متخصص تعمیر استخر در تهران

بازسازی استخر و جکوزی

لطفا امتیاز دهید

بازسازی استخر و جکوزی یکی از بهترین اقدامات در جهت نگهداری و افزایش طول عمر استخر و جکوزی است. در بسیاری از مواقع استخر و جکوزی به دلیل اینکه همیشه پر از آب هستند، دچار فرسایش و خرابی می شوند. در بعضی از موارد تنها قسمتی از سطح و دیواره استخر کنده شده و آب در آن نفوذ می کند، در چنین شرایطی لازم بود تا هر چه سریع تر مشکل ایجاد شده بر طرف شود.  

اتلاف وقت باعث شده تا آرام آرام این شکاف بزرگتر شود و سطح بیشتری از استخر را درگیر کند و در نهایت هزینه تعمیرات و بازسازی افزایش یابد. بازسازی استخر و جکوزی باعث شده تا در مدت زمان بیشتری استخر و جکوزی قابل استفاده باشند، علاوه بر آن اگر ایرادی در سطح و یا دیواره استخر و جکوزی ایجاد شده باشد، برای افرادی که از آن استفاده می کنند، خطر آفرین خواهد بود.

به همین سبب توصیه شده تا در بازه های مشخصی بازسازی استخر و جکوزی به بهترین نحو ممکن انجام شود. در این مقاله هدف ما مطالعه بازسازی استخر و جکوزی است اگر خواهان کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید، با ما همراه شوید. 

بازسازی استخر و جکوزی

بازسازی استخر و جکوزی شامل چه مواردی است؟

بازسازی استخر و جکوزی به برطرف نمودن مشکلات ایجاد شده در قسمت های مختلف استخر و جکوزی اطلاق می شود.  برای اینکه بتوانیم بهتر و واضح تر این بازسازی را مورد تشریح قرار دهیم، لازم بوده تا قسمت هایی که بازسازی برای آنها صورت خواهد گرفت، را بیان کنیم.

اگر استخر های مختلف را مد نظر قرار دهید و آنها را با همدیگر مقایسه کنید، خواهید دید استخر هایی که از ساخت آنها زمان طولانی تری می‌گذرد به علت یکسری جرم ها و نفوذ آب دچار ریزش و جداسازی متریال شده اند.

کاشی و یا سنگی که برای سقف و دیواره استخر به کار رفته شده کنده شده و مواد زیرین آن به راحتی قابل مشاهده است، بازسازی استخر و جکوزی برای دیوار و سطح استخر بدین معنا است، که هرگونه خوردگی و یا شکستگی آن توسط ابزار و مواد مناسب برطرف شود. گاهی اوقات استخر به دلیل استفاده مداوم با مشکلاتی مانند نشست مواجه شده است.

در چنین شرایط لازم بوده تا کاملاً استخر مورد بازسازی قرار دهیم. به همین دلیل لازم بوده تا استخر کاملاً تخریب شود و از لحاظ معماری مورد بررسی قرار گیرد. پس از برطرف نمودن مشکلات و معایب موجود مجدداً استخر احداث شود.

در بعضی موارد استخر و جکوزی هیچگونه مشکلی ندارند، اما خود ساختمانی که استخرو جکوزی در آنها نصب شده است،  نیاز به تعمیر و بازسازی دارند. احتمال دارد که رطوبت به دیواره های سالن و سقف آسیب رسانده باشد، همچنین به دلیل طول عمر و فرسودگی ساختمان دچار ریزش شود. در چنین شرایطی باید بازسازی کامل برای داخل ساختمان و سالان استخر و جکوزی انجام شود.

در بسیاری از مواقع استخر و جکوزی از لحاظ فنی و تجهیزات به کار رفته شده در آنها نیاز به بازسازی تعمیرات دارند. از این رو بازسازی استخر و جکوزی منحصر به ساختمان و محیط داخلی نمی باشد، بازسازی استخر می تواند، مربوط به تعمیرات سیستم های گرمایشی و سرمایشی باشد و یا برای برطرف نمودن مشکلات ایجاد شده در موتورخانه بازسازی  را انجام دهیم.

مزایای بازسازی استخر و جکوزی

بازسازی استخر و جکوزی باعث شده تا مشکلات ایجاد شده در استخر و جکوزی کاملاً برطرف شود این امر مزایای بسیاری داشته که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت؛

  • زمانی که با بازسازی استخر و جکوزی مواجه هستیم مشکلات ایجاد شده در آنها کاملا برطرف خواهد شد و در نتیجه عمر استخر و جکوزی افزایش خواهد یافت.
  • بازسازی استخر جکوزی از نظر مالی منافع بسیار زیادی به همراه دارد. زمانی که اولین مشکل در استخر و جکوزی شناسایی شود، لازم بوده تا سریعاً برای بازسازی اقدام شود. این امر باعث شده تا از انباشت استهلاک جلوگیری شود. اما اگر از بازسازی خودداری شود، در طولانی ‌مدت خسارت ایجاد شده افزایش خواهند یافت و برای بازسازی استخر جکوزی ملزم به پرداخت هزینه‌های گزافی خواهیم بود.
  • گاهی اوقات متریالی که برای ساخت استخر و جکوزی به کار رفته شده است، نسبت به متریالی که در حال حاضر از آنها استفاده می شود، کیفیت پایینی دارند. کیفیت پایین مصالح مانند کاشی و سرامیک باعث شده تا در مدت زمان اندکی به استخر و جکوزی نیاز به تعمیر پیدا کند. اما با انجام بازسازی استخر و جکوزی و بهره‌مندی از بهترین متریال روز، این مشکل کاملا برطرف خواهد شد و باعث شده در زمان طولانی استخر و جکوزی همچنان سالم و بدون مشکل باقی بماند و نیاز به هیچگونه تعمیرات نداشته باشیم.
  • افرادی که برای شنا و یا آب درمانی به سراغ استخر و جکوزی می‌روند هدفشان ورزش و بهبود سلامت است، افراد به مکانی که معیوب است و مشکلات ظاهری دارد هرگز اطمینان نمی کنند، زمانی که بازسازی استخر و جکوزی انجام شده ظاهر متفاوت و جدیدی به آنها بخشیده خواهد شد. به این ترتیب افرادی که برای شنا و آب درمانی به استخر و جکوزی مراجعه می کنند، به راحتی به محیط جدید اعتماد کرده و این امر باعث درآمد زایی بیشتر خواهد شد. شاید در ابتدا هزینه اندکی برای بازسازی استخر و جکوزی صرف شود اما در نهایت با سودآوری و افزایش درآمد هزینه های پرداختی کاملاً جبران خواهند شد.

بازسازی استخر و جکوزی

چه کسانی قادر به انجام بازسازی استخر و جکوزی هستند؟

بازسازی استخر و جکوزی  را بایستی با استفاده از افراد متخصص و کاردان انجام داد، بازسازی استخر و جکوزی ابعاد مختلفی دارد. همانطور که ذکر شد گاهی باید مشکلات فنی را برطرف نمایید، گاهی اوقات ساختمان با مشکل مواجه هست و در بعضی موارد سطح استخر و جکوزی نیاز به تعمیرات دارد، در این شرایط لازم بوده، تا از یک تیم متخصص و تعمیرکار استفاده نمود.

افرادی که در زمینه های مختلف بازسازی توانایی های منحصر به فردی دارند و به خوبی مشکلات ایجاد شده در یک ساختمان را برطرف خواهند کرد. مهندسان تاسیسات بهترین گزینه برای رفع مشکلات موجود در استخر و جکوزی هستند.

در حال حاضر مراکز مختلفی در زمینه بازسازی استخر و جکوزی فعالیت می‌کنند، در میان آنها مجموعه تاسیسات دات کام مدت زمان طولانی در این امر فعالیت داشته و و دارای کادری متخصص و مجرب است.

در این مرکز تکنسین های متفاوتی وجود داشته که هر کدام در زمینه های مختلف توانمند هستند. اگر برای بازسازی استخر و جکوزی نیازمند افراد ماهر هستید، مجموعه تاسیسات دات کام به راحتی مشکلات شما را برطرف خواهند کرد.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

 

مطالب مرتبط

مارک های پمپ مخصوص استخر را بشناسید

مارک های پمپ مخصوص استخر را بشناسید

مارک های پمپ مخصوص استخر را بشناسید یکی تجهیزات مورد نیاز برای استخر ها پمپ می باشد. در صورتی که... ادامه مطلب

دلایل اصلی آب دادن پمپ آب چیست؟

دلایل اصلی آب دادن پمپ آب چیست؟

دلایل اصلی آب دادن پمپ آب چیست؟ پمپ آب امروزه در اکثر خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد؛ که... ادامه مطلب

کاهش مصرف انرژی سیستم‌ تهویه خانگی

کاهش مصرف انرژی سیستم‌ تهویه خانگی 11 روش کاربردی

کاهش مصرف انرژی سیستم‌ تهویه خانگی ۱۱ روش کاربردی سیستم تهویه مطبوع از جمله محصولات پرکاربردی است متنوع بوده و... ادامه مطلب

سوپرهیت و سابکول چیست؟

سوپرهیت و سابکول چیست؟ در دستگاه های تهویه مطبوعی که براساس سیکل تبریدی کار می کنند؛ اصطلاحات سوپرهیت و سابکول... ادامه مطلب

سیستم تهویه مطبوع چیست؟

سیستم تهویه مطبوع چیست؟

سیستم تهویه مطبوع چیست؟ سیستم های تهویه مطبوع از تجهیزات اصلی هر ساختمانی محسوب می شوند که استفاده از آن... ادامه مطلب

چرا دستگاه تهویه باد گرم‌ می زند؟

چرا دستگاه تهویه باد گرم‌ می زند؟

چرا دستگاه تهویه باد گرم‌ می زند؟ دستگاه تهویه از سیستم های پرکاربردی است که در انواع مدل های مختلف... ادامه مطلب

مصرف آب معدنی یا استفاده از دستگاه تصفیه آب

مصرف آب معدنی یا استفاده از دستگاه تصفیه آب

مصرف آب معدنی یا استفاده از دستگاه تصفیه آب آب یکی از ضروراتی است که به طور روزمره مورد استفاده... ادامه مطلب

معرفی ۳ تا از بهترین فن کویل های ایتالیایی

معرفی 3 تا از بهترین فن کویل های ایتالیایی

معرفی ۳ تا از بهترین فن کویل های ایتالیایی فن کویل از جمله سیستم های تهویه مطبوع است که از... ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *