Search
Close this search box.

پکیج برای استخر

پکیج برای استخر

پکیج برای استخر

امروزه با توجه به اینکه در عصر مدرن زندگی می کنیم استفاده از انواع پکیج استخر افزایش زیادی یافته است و انواع پکیج استخر باعث گرم شدن آب در فصل های مختلف سال می شوند و آب گرم را برای مجموعه های ورزشی و تفریحی و استخرها، سونا خشک و بخار، دوش ها، استخر کودکان، سرویس های بهداشتی، جکوزی و سالن های ورزشی و رختکن ها و سایر مناطق دیگر فراهم می آورند.

استخر باز و استخرهای سرپوشیده و باز دسته بندی می شوند که تجهیزات مختلفی برای گرمایش استخر ها استفاده می شود که یکی از تجهیزاتی که برای گرم کردن استخرها کاربرد دارد، پکیج استخر است، زیرا هم هزینه های مقرون به صرفه تری به همراه دارد و استفاده از آن بسیار آسان است.

پکیج های زمینی یکی از انواع پکیج های استخری هستند که به دلیل حجم مفید و کمی که دارند فضای کمتری را اشغال می کنند و راندمان بالایی دارند. پکیج زمینی فضای کمتر برای نصب و سوخت کمتری دارد و علاوه بر آن بازده ای گرمایشی بسیار عالی دارد.

پکیج های استخری یک دستگاه ایده آل و بسیار عالی برای استخرها و استخرهای خصوصی هستند چون مشعلدار هستند، می  توانند برای تامین گرما در این مکان  ها استفاده شوند. اگر آب استخر شما سرد است می توانید از پکیج های استخری برای گرم کردن آب استفاده کنید تا آب استخر شنا به صورت یکنواخت گرم شود و بتوانید در آن شنا کنید.

با پکیج استخری می  توانید هم آب استخر ها را و آب حمام و روشویی را گرم کنید و هم می توانید محیط استخر را گرم نگه دارید در نتیجه خرید پکیج استخر برای شما مزایای زیادی دارند و شما می توانید در تمام فصل سال از پکیج های استخری برای گرم کردن فضای استخر و آب استخر استفاده کنید.

بسیاری از افراد برای گرم کردن آب استخر و فضای استخر در فصل زمستان از پکیج های گرمایشی استفاده می کنند، زیرا نور خورشید توانایی گرم کردن آب و فضایی استخر را در فصل زمستان را ندارد.

از آنجایی که پایه های استخری مبدل حرارتی هستند به راحتی می  تواند آب استخرها را در زمان کمی گرم کنند. پکیج های استخر در مدل های دوگانه سوز و سه گانه سوز و گازی در بازار موجود است. پکیج استخری گازی دارای مشعل و مبدل حرارتی بوده و با گاز شهری و گاز مایع کاربرد دارد.

برای گرمایش آب می توانید از دیگ و مبدل های حرارتی استفاده کنید، زیرا مزیت های زیادی برای شما دارد و این مبدل ها قابلیت انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد و کاملا مطمئن هستند.

دیگ های بخار آب به دو نوع دیگ های فولادی و دیگ های چدنی تقسیم بندی می شوند که در تولید آن هم از فولاد و چدن استفاده شده است. امروزه در اکثر استخرها از این پکیج ها استفاده می شود.

دیگ های بخار چدنی دارای پره های جدا هستند که با استفاده از بوش به همدیگر متصل می شوند دیگ های فولادی قابلیت تحمل فشار بیشتری نسبت به دیگ های چدنی دارند. پکیج استخری دارای سه مبدل لوله ای و پوسته ای و صفحه ای می باشد و این سه مبدل در کنار هم قرار دهند و برای گرمایش محیط مورد نظر و گرمایش آب کاربرد دارند.

پکیج برای استخر

انواع پکیج برای استخر

انواع مختلفی پکیج برای استخر تولید شده اند که بر اساس نوع مخزن به مدل  های مختلفی تقسیم می  شوند که می  توان به مدل  های مخزن دار و مدل  های بدون مخزن اشاره کرد. پکیج برای استخر به سه دسته از لحاظ نوع سوخت دسته بندی شده  اند :

  • پکیج استخری برقی

پکیج های استخری مجهز به مخزنی از کوئل مسی است که درون مخزن برای گرم کردن آب انباشت می  شوند و کارکرد آن به این صورت است که آب سرد از درون کویل خارج می شود تا آب گرم شود و در نهایت آب گرم خارج شده از کویل های مسی به وسیله لوله کشی به داخل استخر منتقل می شود. اما پکیج های بدون مخزن برای گرم کردن آب از مبدل های حرارتی استفاده می کنند و برای تامین انرژی خود از گاز و گازوئیل استفاده می  کنند.

مبدل های استفاده شده در پکیج های استخری با ظرفیت دستگاه کاملا متفاوت هستند. این پکیج برای استخر همانطور که از نامش مشخص است از طریق برق و انرژی آن تامین می شود و کاملاً با طبیعت سازگار است. از پکیج های استخری برقی برای محیط های محدود مانند اماکنی که در حاشیه شهر وجود دارند و به گاز شهری دسترسی ندارند استفاده می شود. پکیج استخری برقی برای استخر های که فضای کوچک تری دارند مناسب است.

  • پکیج استخری گازی

این پکیج برای استخر به صورت گازسوز کاربرد دارد و انرژی مصرفی آن از طریق گاز شهری گاز مایع تامین می شود.

  • پکیج استخری دوگانه سوز

پکیج استخری دوگانه سوز را در اکثر استخرهای بزرگ استفاده می  کنند و این پکیج استخری دوگانه سوز با گازوئیل و سوخت استفاده می شود می توانید به عنوان جایگزین از یک سوخت استفاده کنید.

پکیج برای استخر

  • پکیج استخری سه گانه سوز

همانطور که از نامش مشخص است برای تامین انرژی از سه منبع سوخت گاز و گازوئیل و نیروی برق استفاده می  کند که مزین بسیار زیادی برای کاربران دارد که از مزیت های پکیج استخری سه گانه سوز می توان به این اشاره که وقتی که به برق دسترسی ندارید می توانید از سوخت گاز یا سوخت گازوئیل استفاده کنید تا منبع انرژی پکیج استخری سه گانه سوز تامین شود. پکیج استخری سه گانه سوز به عنوان متداول ترین و رایج ترین پکیج های استخری درون استخرها استفاده می شوند .

سخن پایانی 

امروزه با پیشرفت تکنولوژی استفاده از تجهیزاتی برای استخر ها افزایش یافته است که می  توان به پکیج های استخری اشاره کرد. همانطور که بیان شد پکیج  های استخری در چهار مدل روانه بازار شده اند که هر کدام ویژگی و خصوصیات مختص به خود را دارند نحوه استفاده از پکیج های استخری بسیار راحت است و در زمان مطلوبی آب را گرم می کنند.

پکیج های استخری دارایی مشعل و دیگ های هستند که آب و محیط داخلی استخر ها را گرم نگه می دارند و فضایی گرم همراه با آبی گرم برای شنا کردن فراهم می کنند. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره به سایت tasisat.com مراجعه کنید.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h3″ question-0=”آیا در پکیج استخری سه گانه سوز می توان از منابع دیگر به غیر از سوخت گاز و گازوئیل استفاده کرد ؟ ” answer-0=”بله همانطور که گفته شد پکیج استخری سه گانه سوز سوخت برق و گاز و گازوئیل است. ” image-0=”” headline-1=”h3″ question-1=” در زمانی که به برق دسترسی نداریم باید از چه پکیج استخری استفاده کرد؟ ” answer-1=”در این شرایط شما می توانید از پکیج استخری سه گانه سوز، پکیج استخری دوگانه سوز و پکیج استخری گازی استفاده کنید. ” image-1=”” headline-2=”h3″ question-2=”برای مکان های حاشیه شهر از چه پکیج استخری می توان استفاده کرد؟ ” answer-2=”برای مکان های حاشیه شهر می توانید از پکیج استخری برقی استفاده کنید. ” image-2=”” count=”3″ html=”true” css_class=””]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *