Search
Close this search box.

پکیج برای ۲۰۰ متر

پکیج برای 200 متر

پکیج برای ۲۰۰ متر

‌مناسب ترین پکیج برای ۲۰۰ متر، پکیج گرمایش از زیر کف است زیرا خانه‌ هایی که زیر بنای بلند و متراژ زیادی دارند باید از پکیج گرمایش از کف استفاده کنند تا کف خانه و محیط خانه گرم شود و پکیج های دیواری و ایستاده مناسب اینچنین خانه‌ هایی نمی‌ باشند. پکیج برای ۲۰۰۰ متر ظرفیت بسیار بالا و توان گرمایی مناسبی دارد که می‌ تواند حرارت مناسب را به خانه و کف خانه انتقال دهد و موجب گرم شدن آب مصرفی خانه و محیط خانه شود.

انتخاب سیستم گرمایشی متناسب به خانه می تواند موجب مصرف کم انرژی و گرم شدن خانه شود و در حد امکان از مریض شدن افراد خانه جلوگیری شود. مطمئنا اولین نکاتی که در هنگام خرید پکیج برای ۲۰۰ متر باید به آن توجه کنید متراژ خانه و قدرت تولید حرارت پکیج است، البته نوع دودکش خانه و مناسب بودن هوا در محل نصب دستگاه می‌ تواند باعث افزایش کار کرد و عملکرد دستگاه شود، بنابراین در انتخاب پکیج برای ۲۰۰ متر به محل نصب و ظرفیت پکیج دقت زیادی کنید.

عوامل موثر بر ظرفیت پکیج

عوامل موثر بر ظرفیت پکیج

عوامل مختلفی بر روی ظرفیت پکیج  یا میزان بازده و قدر گرمایشی پکیج تاثیر گذار هستند. شما می توانید با توجه به متراژ خانه خود پکیجی با ظرفیت عالی خریداری کنید. شما قبل از خرید پکیج باید نکات مهمی را به خاطر داشته باشید تا بتوانید در انتخاب پکیج منزل ۲۰۰ متری بهترین عملکرد را داشته باشید. از جمله پارامتر های که بر روی میزان ظرفیت پکیج و تاثیر دارد موارد ذیل هستند:

  • متراژ محیط خانه و ساختمان

یکی از مهم ترین عواملی که بر روی ظرفیت پکیج تاثیر گذار است متراژ خانه یا ساختمان است. بنابراین هر چه متراژ ساختمان بیشتر باشد شما باید پکیجی با ظرفیت  و توان و بازدهی بالا خریداری کنید تا پکیج بتواند خانه شما را گرم کند. به همین دلیل متخصصین و تکنسین ها به کسانی که خانه های دوبلکس و متراژ بالا دارند توصیه می کنند حتما از پکیج های ظرفیت بالا استفاده کنند.

  • نوع کاربرد ساختمان

نوع ساختمان بر روی ظرفیت پکیج تاثیر دارد یعنی ساختمان های که مسکونی هستند میزان آب و گرما بیشتری  نسبت به ساختمان های تجاری نیاز دارد‌، بنابراین متراژ ساختمان های تجاری و مسکونی تاثیر زیادی بر روی خرید پکیج با ظرفیت مختلف دارد.

  • دمای شهر

دمای شهر تاثیر زیادی بر روی ظرفیت پکیج دارد. ایران دارای چهار اقلیم آب و هوایی است و اقلیم آب و هوایی کشور در انتخاب پکیج تاثیر دارد. اگر در نواحی سردسیر زندگی می کنید باید پکیجی با توان بالا استفاده کنید تا گرمای مورد نیاز شما تامین شود. بنابراین در انتخاب بهترین پکیج منزل ۲۰۰ متری به اقلیم و شرایط آب و هوایی شهر خودتان توجه کنید.

  • محل نصب کردم پکیج

در ابتدا بگوییم که محل نصب هر نوع پکیج متفاوت است. اگر شما پکیج دیواری بدون فن دارید باید آن را در خانه متصل کنید و اما اگر پکیج فن دار دارید محل نصب آن در خارج از خانه است. اگر پکیجی که در خارج از خانه نصب کرده اید زیر سایبان نباشد و در برابر نور خورشید قرار گرفته باشد بر روی ظرفیت پکیج تاثیر دارد. اگر شما پکیجی با ظرفیت پایینی دارید باید آن را زیر سایبان قرار دهید تا نور خورشید نتواند بر روی عملکرد پکیج تاثیر منفی بگذارد.

عوامل موثر بر ظرفیت پکیج

  • تعداد رادیاتور موجود در داخل ساختمان

اگر تعداد رادیاتور ساختمان شما بیشتر باشد باید پکیجی با ظرفیت بالا انتخاب نماید تا گرمای مورد نیاز شما را تامین کند.

  • تعداد اتاق خواب

هر چه تعداد اتاق خواب های ساختمان شما بیشتر باشد مسلما بر روی ظرفیت پکیج تاثیر گذار است و باید پکیجی با ظرفیت بالا تهیه کنید.

  • تعداد حمام ساختمان

اگر تعداد حمام ساختمان بیشتر باشد بنابراین شما آب گرم بیشتری نیاز دارید و مصرف آب گرم شما افزایش می یابد به همین دلیل باید پکیجی با ظرفیت بالا تهیه کنید. بنابراین چون میزان آب گرم مصرفی شما در حمام های ساختمان مصرف می شود باید پکیجی خریداری کنید که آب گرم آشپزخانه و حمام را تامین کند، بنابراین امر آب گرم مصرفی شما بیشتر است به همان میزان باید پکیجی با ظرفیت بالا استفاده کنید.

  • مارک پکیج و نوع پکیج

همانطور که قبلاً اشاره کردیم پکیج ها انواع مختلفی دارند و نوع پکیج می تواند عاملی بسیار مهم و تاثیر گذار بر روی ظرفیت پکیج باشد. پکیج ها دارای ظرفیت مختلفی هستند و در انواع پکیج های تک مبدله، پکیج چگالشی و پکیج دو مبله تقسیم بندی می شوند که هر کدام ظرفیت مختلفی دارند.

اگر ساختمان شما بزرگ است پکیج ظرفیت بالا خریداری کنید یا پکیج های چگالشی و تهیه کنید تا قدرت حرارت بیشتری داشته باشد و اگر ساختمان شما کوچک است پکیج ظرفیت کم می تواند جوابگوی نیاز شما باشد. مارک پکیج ها تاثیر زیادی بر روی ظرفیت آن دارد، زیرا پکیج های ایتالیایی توان حرارتی بالا و بازدهی بالایی دارند که برای بناها و ساختمان های که متراژ بزرگ دارند مناسب است.

سخن پایانی

 پکیج گرمایشی باید متناسب با متراژ ساختمان بتواند تمام نیازهای افراد ساختمان را رفع نماید و در انتخاب آن باید به عواملی چون متراژ ساختمان نوع و مارک هر پکیج ظرفیت پکیج دقت کنید و سعی کنید پکیج خریداری کنید که توسط شرکت ها و کارخانه های سرشناس تولید شده‌ اند.

همانطور که از قبل اگر کردیم پکیج های گرمایشی انواع مختلف دارند که متناسب با نوعی که دارند در ظرفیت‌ های ،۲۰۰۰ ۲۴۰۰۰،  ۲۸۰۰۰ ۳۵۰۰۰ و غیره تولید شده‌ اند. پکیج های گرمایشی یک محصول مورد نیاز برای تمامی خانه ها و ساختمان های مسکونی و تجاری هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت tasisat.com مراجعه کنید.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”آیا برای ساختمان های مسکونی دوبلکس پکیج دیواری مناسب است ؟” answer-0=”خیر برای ساختمان های مسکونی و دوبلکس پکیج های زمینی با ظرفیت بالا مناسب است، زیرا می‌ تواند آبگرم مورد نیاز ساختمان و گرمای مورد نیاز را تامین نماید.” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”آیا پکیج های گرمایشی ظرفیت بالا برای ساختمان های تجاری مناسب است ؟ ” answer-1=”پکیج های ظرفیت بالا برای ساختمان هایی مناسب است که مصرف زیاد در آب گرم و متراژ بالایی داشته باشند. ” image-1=”” headline-2=”h2″ question-2=”مناسب ترین پکیج برای ۲۰۰ متر چه پکیجی است؟” answer-2=”پکیج های که ظرفیت و قدرت گرمایشی بالایی دارند. ” image-2=”” count=”3″ html=”true” css_class=””]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *