرمایش برای فرایندی هم استفاده خواهد شد. چیلر ها از نظر ساختمان و سیکل عملکردی معمولاً دارای تنوع بسیاری می باشد که عوامل مختلفی در انتخاب یکی از انواع دستگاه ها تعیین کننده خواهد بود.

با توجه به نیاز بهره‌بردار دمای آب سرد و خروجی می تواند بالای صفر که برای تهویه مطبوع استفاده می شود. همچنین زیر صفر که جهت سرمایش فراوانی و مصارف صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد باشد با توجه به نوع کاربرد چیلر آب سرد خروجی مشخص خواهد شد.

خرید چیلر در خراسان رضوی

نحوه عملکرد چیلر

همانطور که ذکر شد عملکرد چیلر بر اساس سیکل تبرید تراکمی و جذبی می‌باشد که گرما را از آب گرفته و آن را به مبدل تجهیزات تهویه مطبوع یا دستگاه‌های صنعتی ارسال می‌کند و سرمایش ایجاد خواهد شد. در سیکل تراکمی معمولاً با تقطیر و تراکم و تبخیر و انبساط سرمایش تولید می شود در طی این فرایند گرما را از آب که هوا سیال واسط که اب است گرفته و سرمایش تولید می‌شود.

 اما در سیکل جذبی سرمایش بر اساس ایجاد خلا و کاهش دمای تبخیر مبرد توسط ماده جاذب برای جذب بخار سرمایش تولید می شود و مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع چیلر از نظر عملکردی

این دستگاه معمولاً از نظر سیکل عملکردی به دو دسته کلی تقسیم می‌شود: چیلر تراکمی و چیلر جذبی

چیلر تراکمی

در چیلر تراکمی معمولاً از انرژی الکتریکی برای تولید سرما استفاده می‌شود که در اینجا به صورت تبرید تراکمی عمل می‌کند. آب داخل اواپراتور سرد شده و به فن کویل یا هواساز ارسال می‌شود که باعث خنک شدن فضای مورد تهویه می شود.

 بهتر است بدانید چیلرهای تراکمی به طور گسترده جهت تهویه مطبوع زمستانی و همچنین خنک کاری تجهیزات صنعتی و سرمایشی فرایندی استفاده می شود. دستگاه‌های چیلر تراکمی در ظرفیت‌های دو الی دو هزار تومان سرمایش تولید و روانه بازار می‌شود. شما می توانید در هر شرایط اقلیمی این محصول را نصب کرده و از آن بهره مند شوید.

چیلر جذبی

در چیلر جذبی انرژی گرمایی برای تولید سرمایش استفاده می‌شود که این محصول در ظرفیت‌های بالا تولید و روانه بازار می شود. بهتر است بدانید منبع انرژی گرمای مورد نیاز چیلر جذبی می‌تواند آب گرم بخار یا شعله مستقیم مشعل باشد. با سرد شدن آب توسط چیلر جذبی و انتقال آن به هواساز یا فن کویل باعث ایجاد سرمایش در محیط و فضای مورد نظر می شود.

 معمولاً در پروژه‌های بزرگ مسکونی، تجاری، اداری، تفریحی و … چیلر جذبی جهت تهویه مطبوع مورد استفاده قرار می گیرد. انرژی اصلی مورد نیاز این محصول توسط انرژی گرمایی حاصل از سوختن گاز طبیعی و گازوئیل می باشد.

 البته در نظر داشته باشید که علاوه بر مصرف سوخت گاز یا گازوئیل به انرژی برق هم برای تولید سرمایش نیاز دارد . طور کلی می‌توان گفت در این دستگاه مصرف سوخت بالا بوده ولی مصرف برق پایین می باشد. پیشنهاد می‌کنیم در شهرهایی که دارای رطوبت بالا می باشد از این محصول استفاده نکنید.

قیمت چیلر

امروزه متاسفانه به خاطر نوسانات ارز و دلار نمی‌توان قیمت ثابتی را برای این محصولات ذکر کرد. چراکه دلار و ارز به صورت مرتب در حال تغییر می باشند و از این محصول معمولاً به صورت وارداتی بوده که نمی‌توان قیمت ثابتی را ذکر کرد. عوامل دیگری نیز وجود دارند که بر قیمت این محصول تاثیرگذار می باشند.

 برخی از این عوامل عبارتند از: ظرفیت سرمایشی محصول و همچنین عملکرد و راندمان محصول، کیفیت مواد اولیه و قطعات استفاده شده در ساخت این محصول و همچنین کیفیت سازندگان و … بر قیمت نهایی چیلر این دستگاه تأثیرگذار می باشد.

 بهتر است بدانید مجموعه تاسیسات دات کام همواره در تلاش است تا دستگاه‌های چیلر که توسط برندهای معتبر و شناخته شده ای طراحی و تولید می‌شود را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه عرضه کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان تاسیسات دات کام تماس بگیرید.

فروش چیلر در خراسان رضوی

امروزه فروشگاه ها و مجموعه های بسیاری هستند که نسبت به خرید و فروش دستگاه های چیلر اقدام کرده‌اند. می‌توانید با مراجعه به فروشگاه معتبر و مجاز این محصول را با کیفیت بالا تهیه کنید. پیشنهاد می کنیم با مراجعه به سایت https://tasisat.com/  تنوع بالای محصولات را مشاهده کرده و نسبت به تهیه آن اقدام نمایید.

بهتر است بدانید شما تنها در صورتی می توانید محصول مناسبی را انتخاب نمایید که تمامی محصولات را مشاهده و مشخصات فنی آن را بررسی نمایید. با مراجعه به سایت https://tasisat.com/  این محصول را تهیه کرده و از گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر که در اختیار شما قرار داده می شود بهره مند شوید.

فروش چیلر در خراسان رضوی

خرید چیلر در خراسان رضوی

شما بازدید کنندگان گرامی می توانید به صورت حضوری و اینترنتی نسبت به خرید و تهیه دستگاه چیلر اقدام نمایید و از این محصول بهره مند شوید. توصیه می‌کنیم امروزه با توجه به شرایط ایجاد شده توسط ویروس کرونا به صورت اینترنتی نسبت به تهیه و خرید چیلر اقدام نمایید تا بدون دغدغه و نگرانی این محصول را تهیه کرده و از آن بهره مند شوید.

با توجه به تنوع بالای محصولات پیشنهاد می کنیم قبل از سفارش محصول حتماً با کارشناسان تاسیسات دات کام تماس بگیرید و از راهنمایی های لازم بهره مند شوید. در صورتی که شما اطلاعات کامل درباره محصولات داشته باشید می توانید نوع مناسبی را انتخاب کرده و از آن بهره مند شوید.

با مراجعه به سایت https://tasisat.com/  علاوه بر مشاهده تنوع کامل محصولات و مشخصات دقیق این محصولات نسبت به خرید چیلر اقدام نمایید. در هر نقطه ای از کشور ایران که باشید می توانید این محصول را تهیه کرده و از آن بهره مند شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان تاسیسات دات کام تماس بگیرید.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

چگونه می توان نسبت به تهیه دستگاه چیلر اقدام کرد؟

با مراجعه به سایت https://tasisat.com/ می‌توانید دستگاه چیلر را در هر جای ایران که باشید تهیه کرده و از آن بهره مند شوید.

سوخت مورد نیاز چیلر های جذبی چیست؟

چیلرهای جذبی از گاز و گازوئیل به عنوان سوخت استفاده می کنند. البته از برق نیز استفاده می شود که مصرف گاز و گازوئیل بالا بوده ولی مصرف برق پایین می باشد.

چیلر تراکمی از چه نوع انرژی برای تولید سرمایش استفاده می کند؟

معمولاً چیلر تراکمی از انرژی الکتریکی جهت تولید سرمایش استفاده می کند.

مطالب مرتبط

تکنیک های اطفا حریق پرکاربرد

تکنیک های اطفا حریق پرکاربرد

تکنیک های اطفا حریق پرکاربرد شما با یادگیری تکنیک های اطفا حریق پرکاربرد می توانید نسبت به مهار حریق در... ادامه مطلب

تست هیدرواستاتیک کپسول های آتش نشانی

تست هیدرواستاتیک کپسول های آتش نشانی

تست هیدرواستاتیک کپسول های آتش نشانی بهتر است بدانید که تست هیدرولیک روشی است برای تست استحکام و نشتی مخازن... ادامه مطلب

تجهیزات داخل جعبه آتش نشانی

تجهیزات داخل جعبه آتش نشانی

تجهیزات داخل جعبه آتش نشانی همانطور که می دانید مهم ترین و ضروری ترین تجهیزات آتش نشانی و راه مقابله... ادامه مطلب

تجهیزات آتش نشانی

تجهیزات آتش نشانی

تجهیزات آتش نشانی برای ایمن کردن محل کار و زندگی صددرصد سفارش و خرید تجهیزات آتش نشانی می تواند از... ادامه مطلب

پمپ آب برای ساختمان

پمپ آب برای ساختمان

پمپ آب برای ساختمان پمپ آب برای ساختمان یکی از ملزومات می باشد که برای افزایش فشار آب خانه، ساختمان،... ادامه مطلب

بهترین مارک کپسول آتش نشانی چیست؟

بهترین مارک کپسول آتش نشانی چیست؟

بهترین مارک کپسول آتش نشانی چیست؟ در هنگام خرید کپسول آتش نشانی، سؤالی که ممکن است کاربر را در هنگام... ادامه مطلب

تست هیدرواستاتیک کپسول های آتش نشانی

بهترین کپسول آتش نشانی

بهترین کپسول آتش نشانی کپسول آتش نشانی انواع بسیار گوناگونی دارد که شما مرغوب ترین و با کیفیت ترین آن... ادامه مطلب

بهترین مارک کپسول آتش نشانی چیست؟

انواع مختلف خاموش کننده آتش

انواع مختلف خاموش کننده آتش در این مطلب از وب سایت تاسیسات دات کام قصد داریم انواع مختلف خاموش کننده... ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + دو =