Search
Close this search box.

خرید، فروش و قیمت مینی چیلر در لواسان

خرید مینی چیلر در لواسان

خرید مینی چیلر در لواسان

مینی چیلر یکی از سیستم های تهویه مطبوعی است که در ایران به شدت رواج یافته است. این سیستم مزایایی دارد که باعث افزایش محبوبیت آن شده است. به همین خاطر است که خرید مینی چیلر در لواسان از رونق زیادی برخوردار است. یکی از مزایای این سیستم این است که دیگر از دنگ  و فنگ های موتورخانه ی مرکزی خلاص می شوید و می توان هزینه ی انرژی و برق مصرفی هر واحد را به صورت جداگانه محاسبه نمود.

هم چنین این سیستم به دلیل این که کوچک و به اصطلاح جمع و جور است؛ فضای زیادی را اشغال نخواهد کرد لذا برای مکان های با متراژ کم نیز مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه به بحث و بررسی فروشگاه معتبر و به نام تاسیسات دات کام، عملکرد مینی چیلر به چه صورت است و مزایای استفاده از مینی چیلر می پردازیم. با ما همراه باشید.

فروشگاه معتبر و به نام تاسیسات دات کام:

 فروشگاه اینترنتی به نام تاسیسات دات کام سال هاست که در عرصه ی سیستم های تهویه مطبوع فعالیت دارد. این شرکت اینترنتی با فروش مینی چیلر در لواسان و خدمات نصب و سرویس قطعات با ارائه ی بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت توانسته اعتماد و رضایت مشتریان خود را به دست آورد. مشاوران و کارشناسان تاسیسات دات کام، همه روزه آماده ی ارائه ی خدمت به شما عزیزان هستند. برای دریافت مشاوره ی رایگان با متخصصان خبره و با تجربه ی فروشگاه مزبور می توانید از طریق تماس با شماره های مندرج در سایت اقدام نمایید.

در رابطه با قیمت مینی چیلر در لواسان باید بگوییم که ارائه ی دقیق قیمت بدون در نظر گرفتن یک سری پارامترها ممکن نیست. در نظر گرفتن متراژ خانه یا اداره و به تناسب آن ظرفیت مینی چیلر در قیمت نهایی این سیستم موثر خواهد بود. نوع گاز مبرد استفاده شده در سیستم و نوع اواپراتور نیز در قیمت دستگاه تاثیر گذار هستند.خرید مینی چیلر در لواسان

عملکرد مینی چیلر به چه صورت است:

 به طور کلی سیکل تبرید مینی چیلر از چند بخش مختلف تشکیل شده است. کمپرسور، کندانسور، شیر انبساط یا فشارشکن، اواپراتور و پمپ اجزای اصلی سیکل تبرید مینی چیلر هستند. در واقع این سیکل از کمپرسور شروع می شود و گاز مبرد R410a در آن فشرده شده و با دما و فشار بالا راهی کندانسور می شود. سپس در کندانسور با عبور از مجاورت آب خنک یا هوای خنک، کندانس شده (مایع شده) و به شیر انبساط راه می یابد.

وظیفه ی شیر انبساط این است که فشار و دمای مایع ورودی را کاهش دهد. سپس مایع مبرد وارد اواپراتور لوله ای یا صفحه ای می شود. با عبور مایع مبرد از کنار آب گرم شهری، گرمای آب به واسطه ی انتقال حرارت هدایتی به مایع مبرد منتقل می شود. در اثر این انتقال گرما و به دلیل فشار بالای مایع مبرد نسبت به آب، مایع مبرد به بخار تبدیل می شود.

آب خنک به هواساز یا فن کویل های مینی چیلر توسط پمپ منتقل می شود و هوای خنک محیط تامین می شود و گاز مبرد داخل اواپراتور نیز توسط کمپرسور مکیده شده و چرخه از اول انجام می شود. در این جا این نکته را ذکر می کنیم که اواپراتورها دارای دو نوع صفحه ای و لوله ای هستند که در هر دو نوع آن دو سیال گرم و سرد ( با اختلاف دما ) از مجاورت یکدیگر و در خلاف جهت عبور می کنند.

به این ترتیب از طریق انتقال حرارت هدایتی یا مولکول به مولکول، آب گرم خنک و مایع مبرد تبخیر و گرم خواهد شد. در مینی چیلرها که در واقع از طریق سیکل تبرید تراکمی تبخیری عمل می کنند؛ مقدار مبرد کمتری نسبت به سیکل های تبرید مستقیم استفاده خواهد شد. هم چنین در این سیستم ها نیازی به استفاده از برج های خنک کننده نمی باشد.

مزایای استفاده از مینی چیلر:

لازم به ذکر است که گاز مبرد R410a هیچ گونه ضرری به محیط زیست وارد نمی کند لذا از این بابت خیالتان راحت باشد. با خرید مینی چیلر در لواسان آرامش و آسایش حاصل از هوای مطبوع را تجربه کنید. از دیگر مزایای این سیستم ها می توان به استقلال دمایی هر اتاق اشاره کرد. بدین معنی که می توان دمای هر اتاق را متفاوت با اتاق دیگر تنظیم کرد.

مصرف برق پایین مینی چیلرها یکی از دلایل محبوبیت این سیستم ها شده است. راندمان بالا و عملکرد با کیفیت مینی چیلرها، هزینه ی پایین نگهداری و سرویس قطعات آن نیز از جمله دیگر مزایای این سیستم می باشد.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *