در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
پکیج برای خانه 180 متری

پکیج برای خانه ۱۸۰ متری

لطفا امتیاز دهید

پکیج برای خانه ۱۸۰ متری

از جمله سوالاتی که در این زمینه پرسیده می شود این است که مناسب ترین پکیج برای خانه ۱۸۰ متری چیست. پکیج مناسب برای محل زندگی شما باید با توجه به فاکتورها و عوامل گوناگون که در ادامه نام می  بریم انتخاب شود. قبل از خرید پکیج باید طریقه ی محاسبه پکیج برای خانه ۱۸۰ متری را بدانید.

با آموزش نحوه محاسبه می توانید بسته به نوع مکانی که می خواهید از پکیج استفاده کنید، یک پکیج مناسب را خریداری کنید. نکته اول توجه به ظرفیت پکیج است. مهمترین مسئله ای که در انتخاب پکیج برای منزل مسکونی با آن روبرو می شوید، ظرفیت پکیج مورد نظر است.

ظرفیت آب گرم کن یعنی میزان گرمایی که می  تواند در ازای گاز تولید کند. قدرت گرمایشی پکیج از جمله مسائل بسیار مهم است و باید در هنگام خرید به آن توجه داشته باشید. ظرفیت پکیج های دیواری ممکن است از ۲۴ هزار تا ۳۵ هزار متغیر باشد. به عنوان مثال منزل های مسکونی که تا ۱۲۰ متر مربع هستند می توانند از پکیج با ظرفیت ۲۴۰۰۰ استفاده کنند. منزل های مسکونی که دارای متراژ بالای ۱۲۰ و یا ۱۸۰ هستند باید از پکیج ها با ظرفیت ۲۸۰۰۰ استفاده کنند.

افرادی که دارای منزل های مسکونی که دارای متراژ ۱۸۰ تا ۲۲۰ هستند می توانند پکیج با ظرفیت ۳۲۰۰۰ را خریداری کنند. آن دسته از مصرف کنندگانی که متراژ منزل آنها بین ۲۲۰ تا ۲۷۰ متر مربع است می توانند پکیج با ظرفیت ۳۵ هزار را استفاده کنند. به همین ترتیب انتخاب ظرفیت مناسب برای پکیج تحت تاثیر متراژ محل مسکونی است. البته عوامل بسیار دیگری وجود دارد که بر روی قدرت انتخاب مصرف کننده تاثیر می  گذارند.

لذا مصرف کنندگان قبل از خرید پکیج باید به عواملی که اشاره کردیم توجه داشته باشند، علاوه بر این نوع درب و پنجره از عوامل دیگری است که می تواند انتخاب شما در خرید پکیج را تحت تاثیر قرار دهد.

به عنوان مثال فردی که دارای خانه ای با درب و پنجره دوجداره عایق است باید یک نوع پکیج را خریداری کند و فردی که دارای خانه  ای با درب و پنجره معمولی است، باید نوع دیگری را خریداری کند، یعنی نوع انتخابی پکیج برای این دو فرد کاملاً متفاوت است.

پکیج برای خانه 180 متری

معیارهای خرید مناسب ترین پکیج

هنگام خرید پکیج برای خانه ۱۸۰ متری باید به تعدادی فاکتور توجه داشته باشید تا بتوانید پکیج مناسب خانه ۱۸۰ متری را خریداری کنید. چرا که خرید و انتخاب پکیج مناسب برای محل مسکونی و اداری تحت تأثیر عوامل و معیارهایی قرار دارد. در این مطلب در مورد معیارهای تاثیر گذار صحبت می کنیم  .

از جمله فاکتورهایی که باید در هنگام خرید، توجه داشته باشید موارد زیر است؛

  • ظرفیت پکیج :

از پارامترهای مهم در هنگام انتخاب پکیج میزان توان دستگاه است. میزان توان و ظرفیت پکیج تا آن جایی حائز اهمیت است که اگر پکیجی با توان پایین برای خانه انتخاب شود، مشکلاتی مانند عدم تامین مناسب آب گرم و ناتوانی در گرمایش منزل را به دنبال دارد.

از طرف دیگر اگر در خانه های با متراژ پایین، پکیج با توان و ظرفیت بالا مورد استفاده قرار گیرد مصرف کننده هزینه بالایی را متقبل شود. چرا که مصرف کننده می توانست در ازای خرید پکیج با توان و ظرفیت پایین تر هزینه کمتری پرداخت کند.

به همین دلیل در هنگام خرید پکیج باید به متراژ خانه توجه ویژه ای داشته باشید و متناسب با متراژ خانه خود پکیج ها را خریداری کرده تا دچار مشکل نشوید. البته باید به اشاره کنیم که عواملی مانند جنس مواد و مصالح استفاده شده در ساخت منزل، تعداد اتاق های خانه، سرویس بهداشتی و حمام ، شرایط اقلیمی و نوع آب و هوا، موقعیت خانه نسبت به ارتفاع از سطح دریا و غیره از عواملی هستند که در انتخاب ظرفیت و توان دستگاه تاثیر گذار هستند.

  • نوع پکیج :

همانطور که می دانیم امروزه پکیج ها در مدل های گوناگون و مختلف در بازار وجود دارند و هر کدام از آنها قابلیت های متنوعی داشته و به صورت تک مبدله و دو مبدله و فن دار و بدون فن تولید شده اند. امروز پکیج های دیواری دارای سیستم دودکش دوجداره هستند و چنین آپشنی به آنها قابلیت انتقال اکسیژن برای احتراق را داده است.

منازلی که دارای سیستم های دودکشی برای خروج گاز نیستند می توانند از پکیج های فن دار استفاده کنند. همانطور که اشاره کردید طبقه دیگر پکیج، به صورت پکیج های تک مبدله و دو مبدله هستند. پکیج هایی که دارای دو مبدل هستند بهتر از پکیج های تک مبدله می باشند.

پکیج برای خانه 180 متری

  • ابعاد پکیج مورد نظر:

از دیگر معیارهای مهم ابعاد پکیج است. پکیج های دیواری نسبت به پکیج های زمینی سایز و ابعاد کوچکتری داشته و در کابینت ها حجمی معادل یک یا دو کابینت را اشغال می کنند. در هنگام خرید پکیج ها به ابعاد آن ها توجه ویژه ای داشته باشید تا بتوانید یک محصول مناسب را خریداری کنید.

البته پکیج در مدل ها و تنوع بیشتری وجود دارد و افراد با توجه به نوع متراژ خانه خود می  توانند پکیج های زمینی و پکیج های دیواری را خریداری کنند. پکیج ها با توجه به عواملی که اشاره کردیم طراحی شده و انواع گوناگون پکیج برای محیط های جغرافیایی متعدد و متراژ های گوناگون تولید شده است .

سخن پایانی

از جمله سوالاتی که بیشتر مصرف کنندگان هنگام خرید پکیج با آن مواجه هستند، این سوال است که کدام پکیج برای خانه ۱۸۰ متری مناسب است. ما در قسمت بالا اشاره کردیم که متراژ خانه ها تاثیر بسیار زیادی بر روی انتخاب پکیج برای خانه ۱۸۰ متری می گذارد.

به عنوان مثال هر چه متراژ یک خانه بالاتر باشد در نتیجه باید پکیج با ظرفیت بالاتری خریداری شود. به همین دلیل ظرفیت پکیج از مهم ترین مسائل در انتخاب پکیج به شمار می رود. شما برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد و خرید تاسیسات می توانید به سایت tasisat.com مراجعه کنید.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

پکیج مناسب برای خانه ۱۸۰ متری چیست ؟

پکیج مناسب برای خانه ۱۸۰ متری پکیج ها با ظرفیت ۲۸ هزار هستند.

از جمله معیارهایی که بر روی خرید پکیج تاثیر می گذارد چیست؟

متراژ خانه تاثیر زیادی بر روی خرید پکیج می گذارد.

معیارهای مهم در خرید مناسب ترین پکیج چیست؟

از معیارهای مهم می توان به ابعاد پکیج و نوع پکیج و ظرفیت پکیج اشاره کرد.

مطالب مرتبط

چرا پمپ آب یکسره کار میکند؟

چرا پمپ آب یکسره کار میکند؟ پمپ آب وسیله ای می باشد که برای رساندن آب به هر سطح و... ادامه مطلب

چرا پمپ آب هوا میگیرد ؟

چرا پمپ آب هوا میگیرد ؟

چرا پمپ آب هوا میگیرد ؟ پمپ آب از جمله تجهیزات و لوازم مورد نیاز می باشد که امروزه با... ادامه مطلب

چرا پمپ آب کار نمی کند؟

چرا پمپ آب کار نمی کند؟

چرا پمپ آب کار نمی کند؟ همانطور که می دانید امروزه با افزایش جمعیت؛ ساخت و ساز نیز افزایش پیدا... ادامه مطلب

چرا پمپ آب قطع و وصل میشه؟

چرا پمپ آب قطع و وصل میشه؟

چرا پمپ آب قطع و وصل میشه؟ چرا پمپ آب قطع و وصل میشه؟ سوالی است که بسیاری از افرادی... ادامه مطلب

چرا پمپ آب روشن خاموش میشود؟

چرا پمپ آب روشن خاموش میشود؟

چرا پمپ آب روشن خاموش میشود؟ پمپ ها یکی از تجهیزات و کاربردی می باشد که در تامین آسایش و... ادامه مطلب

چرا پمپ آب داغ می کند؟

چرا پمپ آب داغ می کند؟

چرا پمپ آب داغ می کند؟  داغ شدن وسایل برقی و الکترونیکی امری کاملا طبیعی می باشد. اما اگر این... ادامه مطلب

تکنیک های اطفا حریق پرکاربرد

تکنیک های اطفا حریق پرکاربرد

تکنیک های اطفا حریق پرکاربرد شما با یادگیری تکنیک های اطفا حریق پرکاربرد می توانید نسبت به مهار حریق در... ادامه مطلب

تست هیدرواستاتیک کپسول های آتش نشانی

تست هیدرواستاتیک کپسول های آتش نشانی

تست هیدرواستاتیک کپسول های آتش نشانی بهتر است بدانید که تست هیدرولیک روشی است برای تست استحکام و نشتی مخازن... ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =