Search
Close this search box.

خدمات پشتیبانی استخر و جکوزی

خدمات پشتیبانی استخر و جکوزی

خدمات پشتیبانی استخر و جکوزی، از امور لازم برای حفظ ایمنی و بهداشت استخر ها می باشد؛ لذا باعث شده تجهیزات مکانیکی و الکترونیکی محیط در طول فعالیت خود با کمترین استهلاکی رو به رو شود. استخر و جکوزی جزء یکی از بهترین تفریحات بشر می باشد؛ چرا که کاملا خستگی روحی و جسمی فرد را می شوید و به او آرامشی خاص عطاء می کند.

به همین خاطر افراد برای این که در طولانی مدت از استخر و جکوزی استفاده کنند؛ به انجام امور مختلفی همچون‌ بهینه سازی ابزارآلات و دستگاه های محیط پرداختند. بهینه سازی و سرویس دستگاه هایی همچون فیلتر شنی و پمپ تصفیه کار بسیار دشواری است؛ چرا که این دستگاه ها دارای بروزترین فناوری های جهان هستند‌. به همین علت اگر فرد، علم تعمیر آن را نداشته باشد؛ سبب بدتر شدن وضعیت دستگاه می شود.

بهترین روش برای افزایش راندمان دستگاه های استخر و‌ جکوزی، بهره گیری از خدمات پشتیبانی استخر و جکوزی می باشد؛ چرا که این امر توسط نمایندگی دستگاه ها انجام می گیرد. به همین خاطر دستگاه ها به بهترین شکل ممکن، با مناسب ترین هزینه ها بهبود می یابند.

در مقاله پیش رو به صورت مفصل در رابطه با خدمات پشتیبانی استخر و جکوزی توضیح داده شده است؛ برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه شوید.

خدمات پشتیبانی استخر و جکوزی

خدمات پشتیبانی استخر و جکوزی چیست؟

خدمات پشتیبانی استخر و جکوزی، یکی از مهم ترین امور در زمینه خدمات استخر و جکوزی می باشد؛ چرا که علاوه بر بهینه سازی و حفظ زیبایی محیط، در هزینه های آینده فرد نیز صرفه جویی می شود.

خدمات پشتیبانی استخر و جکوزی تنها به دستگاه های محیط مربوط نیست؛ بلکه به تمامی جنبه های ساختمان عام از کف، دیواره، لوله های فاضلاب، شبکه های آب رسانی و… مربوط است. به همین خاطر بایستی به صورت منظم و پیوسته از خدمات پشتیبانی استخر و جکوزی بهره بگیرید، تا محیطی امن و بهداشتی برای خود و عزیزان تان فراهم سازید.

خدمات پشتیبانی استخر و جکوزی بسیار گسترده و پیچیده می باشد؛ لذا بر تمام جنبه های محیط تاثیر دارد. به همین خاطر، باید در توسط متخصصین که از مهارت بالایی برخوردار هستند؛ انجام گیرد.

کوچک ترین اشتباهی در روند پاک سازی محیط از آلودگی ها یا تعمیر اشتباه دستگاه ها تنها سبب بدتر شدن وضعیت محیط و تجهیزات نمی شود؛ بلکه بر سلامت افراد نیز تاثیر می گذارد، چرا که آلوده شدن آب به منزله بیمار شدن افراد است.

خدمات پشتیبانی استخر و جکوزی باعث افزایش راندمان دستگاه ها و حفظ سلامت محیط می شود. پکیج خدمات پشتیبانی استخر و جکوزی، متنوع است. به همین خاطر تمامی افراد در هر قشری می توانند از این پکیج خدماتی لذت ببرند.

مشتریان می توانند نوع خدمات پشتیبانی استخر و جکوزی را انتخاب کنند. بنابراین وقت را تلف نکنید و در اسرع وقت با مؤسساتی که در زمینه خدمات استخر، جکوزی و سونا فعالیت می کنند، تماس بگیرید؛ زیرا خدمات آن ها به نفع خودتان است.

خدمات پشتیبانی استخر و جکوزی به منظر نگهداری از محیط و دستگاه در بالاترین کیفیت در طولانی مدت است؛ چرا که بابت طراحی و ساخت بنا استخر و جکوزی، هزینه بالایی صرف می شود. بدین خاطر با بهره گیری از خدمات پشتیبانی استخر و جکوزی از هزینه های اضافی جلوگیری کنید.

مزایای استفاده از خدمات پشتیبانی استخر و جکوزی

خدمات پشتیبانی استخر و جکوزی برای فرد مزایای به خصوصی دارد؛ لذا باعث شده فرد ار ملک شخصی یا عمومی خود نهایت استفاده را کند.

مهم ترین مزایای بهره مندی از خدمات پشتیبانی استخر و جکوزی، عبارتند از:

  • تضمین ایمنی دستگاه ها:

امروزه شیوه احداث استخر ها با گذشته تفاوت های بسیاری دارد؛ چرا که تمامی امور مرتبط به استخر همچون پر و تخلیه شدن آب، کلر زدایی، اسید شویی و… مکانیزه انجام می گیرد؛ تا هیچ ویروس یا میکروبی، سلامت فرد را تهدید نکند.

به همین خاطر، می بایست؛ به صورت تخصصی به سرویس و تعمیر دستگاه ها پرداخت، تا مشکلات هر یک از همان پایه برطرف شود.

  • حذف هر گونه باکتری و ویروسی از کف و دیواره استخر:

یکی از خدمات اصلی پشتیبانی استخر و جکوزی، اسید شویی کف و دیواره استخر است. بنابراین در صورت تجمع رسوبات معدنی و همین طور جلبک زدن و جرم گرفتن کاشی ها ناشی از املاح موجود در آب استخر می توانید با بهره گیری از خدمات پشتیبانی استخر و جکوزی به پاکسازی محیط و افزایش سلامت آب بپردازید.

محیطی برای شنا افراد مفید است؛ که کاملا پاکیزه و آری از هر گونه املاحی باشد، لذا آب استخر مستقیما با پوست و بدن افراد در تماس است. بنابراین وجود ۱.٪ آلودگی زیستی و آیی نیز سلامت فرد را به خطر می اندازد. به همین دلیل، به خاطر هزینه ها از انجام خدمات پشتیبانی استخر و جکوزی صرف نظر نکنید.

  • کلر زدایی آب:

شاید به نظر شما کلر زدایی آب، امری آسان است؛ اما فرد بلید تخصص و مهارت لازم را داشته باشد، زیرا در صورت نداشتن آگاهی باعث مسمومیت یا افزایش قوای آلودگی های موجود در استخر می شود. به همین دلیل، بایستی حتی چنین کار های کوچکی را نیز به متخصصین بسپارید، تا محیطی ایمن و بهداشتی برای خود و عزیزان تان به همراه بیاورید.

خدمات پشتیبانی استخر و جکوزی

خدمات پشتیبانی استخر و جکوزی شامل چه اموری است؟

خدمات پشتیبانی استخر و جکوزی بسیار وسیع و پیچیده است؛ لذا بایستی سلامت کل بنا استخر را تضمین و بهبود ببخشد. به همین دلیل، بایستی با تقبل هزینه نه چندان بالایی برای سلامت خود و خانواده تان ارزش قائل شوید.

  1. شست و شو فیلتر های تصفیه کننده آب استخر:

فیلترهای تعبیه شده بر شبکه آب استخر به سبب این که به صورت مداوم با آب سر و کار دارد. بدیهی است، که در گذر زمان دچار گرفتگی و انسداد منافذ شود. بدین خاطر بایستی در بازه های زمانی مشخصی از سال به شست و شوی فیلتر ها بپردازید، تا راندمان دستگاه کاهش نیابد.

  1. باکتری زدایی آب استخر ها:

باکتری ها موجودات بسیار ریزی هستند که بهترین مکان برای رشد آن ها، محیط های آبی است. اگر در استخر، سونا و جکوزی بی خیال نابود سازی باکتری ها شوید؛ مطمئن باشید، خیلی زود رشد و تکثیر می یابند و بیماری های خطرناکی برای افراد به ارمغان می آورند.

خوشبختانه امروزه روش های بسیاری در جهت نابود سازی باکتری ها، ابداع شده است. تمامی روش ها در بازه زمانی کوتاهی سبب حذف باکتری ها از اعماق و سطح دریاها می شوند.

  1. تعمیر استخر و جکوزی:

فرآیند تعمیر استخر و جکوزی به بخش های مختلفی از ساختمان مربوط است. به همین خاطر در بازه زمانی طولانی تری انجام می شود. تعمیر موتورخانه، سطوح، سیستم های تصفیه و سیستم گرمایشی از فرآیند های سرویس و تعمیری است؛ که شامل پکیج خدمات پشتیبانی استخر و جکوزی می باشد.

در صورت وجود هر گونه مشکلی در این بخش هل با نمایندگی محصول تماس حاصل فرمایید؛ تا در کوتاه ترین بازه زمانی سبب بهبود وضعیت استخر یا جکوزی شود.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”هزینه خدمات پشتیبانی استخر و جکوزی چقدر است؟” answer-0=”هزینه اجرا سازی پکیج خدمات پشتیبانی استخر و جکوزی در ساختمان ها به شاخصه های مختلفی بستگی دارد. بنابراین برای اطلاع شدن از هزینه دقیق خدمات استخر و جکوزی با کارشناسان ما در تاسیسات دات کام تماس حاصل فرمایید.” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”چرا پس از اسیدشویی استخر، آب آن کدر و سیاه می شود؟” answer-1=”لذا میزان کلسیم و منیزیم آب بالا می باشد.” image-1=”” headline-2=”h2″ question-2=”در یک استخر به متراژ ۲۰۰ متر مکعب به چقدر اسید نیاز داریم؟” answer-2=”به ازای هر گالن اسید به ۹. کیلو گرم خاکستر سودا نیاز می باشد.” image-2=”” headline-3=”h2″ question-3=”” answer-3=”” image-3=”” headline-4=”h2″ question-4=”” answer-4=”” image-4=”” headline-5=”h2″ question-5=”” answer-5=”” image-5=”” headline-6=”h2″ question-6=”” answer-6=”” image-6=”” headline-7=”h2″ question-7=”” answer-7=”” image-7=”” headline-8=”h2″ question-8=”” answer-8=”” image-8=”” headline-9=”h2″ question-9=”” answer-9=”” image-9=”” headline-10=”h2″ question-10=”” answer-10=”” image-10=”” headline-11=”h2″ question-11=”” answer-11=”” image-11=”” headline-12=”h2″ question-12=”” answer-12=”” image-12=”” headline-13=”h2″ question-13=”” answer-13=”” image-13=”” headline-14=”h2″ question-14=”” answer-14=”” image-14=”” headline-15=”h2″ question-15=”” answer-15=”” image-15=”” headline-16=”h2″ question-16=”” answer-16=”” image-16=”” headline-17=”h2″ question-17=”” answer-17=”” image-17=”” headline-18=”h2″ question-18=”” answer-18=”” image-18=”” headline-19=”h2″ question-19=”” answer-19=”” image-19=”” headline-20=”h2″ question-20=”” answer-20=”” image-20=”” headline-21=”h2″ question-21=”” answer-21=”” image-21=”” headline-22=”h2″ question-22=”” answer-22=”” image-22=”” headline-23=”h2″ question-23=”” answer-23=”” image-23=”” headline-24=”h2″ question-24=”” answer-24=”” image-24=”” headline-25=”h2″ question-25=”” answer-25=”” image-25=”” headline-26=”h2″ question-26=”” answer-26=”” image-26=”” headline-27=”h2″ question-27=”” answer-27=”” image-27=”” headline-28=”h2″ question-28=”” answer-28=”” image-28=”” headline-29=”h2″ question-29=”” answer-29=”” image-29=”” headline-30=”h2″ question-30=”” answer-30=”” image-30=”” headline-31=”h2″ question-31=”” answer-31=”” image-31=”” headline-32=”h2″ question-32=”” answer-32=”” image-32=”” headline-33=”h2″ question-33=”” answer-33=”” image-33=”” headline-34=”h2″ question-34=”” answer-34=”” image-34=”” headline-35=”h2″ question-35=”” answer-35=”” image-35=”” headline-36=”h2″ question-36=”” answer-36=”” image-36=”” headline-37=”h2″ question-37=”” answer-37=”” image-37=”” headline-38=”h2″ question-38=”” answer-38=”” image-38=”” count=”39″ html=”true” css_class=””]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *