در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
 راهنمای کنترل کولر گازی sam

راهنمای استفاده از ریموت کنترل کولر گازی sam

لطفا امتیاز دهید

 راهنمای ریموت کنترل کولر گازی sam

در صورتی که شما از کولر گازی sam استفاده می کنید باید به خوبی دکمه های روی کنترل کولر گازی sam را بشناسید. ریموت کولر گازی sam دارای دکمه های متنوعی است که شما با شناخت هر یک از آن دکمه ها می توانید برای سرمایش و گرمایش کولر گازی از آن دکمه ها استفاده کنید.

در صورتی که هر یک از دکمه ها را به درستی مورد استفاده قرار ندهید ممکن است که کارایی کولر گازی بر اساس اصول مشخص شده انجام نشود و شما از عملکرد آن رضایت نداشته باشید. شما با آشنایی بیشتر در مورد دکمه های روی کنترل کولر گازی sam می توانید از دکمه ها استفاده لازم را داشته باشید.

در صورتی که کاربردی ترین دکمه های روی ریموت را بشناسید می توانید از دکمه ها نهایت استفاده را ببرید. برخی از افراد هستد که ممکن است به خوبی دکمه های روی ریموت این کولر گازی را از نظر کارایی نشناسند.

برخی از اصلی ترین و کاربردی ترین دکمه هایی که روی ریموت کولر گازی sam جود دارد را در ادامه معرفی می کنیم تا شما بتوانید از دکمه ها برای سرمایش و گرمایش کولر گازی بر اساس استانداردهای مشخص شده استفاده کنید.دکمه های روی کنترل کولر گازی sam

معرفی دکمه های روی کنترل کولر گازی sam

برخی از دکمه هایی که روی ریموت کنترل کولر گازی sam وجود دارد و شما باید به خوبی کاربرد آنها را بشناسید عبارت هستند از :

  1. دکمه خاموش و روشن :

یکی از دکمه هایی که روی تمامی ریموت های کولر گازی وجود دارد دکمه خاموش و روشن می باشد. شما با استفاده کردن از این دکمه می توانید کولر گازی خود را خاموش و روشن نمایید.

  1. دکمه انتخاب حالت کاری و یا دکمه مود :

یکی از کاربردی ترین دکمه های روی ریموت کولر گازی دکمه انتخاب حالت کاری است که شما با استفاده از آن می توانید حالت های متنوع کولر گازی را دریافت نمایید. حالت های کولر گازی سرمایشی، گرمایشی، فن، خشک و اتوماتیک می باشد.

بر همین اساس شما می توانید با مشاهده انواع حالت های کولر گازی یکی از حالت ها را که مورد نیازتان است را انتخاب کنید تا کولر گازی بر اساس آن حالت کارکردش را آغاز کند.

  1. دکمه فن :

استفاده کردن از دکمه فن بیشتر برای فصل بهار می باشد. شما با زدن این دکمه می توانید هوای درون ساختمان را جابجا کنید و تهویه سازی بی ‌نظیری را درون ساختمان به وجود بیاورید. شما با زدن این دکمه باید بدانید که موتور کولر گازی کار نمی کند و تنها فن کولر گازی برای جابجایی هوا شروع به کار خواهد کرد.

  1. دکمه کول :

یکی از دیگر دکمه های کاربردی کنترل کولر گازی sam که بیشتر در فصل تابستان از آن استفاده می شود دکمه کول است. شما با زدن این دکمه می توانید سرمای درون ساختمان را افزایش دهید. این دکمه برای فصل تابستان مزیت های بسیار زیادی به همراه دارد که شما می توانید برای خنک کردن سریع ساختمان از آن استفاده نمایید.

  1. دکمه هیت :

یکی از مهمترین دکمه های روی ریموت کولر گازی که شما می توانید برای گرمایش سریع مورد استفاده قرار دهید این دکمه می باشد. باید به خوبی بدانید که این دکمه بیشتر در فصل زمستان مورد استفاده قرار می گیرد و شما می توانید با زدن آن گرمای درون ساختمان را در کمترین زمان افزایش دهید.کنترل کولر گازی sam

  1. دکمه درای :

در صورتی که شما می ‌خواهید رطوبت به درون ساختمان را از بین ببرید باید از این دکمه استفاده کنید. بسیاری از افرادی که در شهرهای شمالی زندگی می کنند از این دکمه کولر گازی استفاده بیشتری خواهند کرد. شما با از بین بردن رطوبت درون ساختمان می توانید عوامل بیماری های قارچی را از بین ببرید.

  1. دکمه تمپ :

یکی از دکمه هایی که روی کنترل کولر گازی sam وجود دارد و شما از آن برای بالا بردن و یا پایین آوردن دما استفاده می کنید دکمه تمپ می باشد. شما می توانید برای بالا بردن دما فلش بالا را بزنید و برای پایین آوردن فلش پایین را بزنید. در صورتی که دمای کولر گازی روی ۲۲ تا ۲۵ درجه سانتی گراد باشد نیاز نیست از این دکمه استفاده کنید.

  1. دکمه سوئینگ :

برای تغییر دادن پره های کولر گازی استفاده کردن از این دکمه ضروری می باشد. شما اگر می خواهید پره های کولر گازی را به سمت افقی و یا عمودی بچرخانید می توانید از این دکمه استفاده کنید. برای استفاده کردن از این دکمه باید به خوبی بدانید که نیاز است موقعیت نصب پنل کولر گازی را بررسی کنید.

  1. دکمه حالت خواب :

یکی از دکمه های مهم ریموت کولر گازی دکمه حالت خواب می باشد که با استفاده از آن می توانید ساعت مشخص شده ای را برای روشن و خاموش شدن کولر گازی انتخاب کنید. این دکمه برای زمان هایی که شما در خانه نیستید گزینه مناسبی می باشد.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

مطالب مرتبط

آموزش نصب کانال داکت اسپلیت

آموزش نصب کانال داکت اسپلیت

آموزش نصب کانال داکت اسپلیت داکت اسپلیت یکی از سیستم های سرمایشی و گرمایشی هوا است که میان ساختمان سازان... ادامه مطلب

Install fire box

نصب جعبه آتش نشانی

نصب جعبه آتش نشانی برای تأمین ایمنی و همچنین جلوگیری از انواع حریق صددرصد استفاده و بکارگیری جعبه آتش نشانی... ادامه مطلب

نحوه خاموش کردن آتش

نحوه خاموش کردن آتش

نحوه خاموش کردن آتش آتش گرفتگی در سال های اخیر در جنگل‌ها و همچنین منازل مسکونی و کارگاهی رواج پیدا... ادامه مطلب

نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی

نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی

نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی آشنایی با نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی به شما کمک می کند تا... ادامه مطلب

مواد اطفاء حریق

مواد اطفاء حریق

مواد اطفاء حریق در این مطلب از وبسایت تاسیسات دات کام قصد داریم مواد اطفاء حریق را مورد بررسی قرار... ادامه مطلب

مهار آتش توسط امواج صوتی

مهار آتش توسط امواج صوتی همانگونه که می دانید آتش‌نشانان معمولاً از مواد شیمیایی و همچنین آب برای خاموش کردن... ادامه مطلب

گاز مورد استفاده در کپسول آتش نشانی چیست؟

گاز مورد استفاده در کپسول آتش نشانی چیست؟

گاز مورد استفاده در کپسول آتش نشانی چیست؟ سؤالی که ممکن است، ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول... ادامه مطلب

گاز مورد استفاده در کپسول آتش نشانی چیست؟

گاز کپسول آتش نشانی

گاز کپسول آتش نشانی گاز کپسول آتش نشانی یکی از قسمت های بسیار مهم و غیر قابل چشم پوشی در... ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =