در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
راهنمای کنترل کولر گازی  midea

راهنمای استفاده از ریموت کنترل کولر گازی midea

2/5 - (1 امتیاز)

راهنمای کنترل کولر گازی midea

در صورتی که شما می خواهید از کولر گازی midea نهایت استفاده را از نظر گرمایشی و سرمایشی داشته باشید باید به خوبی دکمه های روی کنترل کولر گازی midea را بشناسید. ریموت کولر گازی میدیا دارای دکمه های متنوعی می باشد که هر یک از این دکمه ها دارای مشخصات خاصی می باشند.

به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که اگر با ویژگی ها و مشخصات دکمه های روی ریموت کولر گازی آشنایی نداشته باشید نمی توانید از کولر گازی استفاده کنید. هر یک از کولر گازی هایی که شما خریداری می کنید دارای ریموت کنترل هستند که دکمه های متنوعی روی ریموت آنها قرار گرفته است.

با آشنایی بیشتری که در مورد دکمه های روی کنترل کولر گازی midea داشته باشید می توانید از دکمه ها نهایت کاربری را برای سرمایش و گرمایش دریافت کنید. بسیاری از افرادی که اقدام به خریداری کولر گازی می ‌نمایند امکان دارد که با دکمه های روی ریموت کولر گازی آشنایی نداشته باشند.

در صورتی که هر یک از دکمه های روی کنترل کولر دستگاه به درستی مورد استفاده قرار نگیرد امکان دارد که شما سیستم گرمایشی و سرمایشی مورد نظرتان را نتوانید از کولر گازی دریافت کنید.

برخی از مهمترین دکمه هایی که روی ریموت کولر گازی مدیا midea وجود دارد را در ادامه معرفی می کنیم و شما اطلاعات بیشتری در مورد کاربرد هر یک از دکمه ها داشته باشید.

دکمه های روی کنترل کولر گازی midea

معرفی دکمه های روی کنترل کولر گازی midea

برخی از دکمه هایی که روی کنترل کولر گازی midea قرار دارد و شما باید به خوبی با آنها و کاربردشان آشنایی داشته باشید عبارت هستند از :

  1. دکمه مود :

یکی از مهمترین و کاربردی ترین دکمه های روی ریموت کولر گازی این دکمه می باشد که شما با زدن آن چندین حالت متنوع را می توانید روی صفحه نمایشگر مشاهده کنید.

حالت سرمایشی، گرمایشی، فن، خودکار و خشک از جمله مهمترین حالت هایی است که با زدن این دکمه مشاهده می‌ کنید. هر یک از آنها را که می خواهید انتخاب کنید باید دوباره روی آن حالت بزنید تا کولر گازی بر اساس آن حالت کارکردش را آغاز نماید.

  1. دکمه تمپ :

شما با استفاده کردن از این دکمه بر اساس نیاز خودتان می توانید دمای محیط را کاهش و یا افزایش دهید. برای افزایش بخشیدن به دما از فلش بالا باید استفاده کنید و برای کاهش دادن زمان باید از فلش پایین روی ریموت کولر گازی استفاده نمایید.

به طور معمول توصیه می شود که دمای کولر گازی روی ۲۲ تا ۲۵ درجه سانتیگراد بگذارید تا نیازی به استفاده کردن از این دکمه نداشته باشید.

  1. دکمه خاموش و روشن :

یکی از دکمه های کاربردی که روی کنترل کولر گازی midea وجود دارد دکمه خاموش و روشن می باشد. دکمه خاموش و روشن از جمله مهمترین دکمه های روی ریموت کولر گازی است که بر شما با زدن آن می توانید کولر گازی را خاموش و یا روشن نمایید.

  1. دکمه فن :

با انتخاب کردن این دکمه شما می توانید سرعت فن کولر گازی را روی چهار حالت بگذارید. حالت کم، حالت زیاد، حالت متوسط و حالت نامنظم از جمله مهمترین حالت های سرعت فن کولر گازی به شمار می ‌رود. هر یک از این حالت ها را که انتخاب کنید می‌ توانید سرعت متفاوتی را روی فن کولر گازی اجرا نمایید.

شما برای جابه جا سازی هوای ساختمان می توانید از این دکمه استفاده کنید که باید بدانید کاربردی بودن این دکمه موجب شده است بسیاری از افراد از آن استفاده بیشتری داشته باشند.

  1. دکمه سوئینگ :

شما برای تکان دادن پره های کولر گازی به سمت افقی و یا عمودی می توانید از این دکمه استفاده کنید. زمان استفاده کردن از این دکمه باید به موقعیت پنل کولر گازی خود دقت نمایید.کنترل کولر گازی midea

  1. دکمه تنظیم زمان :

شما از این دکمه می توانید برای روشن و خاموش شدن خودکار کولر گازی استفاده کنید. با استفاده کردن از این دکمه قادر خواهید بود که زمان مشخصی را تنظیم کنید و با زدن مجدد دکمه حالت تایمر آن را می توانید لغو نمایید.

  1. دکمه قفل کودک :

شما با استفاده از این دکمه روی ریموت کنترل کولر گازی مدیا می توانید عملکرد هر یک از دکمه ها را غیر فعال کنید تا کودکان زمان در دست گرفتن کنترل هیچ دکمه ای را نتوانند بزنند.

بسیاری از مواقع امکان دارد که ریموت کولر گازی در دسته کودکان قرار بگیرد و آنها دکمه های متفاوتی را فشار دهند که تنظیمات کولر گازی را تغییر دهند. به همین دلیل شما می توانید از دکمه قفل کودک در این مواقع استفاده کنید.

  1. دکمه حالت خواب :

شما با فشار دادن این دکمه می توانید حالت خواب را برای کولر گازی خود فعال کنید. حالت خواب موجب می گردد که شما در زمان استراحت و یا خواب خود ترموستات دمای کولر گازی را به استاندارد لازم برسانید.

برخی دیگر از دکمه های مشخص شده در کنترل کولر گازی مدیا:

غیرفعال کردن راه اندازی مجدد خودکار

  1. ۱. پوشش جلویی ( Type2) یا پره افقی (Type1را باز کنید.
  2. ۲. دکمه ON/OFF را فشار دهید و بعد برای مدتی در حدود شش ثانبه نگه داشته و بعد از اینکه ۲ دفعه بوق زد و لامپ چهار بار چشمک زد دیگر زمان روشن کردن است.

توجه• این ویژگی ممکن است با توجه به نوع مدل تغییر کند

اگر دکمه ON/OFF چهار تا پنج ثانیه فشار دهید نه شش ثانیه این احتمال وجود دارد که کلا نحوه کارکرد دکمه تغییر کند.

در عملیات آزمایشی، دستگاه به مدت ۱۸ دقیقه هوای خنک کننده قوی را خارج می کند و سپس به تنظیمات پیش فرض کارخانه باز می گردد.

با استفاده از تابع Mode

این عملکرد به شما امکان می دهد عملکرد مورد نظر را انتخاب کنید.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

چگونه کولر گازی مدیا را روشن کنیم؟

روشن کردن کولرگازی میدیا بدون ریموت کنترل در دفترچه راهنمای فارسی کولرگازی میدیا، از جمله موارد کاربردی است که می تواند در هر زمانی برای مصرف کننده مفید واقع شود.

آیا نیاز به آموزش استفاده از ریموت کنترل کولرگازی میدیا است؟

آموش استفاده از ریموت کنترل کولرگازی میدیا به شما کمک خواهد کرد تا کاربری هر یک از دکمه های تعبیه شده بر روی ریموت کنترل را بدانید و استفاده بهتری از آن داشته باشید.

دکمه تنظیم دما چیست؟

مای باد خروجی از دستگاه کولرگازی میدیا را کم و یا زیاد می کند.

مطالب مرتبط

چگونه می توان صدای پمپ آب را کم کنیم؟

چگونه می توان صدای پمپ آب را کم کنیم؟

چگونه می توان صدای پمپ آب را کم کنیم؟ یکی از دغدغه های رایج در ساختمان ها کم کردن صدای... ادامه مطلب

نصب پکیج در واحد دوبلکس

نصب پکیج در واحد دوبلکس

نصب پکیج در واحد دوبلکس هر چقدر که بیشتر به فصل زمستان نزدیک شویم، مردم بیشتر به فکر خرید و... ادامه مطلب

نصب پکیج در بالکن

نصب پکیج در بالکن

نصب پکیج در بالکن پکیج یک سیستم گرمایشی محبوب در بازار است که امروزه در اکثر خانه ها دیده می... ادامه مطلب

نصب پکیج در آشپزخانه

نصب پکیج در آشپزخانه

نصب پکیج در آشپزخانه با پیشرفت علم مهندسی سیستم گرمایشی پکیج جایگزین موتور خانه های قدیمی شد. این سیستم نسبت... ادامه مطلب

آموزش نصب کانال داکت اسپلیت

آموزش نصب کانال داکت اسپلیت

آموزش نصب کانال داکت اسپلیت داکت اسپلیت یکی از سیستم های سرمایشی و گرمایشی هوا است که میان ساختمان سازان... ادامه مطلب

Install fire box

نصب جعبه آتش نشانی

نصب جعبه آتش نشانی برای تأمین ایمنی و همچنین جلوگیری از انواع حریق صددرصد استفاده و بکارگیری جعبه آتش نشانی... ادامه مطلب

نحوه خاموش کردن آتش

نحوه خاموش کردن آتش

نحوه خاموش کردن آتش آتش گرفتگی در سال های اخیر در جنگل‌ها و همچنین منازل مسکونی و کارگاهی رواج پیدا... ادامه مطلب

نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی

نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی

نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی آشنایی با نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی به شما کمک می کند تا... ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − یک =