Search
Close this search box.

خرید، فروش و قیمت مینی چیلر در یزد

خرید مینی چیلر در یزد

خرید مینی چیلر در یزد

مینی چیلر یکی از سیستم های تهویه مطبوع بسیار کارآمد و با کیفیت است که از محبوبیت فوق العاده ای برخوردار می باشد. ویژگی ها و مزایای این سیستم باعث شده است تا خرید مینی چیلر در یزد از رونق خوبی برخوردار باشد. یکی از راهکارهایی که می توان به آسانی و سادگی مینی چیلر را درب منزل و یا هر جای دیگر در کمترین زمان تحویل گرفت؛ خرید اینترنتی است.

خرید اینترنتی یک استفاده ی بهینه از تکنولوژی می باشد که در این ایام و روزگار بسیار کارآمد است. در روزهایی زندگی می کنیم که کرونا، آلودگی هوا و ترافیک شهری بیداد می کند. می توان با خرید اینترنتی برای رفع و یا کاهش این مشکلات اقدام کرد. البته که تمام این مسئولیت ها بر عهده ی مردم نخواهد بود و مسئولین مربوطه نیز باید جهت رفع این مشکلات اقدام کنند ولی مردم نیز می توانند همراه و همگام با آن ها پیش بیایند.

در ادامه به بحث و بررسی راجع به مزایا و ویژگی های مینی چیلر، فروشگاه به نام تاسیسات دات کام و نحوه ی عملکرد مینی چیلرها می پردازیم. با ما همراه باشید.

مزایا و ویژگی های مینی چیلر

مزایا و ویژگی های مینی چیلر:

همان طور که بیان کردیم مینی چیلرها از مزایای زیادی برخوردارند که باعث محبوبیت آن ها در سراسر دنیا شده است. در این قسمت به بررسی آن ها خواهیم پرداخت:

 1. نیروی محرکه ی مینی چیلر از طریق برق تک فاز یا سه فاز شهری تامین می شود. مصرف برق مینی چیلرها بسیار کم می باشد لذا از نظر مصرف برق و انرژی در حد مطلوب و مناسب قرار دارد.
 2. با حذف کانال ها در مینی چیلر، آلودگی صوتی و سر و صدای ناشی از فعالیت دستگاه به حداقل خواهد رسید. لذا با خاطری آسوده می توانید به استراحت و یا انجام کارهای خود بپردازید.
 3. این دستگاه در ظرفیت های متفاوت طراحی و ساخته می شود. بنابراین قابلیت استفاده در خانه ها یا اداره ها با متراژهای متفاوت را دارد.
 4. به دلیل جمع و جور بودن مینی چیلر، نصب آن به فضای زیادی نیاز نخواهد داشت.
 5. استهلاک و لرزش دستگاه به دلیل استفاده از قطعات کمتر و سبک تر، بسیار کم می باشد. هم چنین راندمان و ضریب ایمنی دستگاه نیز بالا است.
 6. استفاده از گاز مبرد R410a باعث می شود تا آلودگی زیست محیطی تولید نگردد. هم چنین به دلیل ظرفیت حرارتی بالای آن، راندمان دستگاه افزایش می یابد.
 7. در این سیستم می توان دمای هر اتاق را به طور جداگانه تنظیم نمود. هم چنین به دلیل حذف موتورخانه های مرکزی، هزینه های مصرف برق و انرژی نیز برای هر واحد به طور جداگانه محاسبه می شود.

فروشگاه به نام تاسیسات دات کام:

تاسیسات دات کام، فروشگاهی با سابقه ای درخشان در حوزه ی واردات و توزیع سیستم های تهویه مطبوع می باشد. این فروشگاه همواره سعی دارد با ارائه ی بهترین دستگاه ها و بهترین کیفیت اعتماد و رضایت شما مشتریان عزیز را جلب نماید. متخصصان و کارشناسان خبره و با تجربه ی تاسیسات دات کام می توانند به شما در دانستن قیمت مینی چیلر در یزد کمک کنند. خرید و فروش مینی چیلر در یزد، یکی از خدمات این مجموعه می باشد.

البته لازم به ذکر است که قیمت مینی چیلر به عوامل متعددی بستگی دارد. عواملی نظیر نوع اواپراتور، نوع کمپرسور، ظرفیت حرارتی سیستم و … در قیمت مینی چیلر موثر خواهند بود.

نحوه ی عملکرد مینی چیلرها:

ممکن است شما برای خرید مینی چیلر در یزد بخواهید از نحوه ی کارکرد این دستگاه مطلع شوید. در رابطه با نحوه ی عملکرد مینی چیلرها ابتدا باید به اجزای این سیستم بپردازیم. کمپرسور، کندانسور، شیر فشارشکن یا شیر انبساط، اواپراتور، پمپ، هواساز و فن کویل ها از جمله اجزای مینی چیلر می باشند. مراحل کار به ترتیب زیر می باشد:

 1. ابتدا گاز مبرد R410a در کمپرسور فشرده می شود. با فشرده شدن گاز، دما و فشار آن افزایش می یابد.
 2. سپس گاز فشرده شده با دما و فشار زیاد وارد کندانسور می شود. با عبور از مجاورت آب یا هوای خنک، گاز مزبور به مایع مبدل می شود ( میعان رخ می دهد ).
 3. در این قسمت مایع مبرد وارد شیر فشارشکن یا شیر انبساط می گردد. همان طور که از نام این قطعه مشخص است؛ وظیفه اش کاهش فشار مایع مبرد می باشد.
 4. مایع مبرد از داخل کندانسور به اواپراتور هدایت می شود. این مایع از مجاورت آب گرم می گذرد. با دریافت گرمای آب توسط مایع مبرد، مایع مزبور بخار می شود و آب نیز خنک می گردد.
 5. آب خنک توسط پمپ به هواساز و فن کویل هدایت می شود تا هوای خنک را تولید نماید.
 6. در نهایت گاز مبرد نیز توسط کمپرسور مکیده شده و این سیکل تبرید تراکمی مجدد از اول انجام خواهد شد.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *