Search
Close this search box.

کولر گازی اورینت ساخت کجاست؟ + توضیحات جامع و کامل و لینک خرید

کولر گازی اورینت

کولر گازی اورینت ساخت کجاست؟

با پیشرفت علم و تکنولوژی روز دنیا کشور چین این محصول را به گونه ای تولید کرده که مطابق میل شما در هر حالت و به صورت دیجیتالی می تواند محیط را برایتان هم گرم و هم سرد نگه دارد.کمپانی  ORIENT در چین مطابق با جدید ترین فناوری ها و رعایت استانداردهای بین المللی در کنار قیمت مناسب و بالاترین سطح کیفیت کولرهای گازی را تولید می کند.

کولر گازی اورینت یک وسیله عمدتا سرمایشی است که وسیله خنک کننده گی یک محیط را برعهده دارد در کنار کار اصلی خود نیز می تواند مزیت هایی داشته باشد که هر کدام را به طور خلاصه توضیح می دهیم.

کولر گازی اورینت به دلیل کیفیت بسیار و زیبایی خیره کننده در زمینه تولیدات انواع کولرهای گازی بسیار موفق بوده است. این کولر گازی مانند سایر کولرها به گونه ای ساخته شده که هر کدام از اجزاء وظیفه خاص خود را برعهده دارند.

کولر گازی اورینت مانند هر وسیله سرمایشی دیگر که از نام آن هم  مشخص است وظیفه خنک کنندگی محیط را بر عهده دارد.

کولر گازی یکی از مهم ترین لوازم منزل است که در تابستان و زمستان مورد استفاده قرار می گیرد. در تابستان برای خنک کردن محیط و در زمستان برای گرم کردن مورد استفاده است.

خرید انواع اسپلیت و کولر گازی

از جمله ویژگی های که این برند را متمایز کرده و موجب شده جزء یکی از بهترین کولرهای گازی در ایران شناخته شود، استحکام بسیار بالای بدنه و قطعات، مصرف کم برق، تنوع بسیار بالا همراه با زیبایی چشمگیر، سازگاری با همه محیط ها و ….است.

در واقع کولر گازی اورینت در تمامی مراکز سرپوشیده اعم از بازار ها، رستورانها و فروشگاه های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع این مدل اسپلیت می تواند هوای داخل خانه  را از نظر رطوبت تغییر دهد کولر گازی اورینت هوای گرم داخل خانه را با هوای خنک و مطبوع جایگزین می کند.

کولرهای گازی وظیفه سرمایش و یا گرمایش محیط را برعهده دارند. کولرهای گازی دارای اجزاء متفاوتی هستند که هر کدام وظیفه مربوط به خودش را انجام می دهد که در ادامه به همه این اجزاء می پردازیم.

در هنگام خرید کولر گازی اورینت باید نکات گفته شده را به یاد داشته باشیم. کولرهای گازی برند ORIENT مصرف برق آنها بشدت پایین است و می توانید بعد از خرید قبض برق خود را بررسی کنید.

رده انرژی این نوع از کولر ها A بوده و جزء کم صدا ترین کولرهای روز دنیا هستند.

هنگامی که می خواهید از کولر ها در جهت گرمایشی استفاده کنید کارکرد کولر مانند حالت سرمایشی است فقط با این تفاوت که هنگامی که مایع به گاز تبدیل می شود گاز خنک کننده در کمپرسور قرار نمی گیرد و مستقیم خارج می شود.یک مزیت بسیار بالای کولر گازی اورینت این است که این کولرها مصرف برق بسیار پایینی دارند. کسانی که سعی در خرید کولر گازی دارند این برند بسیار مناسب است چرا که می توانند به راحتی هزینه های خود را کنترل کنند.

کولر گازی اورینت

تنوع در طراحی و ظرفیت موتور کولرهای گازی  اورینت باعث شده است که سایر کمپانی ها در رقابت بسیار شدید با ان قرار بگیرند. این برند از کولر دارای کیفیت عالی است که ویژگی ها و مشخصات خاص خود را دارد.

در واقع از جمله این مشخصات میزان صدای کولر است که کولر گازی اورینت به دلیل قطعات مرغوب صدای بسیار کمی دارد، مشخصات دیگر می تواند شامل توان مصرفی برق باشد که این برند به دلیل تکنولوژی روز دنیا این امکان را می دهد که در هنگام استفاده از کولر میزان برق مصرفی شما  بسیار پایین و مقرون به صرفه  خواهد بود.

نکته حائز اهمیت دیگر این است که در هنگام خرید ابتدا مکان مورد نظر برای قرار دادن کولر در نظر بگیرید به عنوان مثال اگر محیطی را که انتخاب کرده اید بزرگ باشد اما کولر گازی که شما انتخاب کرده اید موتور متوسط داشته باشد همیشه مجبور می شوید کولر گازی را در حالت زیاد بگذارید که در این صورت فشار زیادی به موتور کولر وارده شده و باعث خرابی آن می شود.

کولر گازی اینورتر اورینت

شرکت اورینت همانطور که گفتیم از تنوع محصولات بالایی برخوردار است. این شرکت در تولید کولرهای گازی اینورتر نیز بسیار موفق بوده است. کولرهای گازی اورینت اینورتر در ظرفیت های متفاوتی طراحی و تولید می شوند. کولرهای گازی اینورتر همانطور که از نامشان پیداست از مصرف انرژی بسیار پایینی برخوردار هستند و کولرهای گازی اینورتر اورینت دارای گرید انرژی A+ هستند.

این شرکت با استفاده از دانش مهندسان خود توانسته است محصولاتی با کیفیت در حوزه کولرهای گازی تولید کند، که در کنار مصرف پایینی که دارند از راندمان بالایی نیز برخوردا هستند.

دارا بودن حالت خواب از دیگر مزیت های کولرهای گازی اورینت محسوب می شوند. البته این قابلیت فقط در کولرهای گازی اینورتر این شرکت با ظرفیت ۲۴۰۰۰ btu وجود دارد. داشتن حالت توربو نیز از دیگر ویژگی های کولرهای گازی اینورتر اورینت است. امکان خنک کردن سریع محیط یکی از قابلیت هایی است که در کمتر کولر گازی وجود دارد.

گاز مبرد به کار رفته در این کولرهای گازی r410 می باشد. این گاز یکی بهترین پاک ترین گازها برای محیط زیست و طبیعت است و هیچ گونه آلودگی برای محیط زیست تولید ندارد.

برای شناخت بهتر، کولر گازی اورینت را در دو دسته قرار می دهیم

  • کولر گازی اورینت  یک تکه
  • کولر گازی اورینت دو تکه.

مردم با قرار گرفتن در فصول سرد و گرم سال منتظر این هستند که وسایل گرمایشی و سرمایشی خود را آماده کنند.

خرید انواع کولر گازی اورینت

کولرهای گازی بسته به نوع آب و هوا در سه دسته کلی قرار می گیرند

  • گرمسیری
  • معتدل
  • سردسیری

کسانی که تمام دقت لازم را در هنگام خرید کولر گازی دارند می توانند برق مصرفی خود را تا ده درصد کاهش دهند. در واقع امروزه به دلیل تولید کولر گازی اورینت شاهد تنوع بسیار بالای همراه با کیفیت و قیمت مناسب این برند هستیم.

اگر می خواهید کولر گازی را که خریده اید به طور دائم برای شما کار کند باید دارای برند معتبر و قطعات مرغوب باشد. در واقع استفاده بهینه یعنی اینکه در کنار بازدهی بالای کولر گازی اورینت برق کمتری مصرف می شود.

اجزاء تشکیل دهنده کولر گازی اورینت

این اجزاء شامل:

  • کمپرسور
  • شیر انبساط
  • کندانسو
  • اواپراتور

است که به طور خلاصه وظیفه هر کدام را شرح می دهیم.

کولر گازی اورینت ساخت کجاست

کمپرسور همان موتور کولر گازی است که جزء مهم ترین اجزاء به شمار میاد  و از آن به عنوان قلب کولر گازی یاد می کنند و بنا به درخواست شما در مورد خنک کننده گی محیط مورد نظر دارای توان های مختلفی است. در هنگام خرید کولر گازی اورینت نکته حائز اهمیت درمورد قیمت آن بستگی به  توان و ظرفیت کولر دارد.

در واقع وظیفه اصلی کولر گازی این است که هوای گرم داخل ساختمان را به هوای خنک تبدیل کند که این کار به وسیله گاز مبرد (در همه کولرهای گازی این نوع گاز وجود دارد که به معنای سرما زا است و یکی از اجزاء مهم به شمار می آید) در اواپراتور کولر اتفاق می افتد که با تبدیل مایع به گاز و برعکس هوای خنک تولید می شود.

بعضی از کمپرسورها با ظرفیت های بالا به قدری قوی هستند که می توانند در کوتاه ترین زمانها هوای گرم محیط را به هوای خنک تبدیل کنند. اگر کمپرسور کولر به درستی کار نکند کولر خراب می شود که می تواند به دلیل تمیز نبودن کندانسور، نامرغوب بودن، تمام شدن گاز و …… باشد.

در حقیقت کندانسورهای کولر گازی اورینت به وسیله ورق های آلومینیومی پوشانده شده اند تا گرما را با سرعت بیشتری به بیرون بفرستند. شیر انبساط کولر گازی در بخش خارجی کولر قرار دارد. و وظیفه کنترل مبرد و ورودی اواپراتور را برعهده دارد. در واقع در کولرهای گازی با کیفیت و ظرفیت بالا شیر انبساط ترموستاتیک استفاده شده که بصورت خودکار عمل می کند.

برای خرید و آشنایی با  انواع کولر گازی اورینت میتوانید به سایت تاسیسات دات کام سر بزنید.

کولر گازی اورینت

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”آیا کولر گازی اورینت گارانتی دارد؟” answer-0=”بله کولرهای گازی اورینت ۵ سال برای کمپرسور و ۱۸ ماه برای قطعات داخلی گارانتی دارد.” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”گرید مصرف انرژی کولرهای گازی اورینت چند است؟” answer-1=”کولرهای اورینت با مصرف انرژی بسیار کم دارای گرید A هستند.” image-1=”” headline-2=”h2″ question-2=”آیا کولرهای گازی اورینت تایمر ۲۴ ساعته دارند؟” answer-2=”بله قابلیت برنامه ریزی برای روشن و خاموش شدن در طی یک ۲۴ ساعت را دارند.” image-2=”” count=”3″ html=”true” css_class=””]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *