Search
Close this search box.

خرید، فروش و قیمت پکیج در یزد

خرید پکیج در یزد

خرید پکیج در یزد

یزدی های عزیز و نازنین و دوستانی که ساکن استان و شهر یزد هستید؛ برای خرید پکیج در یزد، راه های مختلفی پیش پای شما قرار دارد. رفتن به فروشگاه و شرکت تاسیساتی و خرید پکیج، یکی از این راه هاست که مسلما نیازمند زمان زیادی است. یکی دیگر از راه های خرید پکیج، ثبت سفارش اینترنتی است. استفاده ی بهینه از تکنولوژی، این جاست که باعث بهبود وضع زندگی خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی به نام تاسیسات دات کام، آماده ی سرویس دهی به شما عزیزان می باشد. برای آگاهی از نحوه ی سرویس دهی و خدمات فروشگاه مزبور، می توانید از طریق درگاه های اعلام شده، نسبت به تماس با مشاوران مجموعه اقدام کنید. تاسیسات دات کام، این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است که با مشتریان قبلی این مجموعه ارتباط برقرار کنید و از حسن خدمت کارکنان مجموعه ی مذکور اطمینان حاصل کنید.

تاسیسات دات کام، امکان خرید نقدی یا اقساطی را برای شما بزرگواران فراهم نموده است تا هر گونه که مایلید پرداخت های خود را انجام دهید. باید بگوییم که در خصوص نصب سیستم و دستگاه خود، نگران نباشید چرا که کارشناسان تاسیسات دات کام، این عملیات را با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت برای شما انجام خواهند داد.خرید پکیج در یزد

انواع پکیج های موجود در بازار و مشخصات آن ها:

شما باید بدانید که چه سیستمی مناسب مکان مورد نظر شما خواهد بود. متراژ ساختمان، نوع آب منطقه و … از جمله عواملی هستند که باید در هنگام خرید پکیج در یزد، به آن ها توجه شود.

به طور مثال اگر آب منطقه ی شما دارای سختی زیادی است؛ بهتر است از پکیج تک مبدله استفاده نشود چرا که در این مدل یک مبدل بر روی شعله بسته می شود و آب گرم مصرفی و آب گرم شوفاژ را تامین می کند. به این ترتیب، املاح آب سریعا رسوب می کنند.

هم چنین اگر متراژ مکان شما از ۱۰۰ متر مربع بیشتر بود؛ بهتر است از پکیج دو مبدله استفاده شود . در پکیج تک مبدله به دلیل استفاده از یک پمپ کمتر نسبت به پکیج دو مبدله از استهلاک کمتری برخوردار است.

پکیج دو مبدله از دو مبدل برای تامین آب گرم مصرفی و آب گرم شوفاژ استفاده می کند. مبدل اولیه یا اصلی که بر روی شعله بسته می شود؛ وظیفه ی تامین آب گرم شوفاژ را به عهده دارد. آب گرم شده توسط مبدل اولیه از مجاورت صفحه ای فلزی عبور داده می شود که از سمت دیگر صفحه آب سرد عبور می کند.

با گرم شدن صفحه ی فلزی به کمک انتقال حرارت هدایتی یا مولکول به مولکول، آب گرم مصرفی نیز به دست می آید. در رابطه با قیمت این دو مدل پکیج باید بگوییم که پکیج تک مبدله به دلیل به کار گیری اتصالات کمتر و طراحی ساده تر، از قیمت پایین تری نسبت به پکیج دو مبدله برخوردار است.

جریان آب گرم مصرفی در لوله ها توسط فشار آب لوله کشی شهر امکان پذیر است. در حالی که جریان آب گرم شوفاژ و جریان از مبدل صفحه ای توسط پمپ انجام می شود که در واقع پمپ اختلاف فشار لازم برای جریان سیال را ایجاد می کند. حال پمپ هایی که در پکیج ها استفاده می شود از نوع گرانفوس یا ویلو می باشند.

فروش پکیج در یزد:

 می توان گفت خرید و فروش پکیج در یزد ، در اختیار شرکت تاسیسات دات کام می باشد. خرید پکیج در یزد را با تاسیسات دات کام به یک تجربه ای شیرین و دلچسب تبدیل کنید. لازم به ذکر است که برای داشتن سیستمی با عملکرد عالی و با کیفیت لازم است تا هر چند وقت یک بار، قطعات سیستم را به طور کامل با آب شستشو دهید .

هم چنین در صورت لزوم باید قطعات جانبی دستگاه را سرویس و یا تعمیر کنید که کارشناسان و متخصصان با تجربه ی تاسیسات دات کام، این کار را به خوبی برای شما انجام می دهند. در صورت رضایت از این مجموعه پس از خرید، می توانید شرکت مزبور را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

 در رابطه با قیمت پکیج، باید به عرضتان برسانیم که در این بازار نوسان گونه ارائه ی قیمت دقیق امری غیر منطقی است. به طور کلی می توان عوامل موثر بر قیمت را بیان کرد.

نوع پمپ کار رفته در پکیج، تک مبدله یا دو مبدله بودن پکیج، نوع و جنس اتصالات، بدنه ی پکیج، رفیت حرارتی، حداکثر دما و فشار آب و … از جمله عواملی هستند که بر روی قیمت پکیج در یزد موثر خواهند بود.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *