Search
Close this search box.

خدمات استخر و جکوزی

متخصص تعمیر استخر در تهران

خدمات استخر و جکوزی به یک سری فعالیت هایی اطلاق می شود، که برای سرویس و نگهداری استخر و جکوزی از آن ها استفاده خواهد شد. استخر و جکوزی یکی از مراکز آبی بسیار پرطرفدار در سطح جهان هستند، که روزانه افراد بسیار زیادی به آنها مراجعه می نمایند. استقبال از استخر جکوزی به حدی زیاد بوده که بسیاری از افراد در خانه های خود آن ها را به صورت مجزا احداث کرده و از مزایای آن بهره مند می شوند.

شاید در ظاهر استخر و جکوزی بسیار مقاوم به نظر بیایند و امکان بروز آسیب در آنها وجود نداشته باشد. اما این مراکز به دلیل شرایطی که در آن وجود دارند، مستعد آسیب و فرسایش هستند. لازم بوده تا با استفاده از یک سری روش ها از استهلاک هایی که هر روزه در استخر و جکوزی ایجاد می‌شود، جلوگیری کرد.

خدمات استخر و جکوزی اهمیت بسیار زیادی داشته و توصیه شده که در بازه های زمانی کوتاه مدت انجام شود، در این مقاله هدف ما مطالعه و بررسی خدمات استخر و جکوزی است اگر شما دارای استخر هستید توصیه می‌کنیم، حتما این مقاله با ما همراه شوید.

خدمات استخر و جکوزی

منظور از خدمات استخر و جکوزی چیست؟

خدمات استخر و جکوزی یک سری فعالیت هستند، که در کنار هم از عمر مفید آن ها محافظت می کند. شما در طول شبانه روز چند بار خانه خود را تمیز کرده و مشکلات آن را برطرف خواهید کرد، قطعاً انباشت آلودگی ها باعث شده تا در مدت زمان کوتاه خانه با مشکلات زیادی مواجه شود.

یکی از تجهیزات خانه اگر به درستی کار نکند و هنگام فعالیت اش اخلال وجود داشته باشد، کل فعالیت خانه درگیر شده و باید سریعاً مشکل اجرا شده، برطرف شود. هر مکانی نیز مستعد آسیب و مشکل بوده که استخر و جکوزی نیز از این قاعده مستثنا نیستند. روزانه افراد بسیار زیادی به استخر و جکوزی آمده و از خدمات آن بهره مند می شوند. از این رو میکروب و آلودگی بسیار زیادی در چنین مکان های وجود دارد.

دستگاه‌ها و تجهیزات موتورخانه استخر و جکوزی نیز به صورت مداوم در حال فعالیت هستند، از این رو احتمال بروز آسیب در چنین تجهیزات وجود خواهد داشت، برای برطرف نمودن مشکلات این سرویس و خدمات استخر و جکوزی بهترین گزینه است. افرادی که در امر نگهداری و خدمات مهارت دارند و مشکلات ایجاد شده در استخر  را برطرف خواهند نمود.

البته این مشکلات تا زمانی که به میزان قابل توجهی نرسند، به عنوان مشکل و آسیب شناخته نخواهد شد، در حالت عادی ما شاهد میکروب آلودگی و همچنین شاهد بروز یک سری خطاها در عملکرد دستگاه‌ها و تجهیزات هستیم.

اگر به صورت هفتگی و یا روزانه سرویس و خدمات استخر و جکوزی به درستی انجام شود نه تنها با استهلاک و انواع آن مواجه نخواهیم شد، بلکه عمر مفید استخر و جکوزی تا حد زیادی افزایش خواهد یافت. در واقع خدمات استخر و جکوزی به یکسری فعالیت می شود که برای نگهداری از استخر و جکوزی دار آنها نیازمندیم.

خدمات استخر و جکوزی شامل چه اقداماتی است؟

خدمات استخر و جکوزی از جمله فعالیت‌های مهم بوده که شامل جزئیات بسیار زیادی است. در واقع رعایت نکات کوچک و توجه به جزئیات خدمات استخر و جکوزی و نگهداری از آن  را می سازد، که به شرح زیر است؛

  1. آب در حالت عادی دارای املاح بسیار زیادی است. لازم بوده تا با استفاده از دستگاه هایی ماننو سختی گیر از شدت این املاح کاسته شود. اگر املاح درون تجهیزات استخر نفوذ کند، مشکلات بسیار زیادی ایجاد خواهد شد، دستگاه و تجهیزات سوراخ شده و حتی راه عبور و خروج آب و هوا مسدود خواهد شد، از این رو لازم بوده تا حتماً از یک سخت گیر قوی استفاده نمود.
  2. آب اگر راکد بماند، شاهد رشد انواع جلبک و قارچ های بسیار زیادی خواهیم بود، با استفاده از یک سری شوینده های مخصوص باید این مشکلات ایجاد شده در آب را برطرف نمود. از این رو لازم بود تا در زمان های مشخصی یکسری محلول های شیمیایی به آب افزوده شود و مانع از رشد هرگونه خزه جلبک و یا قارچ در آب شویم.
  3. موتورخانه استخر و جکوزی مکانی بود که آب در میان اتصالات آن همیشه در حال عبور است، گاهی اوقات لوله ها فرسوده و یا خراب شده است. در این شرایط آب از تمامی اتصالات چکیده و بایستی برای رفع آن‌ها سریعاً اقدام شود، برای اینکه شاهد پیشرفت این مشکل نباشیم، بهتر است هر هفته و ماهی چند بار اتصالات موتورخانه را مورد بررسی قرار دهیم.
  4. قطعاً با شنیدن استخر به یاد گاز کلر که در آب استخر تزریق می شود، می‌افتیم. گاز کلر یکی از محلول‌های شیمیایی بوده که مانع از رشد هر گونه میکروب و آلودگی خواهد شد. با توجه به اینکه افراد زیادی درون استخر و جکوزی شنا می کنند، احتمال دارد که آلودگی بدن هر فرد به آب منتقل شود، برای جلوگیری از ویروسی شدن آب و انتقال آن به افراد، استفاده گاز کلر بهترین گزینه خواهد بود. درصدی که گاز کلر و آب تزریق می شود، متغیر بوده و وابسته به یک سری شرایط خاص است.
  5. فیلتر شنی یکی از بهترین و مهمترین دستگاه هایی است که برای استخر و جکوزی مورد استفاده قرار می‌گیرد. لازم بوده تا همیشه این تجهیز مورد بررسی قرار گیرد و از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل شود. علاوه بر فیلتر شنی، چندین تجهیزات دیگر نیز درون استخر و جکوزی وجود داشته که باید همگی آنها را مورد ارزیابی قرار داد.
  6. خدمات استخر و جکوزی
  7. امکان دارد سطح و بدنه و دیواره استخر در طولانی‌مدت فرسوده شود. برای رفع مشکلات ایجاد شده در آن می‌توان به صورت موقتی با استفاده از مصالح ساختمانی مناسب، این مشکلات را بر طرف کرد، این امر باعث شده تا از شدت یافتن مشکلات جلوگیری شود. سپس در زمان مناسب برای انجام بازسازی به صحرا جکوزی اقدام نمود.

اگر سرویس و نگهداری دستگاه در زمان های مناسب انجام شود، از تحمل هزینه های زیادی جلوگیری خواهد شد. خدمات استخر و جکوزی جایگزین بسیار خوبی برای تعمیرات استخر و یا بازسازی آن است. برای استفاده از سرویس و خدمات استخر و جکوزی تنها نکته ای که باید برای آن رعایت شود، این است. که در بازی زمانی کوتاه مدت باید این خدمات دریافت شوند.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”بهترین خدمات استخر و جکوزی را از کجا می توان دریافت کرد؟ ” answer-0=” مجموعه تاسیسات دات کام به بهترین نحو ممکن خدمات استخر و جکوزی را انجام خواهد داد. ” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”هزینه خدمات استخر و جکوزی چقدر است؟ ” answer-1=”این خدمات بر اساس آلودگی ایحاد شده و متراژ ساختمان تعیین می شود. ” image-1=”” headline-2=”h2″ question-2=”آیا برای انجام خدمات استخر و جکوزی نیاز به افراد متخصص است؟ ” answer-2=”آری، افراد متخصص و ماهر بهتر و کامل تر این خدمات را ارائه خواهند داد. ” image-2=”” headline-3=”h2″ question-3=”” answer-3=”” image-3=”” headline-4=”h2″ question-4=”” answer-4=”” image-4=”” headline-5=”h2″ question-5=”” answer-5=”” image-5=”” headline-6=”h2″ question-6=”” answer-6=”” image-6=”” headline-7=”h2″ question-7=”” answer-7=”” image-7=”” headline-8=”h2″ question-8=”” answer-8=”” image-8=”” headline-9=”h2″ question-9=”” answer-9=”” image-9=”” count=”10″ html=”true” css_class=””]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *