راهنمای کنترل کولر گازی midea

در صورتی که شما می خواهید از کولر گازی midea نهایت استفاده را از نظر گرمایشی و سرمایشی داشته باشید باید به خوبی دکمه های روی کنترل کولر گازی midea را بشناسید. ریموت کولر گازی میدیا midea دارای دکمه های متنوعی می باشد که هر یک از این دکمه ها دارای مشخصات خاصی می باشند.

به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که اگر با ویژگی ها و مشخصات دکمه های روی ریموت کولر گازی آشنایی نداشته باشید نمی توانید از کولر گازی استفاده کنید. هر یک از کولر گازی هایی که شما خریداری می کنید دارای ریموت کنترل هستند که دکمه های متنوعی روی ریموت آنها قرار گرفته است.

با آشنایی بیشتری که در مورد دکمه های روی کنترل کولر گازی midea داشته باشید می توانید از دکمه ها نهایت کاربری را برای سرمایش و گرمایش دریافت کنید. بسیاری از افرادی که اقدام به خریداری کولر گازی می ‌نمایند امکان دارد که با دکمه های روی ریموت کولر گازی آشنایی نداشته باشند.

در صورتی که هر یک از دکمه های روی کنترل کولر دستگاه به درستی مورد استفاده قرار نگیرد امکان دارد که شما سیستم گرمایشی و سرمایشی مورد نظرتان را نتوانید از کولر گازی دریافت کنید.

برخی از مهمترین دکمه هایی که روی ریموت کولر گازی مدیا midea وجود دارد را در ادامه معرفی می کنیم و شما اطلاعات بیشتری در مورد کاربرد هر یک از دکمه ها داشته باشید.

دکمه های روی کنترل کولر گازی midea

معرفی دکمه های روی کنترل کولر گازی midea

برخی از دکمه هایی که روی کنترل کولر گازی midea قرار دارد و شما باید به خوبی با آنها و کاربردشان آشنایی داشته باشید عبارت هستند از :

  1. دکمه مود :

یکی از مهمترین و کاربردی ترین دکمه های روی ریموت کولر گازی این دکمه می باشد که شما با زدن آن چندین حالت متنوع را می توانید روی صفحه نمایشگر مشاهده کنید.

حالت سرمایشی، گرمایشی، فن، خودکار و خشک از جمله مهمترین حالت هایی است که با زدن این دکمه مشاهده می‌ کنید. هر یک از آنها را که می خواهید انتخاب کنید باید دوباره روی آن حالت بزنید تا کولر گازی بر اساس آن حالت کارکردش را آغاز نماید.

  1. دکمه تمپ :

شما با استفاده کردن از این دکمه بر اساس نیاز خودتان می توانید دمای محیط را کاهش و یا افزایش دهید. برای افزایش بخشیدن به دما از فلش بالا باید استفاده کنید و برای کاهش دادن زمان باید از فلش پایین روی ریموت کولر گازی استفاده نمایید.

به طور معمول توصیه می شود که دمای کولر گازی روی ۲۲ تا ۲۵ درجه سانتیگراد بگذارید تا نیازی به استفاده کردن از این دکمه نداشته باشید.

  1. دکمه خاموش و روشن :

یکی از دکمه های کاربردی که روی کنترل کولر گازی midea وجود دارد دکمه خاموش و روشن می باشد. دکمه خاموش و روشن از جمله مهمترین دکمه های روی ریموت کولر گازی است که بر شما با زدن آن می توانید کولر گازی را خاموش و یا روشن نمایید.

  1. دکمه فن :

با انتخاب کردن این دکمه شما می توانید سرعت فن کولر گازی را روی چهار حالت بگذارید. حالت کم، حالت زیاد، حالت متوسط و حالت نامنظم از جمله مهمترین حالت های سرعت فن کولر گازی به شمار می ‌رود. هر یک از این حالت ها را که انتخاب کنید می‌ توانید سرعت متفاوتی را روی فن کولر گازی اجرا نمایید.

شما برای جابه جا سازی هوای ساختمان می توانید از این دکمه استفاده کنید که باید بدانید کاربردی بودن این دکمه موجب شده است بسیاری از افراد از آن استفاده بیشتری داشته باشند.

  1. دکمه سوئینگ :

شما برای تکان دادن پره های کولر گازی به سمت افقی و یا عمودی می توانید از این دکمه استفاده کنید. زمان استفاده کردن از این دکمه باید به موقعیت پنل کولر گازی خود دقت نمایید.کنترل کولر گازی midea

  1. دکمه تنظیم زمان :

شما از این دکمه می توانید برای روشن و خاموش شدن خودکار کولر گازی استفاده کنید. با استفاده کردن از این دکمه قادر خواهید بود که زمان مشخصی را تنظیم کنید و با زدن مجدد دکمه حالت تایمر آن را می توانید لغو نمایید.

  1. دکمه قفل کودک :

شما با استفاده از این دکمه روی ریموت کنترل کولر گازی midea می توانید عملکرد هر یک از دکمه ها را غیر فعال کنید تا کودکان زمان در دست گرفتن کنترل هیچ دکمه ای را نتوانند بزنند.

بسیاری از مواقع امکان دارد که ریموت کولر گازی در دسته کودکان قرار بگیرد و آنها دکمه های متفاوتی را فشار دهند که تنظیمات کولر گازی را تغییر دهند. به همین دلیل شما می توانید از دکمه قفل کودک در این مواقع استفاده کنید.

  1. دکمه حالت خواب :

شما با فشار دادن این دکمه می توانید حالت خواب را برای کولر گازی خود فعال کنید. حالت خواب موجب می گردد که شما در زمان استراحت و یا خواب خود ترموستات دمای کولر گازی را به استاندارد لازم برسانید.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =