در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید

زمان مناسب شارژ کپسول آتش نشانی

لطفا امتیاز دهید

زمان مناسب شارژ کپسول آتش نشانی

آشنایی با زمان مناسب شارژ کپسول آتش نشانی به شما کمک می کند که در زمان استفاده بدون مشکل بتوانید از کپسول استفاده کنید. متأسفانه برخی از کاربران در زمان مناسب اقدام به شارژ کپسول آتش نشانی نمی کنند و این امر بسیار مشکل ساز است.

این نکته را به خاطر بسپارید که در حال حاضر، کپسول آتش نشانی یکی از الزامی ترین و ضروری ترین محصولات ایمنی است که نباید خرید آن را نادیده گرفت و مجموعه تاسیسات دات کام بهترین گزینه برای خرید این محصول به شمار می آید. برای آشنایی با زمان مناسب انواع کپسول آتش نشانی تا پایان مقاله همراه ما باشید.

زمان مناسب شارژ کپسول آتش نشانی

عدم استفاده از کپسول آتش نشانی

بهتر است ماهیانه کپسول آتش نشانی مورد نظر را بررسی نمایید که برخی از کاربران به این موضوع توجهی ندارند. چنان چه کپسول شما دارای مانومتر است، عقربه آن محدوده خاصی را دنبال می کند.

البته تنها عقربه در اینجا حرف اول را نمی زند بلکه اهرم نیز در کنار شیلنگ و پلمپ و همچنین بدنه را نیز باید در نظر بگیرید که بتوانید زمان مناسب شارژ کپسول آتش نشانی را مشخص کنید.

شما تنها یکبار از کپسول آتش نشانی استفاده کنید باید نسبت به شارژ آن اقدام کنید. حتی اگر در طولانی مدت از کپسول استفاده نکرده اید، این امکان وجود دارد، در زمان استفاده با مشکل رو به رو شوید و باید در نظر بگیرید که همیشه بازدید و بررسی کپسول جزء مواردی است که نباید آن را نادیده گرفت و عدم اسفاده در طولانی مدت معیار شارژ همیشگی نیست. البته این موضوع نیز تاثیر گذار است که اگر کپسول در محل بسیار سرد و یا گرم نصب گردد، به کیفیت آن آسیب جدی وارد آورد.

نحوه شارژ  کپسول آتش نشانی

زمان مناسب شارژ کپسول آتش نشانی که فرابرسد شما باید نکات ایمنی خاصی را در نظر بگیرید که بدون مشکل نسبت به شارژ مجدد اقدام نمایید. البته برخی از کپسول های آتش نشانی تنها یک بار مصرف هستند که شما باید نوع کپسول آتش نشانی خود را بشناسید و بدانید که قابلیت شارژ مجدد را دارد و یا خیر.

سیم پلمپ کپسول باید به راحتی جدا گردد که در بعضی از کپسول ها این چنین نیست. همچنین پلمپ خاموش کننده نیز نباید باز شده باشد. بعد از شارژ کارتی را بر روی دستگاه قرار می دهند.

این گونه وضعیت شارژ و زمان آن به راحتی مشخص می گردد و برای شارژ بعدی با مشکل رو به رو نخواهید شد. بسیاری از افراد این کار را انجام نمی دهند و می تواند در آینده مشکل ساز باشد. معمولاً هر ۲ سال یک مرتبه، تست هیدرواستاتیک شما را بابت ایمنی دستگاه در طولانی مدت مطمئن می کند.

شارژ کپسول آتش نشانی Co2

عمدتا کپسول های CO2 را هر ۶ ماه یک مرتبه باید بررسی نمایید ولی هر ۲ سال شارژ این نوع کپسول الزامی است. کپسول های گاز CO2 از جمله کپسول های پرکاربردی است که در محل های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد و باید نسبت به زمان مناسب شارژ کپسول آتش نشانی Co2 آشنایی کامل داشته باشید.

البته دیگر کپسول های آتش نشانی به جز CO2 سالیانه شارژ می شوند و این نکته را نباید از یاد ببرید. با خرید انواع کپسول آتش نشانی و به خصوص Co2 از وب سایت اینترنتی https://tasisat.com می توانید با کمترین قیمت باکیفیت ترین محصول را با بدون واسطه خریداری کنید.

شارژ انواع کپسول آتش نشانی

انواع کپسول های آتش نشانی تاریخ انقضاء خاصی و متفاوتی دارند. هر کپسول در زمان مشخصی مورد بازدید و بررسی قرار می گیرد. معمولاً کارتی بر روی کپسول درج شده است که همان گونه گفته شد، تاریخ آخرین شارژ کپسول را معین کرده است. با گذشتن از تاریخ انقضاء صددرصد شما عملکرد و کارایی قبلاً را از کپسول نباید انتظار داشته باشید.

به همین دلیل باید بدانید که کپسول شما از چه نوعی است، سپس ماده درون کپسول را تخلیه کنید و با ماده جدید محتوی را تکمیل کنید. از ابزار خاصی مانند پمپ باد باید در اینجا استفاده کنید. سعی کنید برای شارژ مجدد کپسول های آتش نشانی به افراد ماهر و متخصص مراجعه کنید.

زمان مناسب شارژ کپسول آتش نشانی

فروش اینترنتی تجهیزات آتش نشانی

حال که در مورد زمان مناسب شارژ کپسول آتش نشانی Co2 با شما صحبت کردیم، بهتر است بدانید که خرید یک کپسول آتش نشانی با کیفیت را در ابتدای کار نباید از یاد ببرید. مجموعه تأسیسات دات کام با فروش تجهیزات مختلف آتش نشانی و محصولات دیگر همچون پکیج، کولر گازی، داکت اسپیلت، فن کویل و … می توانید خریدی مقرون به صرفه را به نسبت محصولات دیگر رقبا تجربه کنید.

برای برخی جای سؤال است که چگونه خرید اینترنتی می تواند مقرون به صرفه باشد؟ برای پاسخ به این سؤال بهتر است بدانید، زمانی که واسطه حذف گردد کاملاً طبیعی است که شما هزینه کمتری را برای خرید پرداخت می کنید. به همین دلیل سعی کنید دیگر از خرید سنتی و فیزیکی صرف نظر کنید و تنها به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید.

با شناخت زمان مناسب شارژ کپسول آتش نشانی شما می توانید بدون استرس در زمان بروز حریق از کپسول استفاده کنید. حتی اگر مدت زمان زیادی از عدم استفاده کپسول گذشته است، پیشنهاد ما به شما شارژ مجدد است که در مورد گاز CO2 2 سال را مناسب می دانیم. اما دیگر کپسول ها را سالیانه باید شارژ کنید.

 چنانچه بعد از استفاده از کپسول نسبت به شارژ مجدد آن اقدام نکنید، این احتمال را باید در نظر گرفت، که در زمان استفاده در عملیات اطفا حریق بعدی با مشکلات ریز و درشتی رو به رو شوید و به همین دلیل زمان مناسب شارژ انواع کپسول را به خوبی بشناسید و برای شارژ کپسول به افراد ماهر در این زمینه مراجعه کنید.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

ابتدا برای شارژ کپسول آتش نشانی باید چه نکته ای را در نظر بگیریم؟

باید ابتدا محتویات کپسول را تخلیه و سپس به شارژ مجدد آن اقدام نمایید.

دسته بندی کپسول آتش نشانی چگونه است؟

بر اساس حروف درج شده بر روی کپسول که نوع کلاس حریق را مشخص می کند، دسته بندی می شوند.

از چه ابزاری برای شارژ کپسول باید استفاده کرد؟

از پمپ باد می توان استفاده کرد.

مطالب مرتبط

نصب پکیج دیواری

نصب پکیج دیواری

نصب پکیج دیواری قدیم الایام سیستم گرمایشی منازل و ادارات بسیار ساده بود، اما امروزه با پیشرفت جوامع و تغییر... ادامه مطلب

چگونه می توان صدای پمپ آب را کم کنیم؟

چگونه می توان صدای پمپ آب را کم کنیم؟

چگونه می توان صدای پمپ آب را کم کنیم؟ یکی از دغدغه های رایج در ساختمان ها کم کردن صدای... ادامه مطلب

نصب پکیج در واحد دوبلکس

نصب پکیج در واحد دوبلکس

نصب پکیج در واحد دوبلکس هر چقدر که بیشتر به فصل زمستان نزدیک شویم، مردم بیشتر به فکر خرید و... ادامه مطلب

نصب پکیج در بالکن

نصب پکیج در بالکن

نصب پکیج در بالکن پکیج یک سیستم گرمایشی محبوب در بازار است که امروزه در اکثر خانه ها دیده می... ادامه مطلب

نصب پکیج در آشپزخانه

نصب پکیج در آشپزخانه

نصب پکیج در آشپزخانه با پیشرفت علم مهندسی سیستم گرمایشی پکیج جایگزین موتور خانه های قدیمی شد. این سیستم نسبت... ادامه مطلب

آموزش نصب کانال داکت اسپلیت

آموزش نصب کانال داکت اسپلیت

آموزش نصب کانال داکت اسپلیت داکت اسپلیت یکی از سیستم های سرمایشی و گرمایشی هوا است که میان ساختمان سازان... ادامه مطلب

Install fire box

نصب جعبه آتش نشانی

نصب جعبه آتش نشانی برای تأمین ایمنی و همچنین جلوگیری از انواع حریق صددرصد استفاده و بکارگیری جعبه آتش نشانی... ادامه مطلب

نحوه خاموش کردن آتش

نحوه خاموش کردن آتش

نحوه خاموش کردن آتش آتش گرفتگی در سال های اخیر در جنگل‌ها و همچنین منازل مسکونی و کارگاهی رواج پیدا... ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + هشت =