تیم تخصصی استخر و جکوزی

تیم تخصصی استخر و جکوزی

لطفا امتیاز دهید

امروزه استفاده از استخر و جکوزی طرفداران بسیاری پیدا کرده است و همچنین جهت درمان بسیاری از بیماری‌ها استفاده می شود. به گونه‌ای که آب درمانی جزء تجویز پزشکان می باشد.

به همین خاطر است که افراد و تیم های بسیاری هستند که جهت تاسیس و ساخت استخر فعالیت دارند. در این مقاله از سری مقالات وب سایت تاسیسات دات کام قصد داریم به بررسی مبحث تیم تخصصی استخر و جکوزی بپردازیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

تیم تخصصی استخر و جکوزی باید یک سری قوانین و اصول طراحی را مورد بررسی قرار دهند تا بتوانند سازه ای ایمن و باکیفیت را بسازند. امروزه بسیاری از افراد جهت زیبایی ساختمان های مسکونی، ویلا ها، هتل ها و دیگر ساختمان ها سعی می‌کنند تا استخر و جکوزی را طراحی و بسازند.

جهت تاسیسات استخر و جکوزی باید به خوبی تمامی استانداردهای طراحی استخر را بدانید و اطلاع داشته باشید و توسط رعایت کردن این اصول بتوانید به صورت استاندارد طراحی را انجام دهید.

 در نظر داشته باشید که از استخر و جکوزی امروزه همانطور که ذکر شد به عنوان روش های درمانی استفاده خواهد شد که با سلامتی افراد در ارتباط می باشد. به همین خاطر لازم است که علاوه بر طراحی استاندارد شما به خوبی روش های نگهداری از استخر نیز آگاه داشته باشید.

در این زمینه تیم تخصصی استخر و جکوزی راهنمایی های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار می دهند. در نظر داشته باشید که طراحی استخر و جکوزی معمولاً تابعی از استانداردهای مشخص شده مهندسی ساختمان خواهد بود.

در نظر داشته باشید که امروزه ساخت و طراحی استاندارد استخر ها نیازمند تخصص و مهارت ویژه می باشد که هر فردی نمی توانند جهت ساخت و طراحی آن اقدام کند. به همین خاطر کارشناسانی که در این حوزه فعالیت دارند؛ توصیه خواهند کرد تا ساخت، نصب و راه اندازی تجهیزات استخر، سونا، جکوزی و … را توسط افراد متخصص انجام دهید.

به طور کلی می‌توان گفت برای تغییر خط ها معمولاً از بتن های مسلح با آرماتور بندی های اصولی و استاندارد استفاده خواهد شد. سازندگان ماهر و مجرب به اجرا کردن آب بندها و درزهای انبساط و ساخت استخر اهمیت ویژه‌ای می‌دهند و همواره آن را مد نظر قرار خواهند داد.

تیم تخصصی استخر و جکوزی

روش های طراحی استخر و جکوزی

در ادامه مبحث تیم تخصصی استخر و جکوزی باید ذکر کنیم که هر تیمی که تخصص کامل در رابطه با طراحی داشته باشد؛ باید بتواند تا از روش های مناسب جهت طراحی استفاده کند. روش ها و استانداردها باید توسط تیم تخصصی رعایت شود. برخی از این روش ها عبارتند از:

ساخت استخر با استفاده از بلوک سیمانی

در نظر داشته باشید که آسان ترین و بهترین روش ساخت و طراحی استخر استفاده از بلوک سیمانی است که برای ساخت استخر با حجم کم آب به صرفه ترین روش می باشد.

در نظر داشته باشید که استفاده کردن از مصالح و ملات مناسب برای ساخت استخر و ابنیه و اصول و استاندارد استخر مهمترین عواملی است که باید در ساخت استخر با بلوک سیمانی به آن توجه داشته باشید.

ساخت استخر با استفاده از بتن ریزی و آرماتور بندی

در ادامه مبحث تیم تخصصی استخر و جکوزی باید ذکر کنیم که یکی از روش های ساخت استخر؛ استفاده از بتن ریزی و آرماتوربندی می باشد. این روش از جمله مطمئن ترین و بهترین روش های ساخت برای استخر های حرفه ای می باشد.

آن دسته از استخرهای که ابعاد بزرگتر و وزن بیشتری را دارند؛ توسط این روش طراحی خواهد شد. در نظر داشته باشید که ساخت این نمونه از استخر ها معمولا نیاز به هزینه بیشتری دارد و همچنین تجهیزات و مصالح بیشتر برای طراحی مورد نیاز است.

طراحی استخر و جکوزی توسط تیم تخصصی

پس از ساخت و طراحی استخر در صورتی که شما تمایل داشته باشید؛ می توانید ساخت جکوزی را نیز به تیم تخصصی استخر و جکوزی بسپارید. در نظر داشته باشید ساخت و طراحی جکوزی تا حدودی همانند ساخت استخر می باشد.

اما در نظر داشته باشید که جکوزی ها معمولاً در ابعاد کوچک تری طراحی خواهد شد. همچنین باید در نظر داشته باشید که فرایند تصفیه سازی جکوزی با تغییرات جزئی همانند تصفیه کردن آب استخر می باشد.

تصفیه آب جکوزی به گونه‌ای است که باید آب درون جکوزی اول به پمپ برای تصفیه وارد شود و پس از اینکه از پمپ خارج شود؛ به سیستم تصفیه وارد خواهد شد و پس از آن تمامی کدورت و چربی هایی که درون آب وجود دارد به خوبی جذب خواهد شد. پس از آن باید از مبدل عبور کرده و آبی که در فیلتر تصفیه موجود است؛ گرم خواهد شد و در نهایت برای از بین بردن میکروب های آب به آن کلر می زنند.

در جکوزی ها پمپ های قرار داده خواهد شد که فشار قوی تعبیه خواهد شد. توسط آب جت ها پرتاب کردن آب به درون جکوزی انجام می شود. در کنار پمپ فشار نیز به صورت معمول از پمپ های هوا یا بلور ها برای وارد کردن هوا به درون آب استفاده می شود.

تیم تخصصی استخر و جکوزی

آشنایی با فروشگاه تاسیسات دات کام

فروشگاه تخصصی تاسیسات دات کام ارائه دهنده انواع سیستم های تهویه مطبوع و تصفیه برای استخرها می باشد. شما عزیزان زمانی که جهت ساخت استخر و جکوزی اقدام می‌کنید؛ باید این کار را به افراد متخصص بسپارید.

در نظر داشته باشید که این نوع سازه ها نیز همانند سازه های دیگر نیاز به سیستم های تهویه مطبوع دارد؛ تا افرادی که از آن استفاده می کنند با خیال راحت بتواند نهایت لذت را از شنا داشته باشند. به همین خاطر لازم است که با توجه به نوع استخر، فضا و … سیستم های مناسبی را انتخاب کنید.

امروزه تنوع سیستم های تهویه مطبوع بسیار بالا می باشد. اگر فردی با این سیستم ها سر و کار نداشته باشد؛ بدون شک نمی تواند سیستم مناسبی را تهیه کند. در اینجا نقش مشاورین و کارشناسان مجموعه تخصصی تاسیسات دات کام نمایان می شود.

شما عزیزان قبل از ساخت و طراحی استخر می توانید با مشاورین ما در تماس باشد و نوع سیستم مناسب را انتخاب کنید. همچنین در نظر داشته باشید که شما مخاطبین عزیز از سراسر ایران می توانید جهت خرید سیستم های تهویه مطبوع از طریق وبسایت https://tasisat.com/ اقدام نمایید.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

 

مطالب مرتبط

۶ نشانه اصلی سطح پایین مبرد در دستگاه تهویه مطبوع

6 نشانه اصلی سطح پایین مبرد در دستگاه تهویه مطبوع

۶ نشانه اصلی سطح پایین مبرد در دستگاه تهویه مطبوع مبرد ماده ای است که سیستم های تهویه مطبوع براساس... ادامه مطلب

مارک های پمپ مخصوص استخر را بشناسید

مارک های پمپ مخصوص استخر را بشناسید

مارک های پمپ مخصوص استخر را بشناسید یکی تجهیزات مورد نیاز برای استخر ها پمپ می باشد. در صورتی که... ادامه مطلب

دلایل اصلی آب دادن پمپ آب چیست؟

دلایل اصلی آب دادن پمپ آب چیست؟

دلایل اصلی آب دادن پمپ آب چیست؟ پمپ آب امروزه در اکثر خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد؛ که... ادامه مطلب

کاهش مصرف انرژی سیستم‌ تهویه خانگی

کاهش مصرف انرژی سیستم‌ تهویه خانگی 11 روش کاربردی

کاهش مصرف انرژی سیستم‌ تهویه خانگی ۱۱ روش کاربردی سیستم تهویه مطبوع از جمله محصولات پرکاربردی است متنوع بوده و... ادامه مطلب

سوپرهیت و سابکول چیست؟

سوپرهیت و سابکول چیست؟ در دستگاه های تهویه مطبوعی که براساس سیکل تبریدی کار می کنند؛ اصطلاحات سوپرهیت و سابکول... ادامه مطلب

سیستم تهویه مطبوع چیست؟

سیستم تهویه مطبوع چیست؟

سیستم تهویه مطبوع چیست؟ سیستم های تهویه مطبوع از تجهیزات اصلی هر ساختمانی محسوب می شوند که استفاده از آن... ادامه مطلب

چرا دستگاه تهویه باد گرم‌ می زند؟

چرا دستگاه تهویه باد گرم‌ می زند؟

چرا دستگاه تهویه باد گرم‌ می زند؟ دستگاه تهویه از سیستم های پرکاربردی است که در انواع مدل های مختلف... ادامه مطلب

مصرف آب معدنی یا استفاده از دستگاه تصفیه آب

مصرف آب معدنی یا استفاده از دستگاه تصفیه آب

مصرف آب معدنی یا استفاده از دستگاه تصفیه آب آب یکی از ضروراتی است که به طور روزمره مورد استفاده... ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *