Search
Close this search box.

پکیج برای متراژ بالا

پکیج برای متراژ بالا

پکیج برای متراژ بالا

برای خرید پکیج برای متراژ بالا باید به نکاتی توجه داشته باشید. یکی از نکات مهم برای خرید پکیج توجه به ظرفیت و متراژ ساختمان است. توجه داشته باشید میزان گرمایی که یک پکیج تولید می کند ظرفیت آن است.

اگر شما پکیجی را خریداری کنید که دارای ظرفیت کمی باشد یا ظرفیت آن با توجه به متراژ خانه شما نباشد، باعث می شود تا گرمایش و آب گرم خانه شما تامین نشود. اگر ظرفیت پکیج بیشتر از متراژ ساختمان شما باشد، شما تنها متحمل هزینه اضافی برای خرید پکیج شده اید.

برای اینکه بتوانید یک پکیج با ظرفیت مناسب برای خانه خود خریداری کنید، توجه داشته باشید که متراژ ساختمان خود را در ۱۵۰ کیلوکالری ضرب کرده و عددی که به دست آمده را تقسیم بر یک کیلو وات کنید. در این صورت می توانید به راحتی ظرفیت پکیج را به حسب کیلو وات محاسبه کنید.

برای شما مثالی می زنیم. فرض کنید که متراژ خانه شما ۹۰ متر است شما باید ۹۰ را در ۱۵۰ ضرب کرده و عدد به دست آمده را تقسیم بر عدد ۸۶۰ کنید. البته اگر بخواهید برای واحد اداری پکیج خریداری کنید، باید متراژ ساختمان را ضرب در عدد ۱۰۰ کنید و سپس عددی که به دست آمده را تقسیم بر ۸۶۰ کرده تا ظرفیت آن محاسبه شود.

البته خوشبختانه پکیج در مدل های بسیار متنوع و گوناگون در بازار وجود دارد و شما با توجه به متراژ خانه خودتان می توانید یک پکیج با ظرفیت مناسب خریداری کنید. البته علاوه بر متراژ ساختمان عوامل بسیار دیگری مانند، موقعیت جغرافیایی نوع دودکش و نوع درب و پنجره ها و تهویه ساختمان و نوع کاربری ساختمان و غیره بر روی خرید پکیج تاثیر گذار هستند و شما برای انتخاب یک پکیج  مناسب باید همه این عوامل و فاکتورها را مورد بررسی قرار دهید.

پکیج برای متراژ بالا

راهنمای انتخاب پکیج

برای انتخاب و خرید پکیج برای متراژ بالا باید عواملی را در نظر بگیرید. انتخاب بهترین پکیج نیازمند بررسی عواملی مانند زیر است؛

  • نکته اول متراژ ساختمان است.

از جمله فاکتورهای بسیار مهم در انتخاب پکیج ها متراژ ساختمان می باشد. توجه داشته باشید خانه هایی که متراژ پایینی دارند بهتر است از آب گرم کن های زمینی استفاده نکنند چرا که به صرفه به نظر نمی  رسد. چون آب را بیشتر از حد گرم کرده و در این صورت پکیج بازده کافی ندارد. در مقابل خانه های که دارای متراژ بالا هستند بهتر است از پکیج های زمینی استفاده کنند و پکیج های دیواری برای آنها مناسب نیست.

علت این می  باشد که پکیج دیواری توانایی کافی را برای گرم کردن خانه های با متراژ بالا ندارد و در این صورت آب مصرفی نیز مدام از سرد به گرم تغییر پیدا می  کند. به همین دلیل خانه هایی که دارای متراژ پایین است بهتر می باشد که از پکیج های دیواری استفاده کنند و خانه هایی که دارای متراژ بالا هستند می  توانند از پکیج های زمینی استفاده کنند.

  • دومین نکته نوع سوخت در دسترس است.

از نکاتی که بسیار حائز اهمیت است سوخت مصرفی می باشد چرا که پکیج از سوخت های گوناگون مانند گازوئیل و الکتریسیته یا گاز برای کار کردن استفاده می  کند و به همین دلیل بهتر است قبل از خرید پکیج به نوع سوخت در دسترس توجه ویژه داشته باشید.

  • نکته سوم توجه به شرایط اقلیمی و آب و هوای منطقه مورد نظر است.

لوکیشن جغرافیایی و آب و هوا از جمله فاکتورهای مهم است. مثلا اگر در منطقه ای سردسیری مثل تبریز و یا اردبیل که در بیشتر زمان ها در سال سرد هستند باید به این نکته در هنگام خرید توجه داشته باشید.

چگونه بهترین پکیج را خریداری کنیم؟

برای خرید پکیج برای متراژ بالا یا انتخاب بهترین پکیج باید به نکاتی توجه داشته باشید. در هنگام خرید بهترین پکیج توجه داشته باشید که نوع و مدل پکیج ها را انتخاب کنید، چرا که پکیج ها دارای دو مدل دیواری و زمینی هستند.

پکیج دیواری از پکیج های زمینی کاربری بهتری دارند اما خانه  هایی که دارای متراژ بالا هستند باید از پکیج های زمینی استفاده کنند، چرا که پکیج های دیواری برای آنها مقرون به صرفه نیست. 

  • در نظر گرفتن از ظرفیت پکیج

از معیارهای اصلی برای خرید پکیج ظرفیت است. توجه داشته باشید که اگر متراژ بین ۲۵۰ است باید پکیج  های ۲۸ KW را خریداری کنید. پکیج مناسب برای خانه  های با متراژ بالاتر پکیج  هایی هستند که ظرفیت آن ها ۳۰KW است.

پکیج برای متراژ بالا

  • پکیج های فن دار و بدون فن

قبل از خرید پکیج توجه کنید که پکیج فن دار است یا بدون فن. شما می توانید با توجه به محلی که در آن زندگی می کنید پکیج ها را انتخاب کنید. اگر پکیج ها را در تراس مورد استفاده قرار می دهید، بهتر است مدل فن دار را خریداری کنید و در غیر این صورت پکیج های بدون فن گزینه مناسب هستند.

  • توجه به میزان مصرف آب گرم.

از جمله معیار های دیگر که به شما در خرید پکیج کمک می  کند میزان مصرف آب گرم دستگاه است. اگر شما خیلی از آب گرم استفاده می کنید می  توانید پکیجی را خریداری کنید که ظرفیت بالاتری دارد، در غیر اینصورت می توانید پکیج را با ظرفیت پایین تر و مخزن پایین تر انتخاب کنید.

چرا که خرید پکیج های با مخزن بالا در صورت عدم نیاز به آنها فقط موجب صرف هزینه زیاد می  شود. اگر متراژ خانه شما پایین است و میزان کمتری از پکیج استفاده می  کنید، می  توانید پکیج  های با قیمت پایین را خریداری کنید.

سخن پایانی

در هنگام خرید پکیج برای متراژ بالا باید به نکاتی توجه داشته باشید تا بتوانید یک پکیج با شرایط مناسب را خریداری کنید. از جمله نکاتی که در هنگام خرید پکیج باید به آنها توجه کنید لوکیشن محل زندگی و متراژ ساختمان ، شرایط آب و هوایی و اقلیم محل سکونت، توجه به میزان مصرفی شما از آب گرم است. برای خرید تاسیسات و اطلاعات بیشتر در مورد پکیج می توانید به سایت tasisat.com مراجعه کنید.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h3″ question-0=”برای خرید پکیج به چه نکاتی توجه کنیم؟ ” answer-0=”باید به نکاتی مانند لوکیشن و موقعیت جغرافیایی و متراژ خانه ها توجه کرد. ” image-0=”” headline-1=”h3″ question-1=”پکیج مناسب برای خانه ها با متراژ بالا چیست ؟” answer-1=”پکیج مناسب برای خانه هایی که دارای متراژ بالا هستند ، پکیج هایی هستند که دارای ظرفیت بالا می باشند . ” image-1=”” headline-2=”h3″ question-2=”پکیج دیواری برای چه خانه هایی مناسب است؟” answer-2=”پکیج دیواری برای خانه هایی که متراژ پایین دارند مناسب است. ” image-2=”” count=”3″ html=”true” css_class=””]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *