راهنمای کنترل کولر گازی sam

راهنمای استفاده از ریموت کنترل کولر گازی sam

5/5 - (1 امتیاز)

 راهنمای ریموت کنترل کولر گازی sam

در صورتی که شما از کولر گازی sam استفاده می کنید باید به خوبی دکمه های روی کنترل کولر گازی sam را بشناسید. ریموت کولر گازی sam دارای دکمه های متنوعی است که شما با شناخت هر یک از آن دکمه ها می توانید برای سرمایش و گرمایش کولر گازی از آن دکمه ها استفاده کنید.

در صورتی که هر یک از دکمه ها را به درستی مورد استفاده قرار ندهید ممکن است که کارایی کولر گازی بر اساس اصول مشخص شده انجام نشود و شما از عملکرد آن رضایت نداشته باشید. شما با آشنایی بیشتر در مورد دکمه های روی کنترل کولر گازی sam می توانید از دکمه ها استفاده لازم را داشته باشید.

در صورتی که کاربردی ترین دکمه های روی ریموت را بشناسید می توانید از دکمه ها نهایت استفاده را ببرید. برخی از افراد هستد که ممکن است به خوبی دکمه های روی ریموت این کولر گازی را از نظر کارایی نشناسند.

برخی از اصلی ترین و کاربردی ترین دکمه هایی که روی ریموت کولر گازی sam جود دارد را در ادامه معرفی می کنیم تا شما بتوانید از دکمه ها برای سرمایش و گرمایش کولر گازی بر اساس استانداردهای مشخص شده استفاده کنید.دکمه های روی کنترل کولر گازی sam

معرفی دکمه های روی کنترل کولر گازی sam

برخی از دکمه هایی که روی ریموت کنترل کولر گازی sam وجود دارد و شما باید به خوبی کاربرد آنها را بشناسید عبارت هستند از :

  1. دکمه خاموش و روشن :

یکی از دکمه هایی که روی تمامی ریموت های کولر گازی وجود دارد دکمه خاموش و روشن می باشد. شما با استفاده کردن از این دکمه می توانید کولر گازی خود را خاموش و روشن نمایید.

  1. دکمه انتخاب حالت کاری و یا دکمه مود :

یکی از کاربردی ترین دکمه های روی ریموت کولر گازی دکمه انتخاب حالت کاری است که شما با استفاده از آن می توانید حالت های متنوع کولر گازی را دریافت نمایید. حالت های کولر گازی سرمایشی، گرمایشی، فن، خشک و اتوماتیک می باشد.

بر همین اساس شما می توانید با مشاهده انواع حالت های کولر گازی یکی از حالت ها را که مورد نیازتان است را انتخاب کنید تا کولر گازی بر اساس آن حالت کارکردش را آغاز کند.

  1. دکمه فن :

استفاده کردن از دکمه فن بیشتر برای فصل بهار می باشد. شما با زدن این دکمه می توانید هوای درون ساختمان را جابجا کنید و تهویه سازی بی ‌نظیری را درون ساختمان به وجود بیاورید. شما با زدن این دکمه باید بدانید که موتور کولر گازی کار نمی کند و تنها فن کولر گازی برای جابجایی هوا شروع به کار خواهد کرد.

  1. دکمه کول :

یکی از دیگر دکمه های کاربردی کنترل کولر گازی sam که بیشتر در فصل تابستان از آن استفاده می شود دکمه کول است. شما با زدن این دکمه می توانید سرمای درون ساختمان را افزایش دهید. این دکمه برای فصل تابستان مزیت های بسیار زیادی به همراه دارد که شما می توانید برای خنک کردن سریع ساختمان از آن استفاده نمایید.

  1. دکمه هیت :

یکی از مهمترین دکمه های روی ریموت کولر گازی که شما می توانید برای گرمایش سریع مورد استفاده قرار دهید این دکمه می باشد. باید به خوبی بدانید که این دکمه بیشتر در فصل زمستان مورد استفاده قرار می گیرد و شما می توانید با زدن آن گرمای درون ساختمان را در کمترین زمان افزایش دهید.کنترل کولر گازی sam

  1. دکمه درای :

در صورتی که شما می ‌خواهید رطوبت به درون ساختمان را از بین ببرید باید از این دکمه استفاده کنید. بسیاری از افرادی که در شهرهای شمالی زندگی می کنند از این دکمه کولر گازی استفاده بیشتری خواهند کرد. شما با از بین بردن رطوبت درون ساختمان می توانید عوامل بیماری های قارچی را از بین ببرید.

  1. دکمه تمپ :

یکی از دکمه هایی که روی کنترل کولر گازی sam وجود دارد و شما از آن برای بالا بردن و یا پایین آوردن دما استفاده می کنید دکمه تمپ می باشد. شما می توانید برای بالا بردن دما فلش بالا را بزنید و برای پایین آوردن فلش پایین را بزنید. در صورتی که دمای کولر گازی روی 22 تا 25 درجه سانتی گراد باشد نیاز نیست از این دکمه استفاده کنید.

  1. دکمه سوئینگ :

برای تغییر دادن پره های کولر گازی استفاده کردن از این دکمه ضروری می باشد. شما اگر می خواهید پره های کولر گازی را به سمت افقی و یا عمودی بچرخانید می توانید از این دکمه استفاده کنید. برای استفاده کردن از این دکمه باید به خوبی بدانید که نیاز است موقعیت نصب پنل کولر گازی را بررسی کنید.

  1. دکمه حالت خواب :

یکی از دکمه های مهم ریموت کولر گازی دکمه حالت خواب می باشد که با استفاده از آن می توانید ساعت مشخص شده ای را برای روشن و خاموش شدن کولر گازی انتخاب کنید. این دکمه برای زمان هایی که شما در خانه نیستید گزینه مناسبی می باشد.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

مطالب مرتبط

ارورهای کولر گازی تی سی ال و نحوه برطرف کردن آن ها

ارورهای کولر گازی تی سی ال و نحوه برطرف کردن آن ها کمپانی تی سی ال یک برند معتبر در... ادامه مطلب

مقایسه پکیج بوتان و آریستون

مقایسه پکیج بوتان و آریستون

پکیج یکی از سیستم های گرمایشی پر مصرف است که در انواع مختلف موجود می باشد. برندهای زیادی در... ادامه مطلب

معرفی انواع رادیاتور و کاربردهای آن

معرفی انواع رادیاتور و کاربردهای آن

تاسیسات سرمایشی و گرمایشی از اجزای مهم هر ساختمانی است که مدل ها و انواع مختلفی دارد. یکی از... ادامه مطلب

مزایا و معایب حوله خشک کن

مزایا و معایب حوله خشک کن

رادیاتور یکی از سیستم های گرمایشی است که انواع مختلفی دارد که برای کاربردهای مختلفی استفاده می شوند. یکی... ادامه مطلب

مزایا و معایب پکیج برقی

مزایا و معایب پکیج برقی

پکیج سیستمی گرمایشی است که در دو مدل برقی و گازی موجود است‌. هر کدام از انواع این سیستم... ادامه مطلب

پکیج دیواری بهتر است یا زمینی؟

پکیج دیواری بهتر است یا زمینی؟

پکیج یکی از سیستم های گرمایشی است که در مدل ها و انواع مختلفی در بازار موجود است. برای... ادامه مطلب

مزایا و معایب پکیج برقی

بهترین پکیج دیواری بی صدا در بازار ایران برای کدام برند است؟

پکیج از جمله دستگاه های پرکاربردی است که در مدل ها و برندهای مختلفی در بازار دیده می شود.... ادامه مطلب

بهترین پکیج دیواری بی صدا در بازار ایران برای کدام برند است؟

بهترین برندهای ایرانی پکیج گازی و برقی

پکیج از سیستم هایی است که در مدل های مختلفی موجود بوده و هر کدام ویژگی های خاصی دارند.... ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *