Search
Close this search box.

راهنمای ریموت کولر گازی سامسونگ

13-min

ریموت کنترل کولر گازی سامسونگ

کولر گازی سامسونگ به عنوان یکی از بهترین برندهای کولر گازی در بازار جهان شناخته می ‌شود. شما باید به خوبی بتوانید با ریموت کولر گازی سامسونگ کار کنید تا دمای درون کولر گازی را برای مطبوع سازی هوای ساختمان تنظیم نمایید.

توجه داشته باشید که کولر گازی سامسونگ انواع متنوعی دارد و ریموت کنترل های آنها هم با یکدیگر تفاوت خواهند داشت. اما برخی از ویژگی‌ های کلی برند سامسونگ برای تولید انواع ریموت کنترل رعایت شده است و نحوه کار کردن هر یک از دکمه های روی ریموت کنترل سامسونگ به صورت یکسان می باشد.

ریموت کولر گازی سامسونگ عملکرد مشابهی مانند دیگر ریموت کنترل کولر گازی ها از خود نشان می دهد.  البته برخی از دکمه‌ های آن با دیگر ریموت کنترل ها فرق می کند. شما بهتر است که برای استفاده آسان از کولر گازی سامسونگ به خوبی قادر باشید دکمه های ریموت کنترل کولر گازی را بشناسید و سپس بر اساس نیاز خود از آنها استفاده کنید.

برخی از اصلی‌ترین دکمه هایی که روی ریموت کنترل کولر گازی برند samsung کاربردی می باشد را در ادامه معرفی می کنیم تا شما اطلاعات بیشتری در زمینه شناخت ریموت کنترل کولر گازی اسپلیت سامسونگ به دست آورید.

دکمه های ریموت کولر گازی سامسونگ

معرفی دکمه های ریموت کولر گازی سامسونگ

برخی از اصلی ترین و مهمترین دکمه هایی که روی ریموت کولر گازی سامسونگ وجود دارد و شما باید با آنها آشنایی داشته باشید عبارت است از :

  • صفحه نمایش :

این بخش نمایشگر کولر گازی می باشد که شما می توانید با مشاهده کردن این بخش هر یک از تنظیمات روی کولر گازی را انجام دهید. در واقع باید به خوبی بدانید که شما این بخش را مشاهده می کنید و تمامی تنظیمات را به صورت تصویری روی کولر گازی اجرا می نمایید.

  • دکمه خاموش و روشن :

این دکمه نیز مانند بسیاری از دکمه های دیگر کولر گازی ها برای روشن و خاموش کردن کولر گازی مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید با زدن این دکمه دستگاه را روشن کنید و یکبار دیگر هم با فشار دادن این دکمه دستگاه را خاموش نمایید.

  • دکمه مود :

این دکمه برای تنظیم کردن کولر گازی در حالت های متنوع سرمایشی، گرمایشی و خشک می باشد. هر یک بار که این دکمه را فشار دهید می توانید حالت های متنوع آن را مشاهده کنید و بر اساس نیاز ساختمان خود یکی از حالت ها را انتخاب نمایید. حالت فن برای این است که هوای ساختمان تهویه شود و شما با انتخاب این حالت سرما و گرمایی را از دستگاه دریافت نمی کنید.

حالت سرمایش و گرمایش هم برای فصل تابستان و زمستان می باشد. حالت اتوماتیک هم برای تنظیم دما بر اساس نیاز ساختمان تان می باشد. حالت خشک کولر گازی هم برای از بین بردن باکتری های موجود در هوا می باشد.

  • دکمه تمیز کردن خودکار :

 هر زمانی که شما به تهویه هوا نیاز پیدا می کنید می توانید با فشار دادن این دکمه کولر گازی را برای تمیز کردن خودکار تنظیم نمایید.

  • دکمه هدایت باد کولر :

با فشار دادن این دکمه شما می توانید باد تولید شده به وسیله کولر گازی را به پایین و بالا هدایت کنید. در واقع شما باید به خوبی بدانید که این حالت شبیه به پنکه می باشد.

  • دکمه فن :

با فشار دادن این دکمه شما قادر خواهید بود که سرعت فن را برای میزان حجم جریان هوای خروجی از درون کولر گازی بر اساس نیاز خود تنظیم کنید. سرعت فن در این دکمه ریموت کولر گازی سامسونگ ۴ حالت دارد. یکی از آنها به صورت خودکار می باشد، دیگری به صورت کم است و همچنین حالت زیاد و متوسط را هم روی گزینه های دکمه می توانید مشاهده کنید.

  • دکمه تنظیم و یا همان دکمه ست :

 از این دکمه باید زمانی استفاده کنید که قصد داشته باشید ساعت و زمان را به حالت خواب تنظیم کنید. در واقع شما باید به خوبی بدانید که این دکمه یکی از دکمه های تکمیلی می باشد که مربوط به زمان و تایمر است. شما در بسیاری از مواقعی که می خواهید زمان کولر گازی را بر اساس تایم مشخص شده ای تنظیم کنید می توانید این دکمه را مورد استفاده قرار دهید.دکمه تنظیم و یا همان دکمه ست

  • دکمه لغو تایمر :

اگر شما برای کولر گازی خود تایم مشخص شده ای را تنظیم کرده باشید، به عنوان مثال حالت خواب را روی آن تنظیم کنید می توانید با زدن این ریموت کولر گازی سامسونگ تایمر را قطع نمایید.

  • دکمه محافظ هوشمند :

با فشار دادن این دکمه شما می توانید کولر گازی خود را به صورت هوشمند بین دمای ۲۴ تا ۳۰ درجه برسانید. در واقع شما باید به خوبی بدانید که با فشار دادن این دکمه می توانید در مصرف برق صرفه جویی نمایید.

  • دکمه توربو :

افزایش دادن حداکثری فعالیت کولر گازی با فشار دادن این دکمه به بهترین نحو ممکن اجرا می شود.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *