پمپ آب لجن کش پنتاکس

پمپ آب لجن کش پنتاکس از جمله پمپ های مستغرق سانتریفیوژ می باشد . شما می توانید با توجه به نیاز خود پمپ پنتاکس را در انواع متریال از قبیل پمپ های لجن کش استیل ،پمپ لجن کش چدنی و پمپ لجن کش برنزی تهیه نمایید .

پمپ های لجن کش در دو دسته ی  کلی ساده و فلوتر دار تولید می شوند .پمپ لجن کش پنتاکس در دونوع تک فاز و سه فاز تولید می شود.

دارای انواع متفاوتی از پروانه ها می باشد که شامل : پروانه تک پره ، چند پره و پروانه باز می باشد .الکتروپمپ های لجن کش های مستغرق از1 تا 20 اینچ ساخته می شوند.

الکتروپمپ های لجن کش  از لحاظ قرار گیری پروانه در هوزینگ یا پوسته و از لحاظ شکل به انواع تک کاناله ، دو کاناله، پروانه نیمه باز،پروانه باز،پروانه VORTEX، پروانه جریان گردابی ،خردکن دار ساخته می شوند .پمپ لجن کش شناور را مستغرق و لجن کش عمودی را ورتیکال می نامند.

خرید انواع پمپ آب لجن کش پنتاکس

انواع پمپ آب لجن کش  :

پمپ سری DCT :

پمپ سری DCT از دسته پمپ های تک پروانه سانتریفیوژ باز پمپ آب لجن کش پنتاکس است .

پمپ سری DG :

نوع پروانه  از نوع گردابی vortexمی باشد و برای پمپاژ آب های آلوده و سیالات دارای ذرات جامد مناسب می باشد . 

پمپ سری DM :

پمپ پنتاکس سری DM از گروه پمپ های تک پروانه گریز از مرکز کمپانی پنتاکس است .

پمپ سری DM4 :

پمپ از گروه پمپ های تک کاناله سانتریفیوژ کمپانی پنتاکس است .

پمپ سری DMT :

این پمپ به دلیل پروانه خاصی که دارد دارای هد و آبدهی بالایی می باشد . ازین پمپ ها در مصارف و کارهای سنگین صنعتی و عمرانی استفاده می شود.

پمپ سری DTRT :

این نوع الکترو پمپ آب لجن کش پنتاکس با هد بالا ، مجهز به خردکن یا گریندر برای مصارف سنگین  همچون پمپاژ فاضلاب های دارای الیاف، مواد معلق، و …. مناسب می باشد .

پمپ سری DX :

این پمپ از نوع تک پروانه بوده که در سایزهای 2 ، 3 و 4 اینچ تولید میشود. و جنس بدنه پمپ پنتاکس سری DX از استیل ضدزنگ می باشد .

نکاتی در ارتباط با پمپ آب لجن کش پنتاکس:

 • در پمپ ها باید جنس بدنه را مورد توجه قرار دهیم که باید چدن یا استیل باشد. قدرت موتور،میزان بازدهی پمپ و قطر دهانه ورودی و خروجی پمپ  لجن کش ، از جمله موارد مهمی هستند که باید قبل از خرید پمپ پنتاکس مورد بررسی قرار گیرند.
 • در هنگام پمپاژ به وسیله پمپ لجن کش اگر آب و مایعاتی که از سطح پمپ پائین می آیند، دارای غلظتی بیش از حد مجاز باشند،ممکن است پمپ لجن کش مورد استفاده ما بسوزد. پمپ پنتاکس سری DM4 از گروه پمپ پنتاکسدارای محدوده تحمل دمایی از 0 تا 40 درجه سانتی گراد است .
 • پمپ لجن کش بادی (پنوماتیک)  و برقی ضد انفجار EX اروپایی جهت جا به جایی انواع سیالات شیمیایی و قابل اشتعال و انفجار و انواع مشتقات نفتی با بدنه چدن و سه فاز قابل ارایه می باشد. پمپ لجن کش از لحاظ خنک کاری به دو نوع آب خنک و روغن خنک تقسیم بندی می شود.
 • الکتروپمپ های لجن کش پمپ PENTAX از لحاظ نحوه نصب در دو نوع نصب ثابت و نصب متحرک ساخته می شوند .الکترو پمپ های ایتالیایی پنتاکس سهم به خصوصی از بازار را به خود اختصاص داده است و قیمت پمپ پنتاکس بنا بر مشخصات آن ها متفاوتی است .
 • پمپ پنتاکس

کارکرد پمپ آب لجن کش پنتاکس :

انواع محصولات پنتاکس دارای کارکرد بسیاری می باشد از جمله :

 • نیروگاه ها و صنابع
 • لجن کشی چاه آب
 • پمپاژ ذرات جامد ریز و معلق
 • جابه جایی فاضلاب صنعتی
 • جابه جایی فاضلاب خانگی
 • پمپاژ سیالاتی مانند گاز و هوا
 • برای انتقال لجن پساب های صنعتی

برای اطمینان از اصالت کالا و مناسب ترین قیمت پمپ پنتاکس محصولات پنتاکس را از نمایندگی های پمپ PENTAX موجود خریداری نمایید .

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

09123434398

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + چهارده =