Search
Close this search box.

پکیج برای خانه ۵۰ متری

پکیج برای خانه ۵۰ متری

پکیج برای خانه ۵۰ متری

چه زمانی پکیج نیاز به سرویس دارد، این سوال از طرف بسیاری از مصرف کنندگان مطرح شده است زمان سرویس پکیج را در این مطلب توضیح می دهیم. در هنگام خرید پکیج برای خانه های ۵۰ متری باید به متراژ های گوناگون توجه کنید. علاوه بر این تعداد رادیاتور ها نیز بسیار مهم بوده و باید آن را بسنجید.

پکیج برای متراژهای بالای ۱۰۰ باید ۲۸ هزار یا ۲۴۰۰۰ باشد اما در مورد متراژ ۵۰ متر باید بگوییم که موضوع فرق می کند. برای خانه های که ۵۰ متر هستند می توانید از انواع گوناگون پکیج  ها استفاده کنید که دارای مزایای مختلفی هستند وبا توجه به میزان مصرف شما و با توجه به متراژ خانه شما و عوامل دیگری مانند منطقه مسکونی و آب و هوا سازگاری داشته باشند.

عوامل گوناگون در انتخاب پکیج تاثیرگذار هستند، برای مثال اگر شما در مکان های گرمسیری زندگی می کنید باید پکیج متفاوت از مناطق سردسیری خریداری کنید به عنوان مثال افرادی که در مکان های مرطوب مانند شمال ایران زندگی می کنند باید پکیج های ۲۲۰۰۰ را برای خانه هایی که ۵۰ متر است خریداری کنند و یا افرادی که در شرق ایران و مناطق گرمسیر زندگی می کنند می توانند در متراژ ۵۰ متر پکیج های  ۲۰ هزار را خریداری کنند.

هنگام خرید پکیج باید یک برند مناسب با منطقه مسکونی خود را خریداری کنید. شما برای متراژ می توانید انواع مدل های پکیج ها را خریداری کنید.

لذا متراژ ها از عوامل می باشد که در انتخاب پکیج تاثیرگذار هستند و افراد با توجه به متراژ خانه خود باید انواع پکیج ها را خریداری کنند و همانطور که در این متن اشاره کردیم افرادی که دارای خانه ۵۰ تا ۱۰۰ متر هستند می  توانند پکیج  های بیست هزار یا ۲۲ هزار خریداری کنند .

البته آب و هوا بسیار زیادی در انتخاب شما  تاثیر می گذارد. به همین دلیل در هنگام خرید پکیج علاوه بر عوامل محیطی باید به رادیاتور و متراژ خانه نیز توجه ویژه داشته باشد تا بتوانید متناسب با مکان و محلی که در آن زندگی می کنید یک پکیج مناسب خریداری کنید.

به همین دلیل افراد در مناطق گوناگون کشور باید با ۱۰۰۰ های مختلف خریداری کنند. سوال مطرح شده در قسمت بالا این بود که چه زمانی پکیج نیاز به سرویس دارد. در جواب باید اشاره کنیم که بسته به نوع زمان کارکرد آن ها زمان سرویس پکیج متفاوت است.

پکیج برای خانه ۵۰ متری

خرید پکیج مناسب خانه

علاوه بر سوال چه زمانی پکیج نیاز به سرویس دارد، سوال دیگری که از طرف مصرف کنندگان مطرح می شود خرید پکیج مناسب با خانه ها است. پکیج دیواری از جمله محصولاتی می باشد که جایگزین شوفاژ ها شده است و کارکرد آن تامین آب گرم مورد نیاز برای گرمایش است و به وسیله رادیاتورها به فراهم کردن آب گرم بهداشتی برای مصارف روزمره می کند. همواره از جمله نیازهای اولیه انسان ها گرما و آب گرم بوده است.

شاید مانند قدیم ما شاهد استفاده از وسایل گرمایشی قدیمی مانند، کرسی های ذغالی و بخاری های نفتی در مناطق گوناگون کشور مان باشیم. ولی در حقیقت با پیشرفت تکنولوژی و فراوانی گاز طبیعی امکان دسترسی به گاز طبیعی موجب شده است تا بشر برای تامین گرمایش مورد نیاز خود دست به تولید دستگاه  های جدیدی به نام پکیج بزند تا بتواند به شیوه راحت تر از گرما استفاده کند. در حال حاضر از جمله متداول ترین وسیله ها برای ایجاد گرما در سراسر جهان پکیج ها هستند.

برای خرید پکیج مناسب خانه باید به پارامترهای گوناگونی مانند لوکیشن ساختمان و متراژ ساختمان و مقدار نیاز به آب گرم توجه کنید.

توجه کنید که کشور ما دارای شرایط آب و هوایی مانند معتدل و مرطوب مانند شهرهای شمالی و گرم و مرطوب مانند شهرهای جنوبی و گرم و خشک مانند شهرهای کوهستانی و شهرهای بزرگ مانند تهران و مشهد است.

شما باید برای خرید یک پکیج مناسب خانه تان به محیط جغرافیایی و لوکیشن توجه ویژه ای داشته باشید . از طرف دیگر ساختمان ها از لحاظ معماری به دسته بندی هایی تقسیم بندی می شوند. به عنوان مثال ساختمان هایی وجود دارند که در آنها از پنجره های دوجداره استفاده کردند و دیوارهای آن ها عایق است و از طرف دیگر ساختمان  هایی وجود دارند که دارای پنجره های معمولی و دیوارهای معمولی هستند و نوع دیگر ساختمان  ها ساختمان های قدیمی می باشند که در و پنجره های مناسبی ندارند.

پکیج برای خانه ۵۰ متری

از دیگر فاکتورهایی که در هنگام خرید پکیج مناسب خانه خودتان باید به آنها توجه کنید نوع معماری ساختمان است. جهت جغرافیایی ساختمان از جمله فاکتورهای دیگر برای خرید پکیج مناسب خانه است. باید شرایط ساختمان را از لحاظ تابش آفتاب در نظر بگیرید.

به عنوان مثال، افرادی که دارای ساختمان های با درب و پنجره دوجداره و دیوار های عایق هستند و در مناطق معتدل و مرطوب زندگی می  کنند ، می  توانند برای هر متر مربع ۸۰ تا ۱۰۰ وات پکیج دیواری انتخاب کنند. و افرادی که دارای ساختمان های در و پنجره معمولی هستند باید برای هر متر مربع ۱۰۰ تا ۱۲۰ وات پکیج دیواری انتخاب کنند.

دسته سوم افرادی هستند که دارای ساختمان های قدیمی هستند و در مناطق معتدل و مرطوب زندگی می کنند این افراد نیز می توانند از ۱۲۰ تا ۱۴۰ وات پکیج دیواری خریداری کنند. البته این موارد برای افرادی که در مناطق گرم و خشک و گرم و مرطوب زندگی می کنند کاملا متفاوت است.

به عنوان مثال افرادی که در مناطق گرم و خشک زندگی می کنند و دارای ساختمان های مدرن با دیوار های عایق و پنجره های عایق هستند، می توانند برای هر متر مربع ۱۰۰ تا ۱۲۰ وات پکیج دیواری خریداری کنند. افرادی که در شهر های جنوبی زندگی می کنند و ساختمان  های آنها جزو ساختمان  های دسته اول یعنی ساختمان های مدرن است پکیج مناسب آن ها ۶۰ تا ۸۰ مناسب است.

سخن پایانی 

در این مطلب به این سوال جواب دادیم که ویژگی های پکیج برای خانه ۵۰ متری چیست. همچنین اشاره کردیم که پکیج مناسب برای خانه های ۵۰ متری پکیج های ۲۰/۰۰۰ و ۲۲۰۰۰ است. هر خانه با توجه به موقعیت جغرافیایی و عوامل دیگر باید پکیج مناسب برای خود را خریداری کنید و پکیج مناسب برای هر خانه با توجه به عواملی که در متن اشاره کردیم کاملاً متفاوت است. برای گرفتن مشاوره و خرید پکیج  می توانید به سایت tasisat.com مراجعه کنید.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h3″ question-0=”چه زمانی پکیج نیاز به سرویس دارد ؟” answer-0=”زمان سرویس برای پکیج ها با توجه به زمانی که کار کرده اند متفاوت است. برای پکیج های جدید هر نیم سال است.” image-0=”” headline-1=”h3″ question-1=”فاکتور های تاثیرگذار در خرید پکیج چیست ؟” answer-1=”از جمله فاکتور ها می توان به متراژ خانه ها، موقعیت جغرافیایی و نوع معماری ساختمان اشاره کرد.” image-1=”” headline-2=”h3″ question-2=”پکیج مناسب برای خانه ۵۰ متری چیست؟ ” answer-2=”پکیج های ۲۰/۰۰۰ و ۲۲/۰۰۰ هزار مناسب هستند. ” image-2=”” count=”3″ html=”true” css_class=””]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *