Search
Close this search box.

کولر گازی تک الکتریک ساخت کجاست؟ + راهنمای خرید

کولر گازی تک الکتریک ساخت کجاست

کولر گازی تک الکتریک ساخت کجاست؟

کولر گازی tech electric ساخت کدام کشور است؟ کمپانی سازنده این محصول در کشور چین تاسیس شده است و مقر اصلی ساخت این کولر در این کشور قرار دارد. کشور چین با اقتصاد قوی که دارا می باشد در کنار سرمایه گذاران خارجی و اروپایی توانسته است یکی از بهترین شرکت ها و کمپانی های سازنده کولرهای گازی را در منطقه ایجاد کند.

برند تک الکتریک برند بسیار مطرحی می باشد و افراد زیادی برای خرید از این کمپانی علاقه مند هستند. محصولاتی که در این کمپانی تولید شده اند، توانسته اند تمامی مجوزهای لازم را دریافت نمایند.

کولر گازی یکی از مهم ترین وسایل و ابزارهای مبارزه با گرمای طاقت فرسای تابستان می باشد. تابستان های گرم را باید با کمک  کولر گازی tech electric  خنک تر و دلنشین تر کرد. فرض کنید در یک روز بسیار گرم و طاقت فرسا کولر شما خراب شود و دیگر کارایی لازم را نداشته باشد، در این صورت شما با پدیده عجیب گرمازدگی و خفگی ناشی از هوای گرم مواجه خواهید شد.

کولر گازی یکی از مهم ترین وسایل و ابزارهای مبارزه با گرمای طاقت فرسای تابستان می باشد. تابستان های گرم را باید با کمک این دستگاه خنک تر و دلنشین تر کرد. فرض کنید در یک روز بسیار گرم و طاقت فرسا کولر شما خراب شود و دیگر کارایی لازم را نداشته باشد، در این صورت شما با پدیده عجیب گرمازدگی و خفگی ناشی از هوای گرم مواجه خواهید شد.

اگر شما ساکن مناطق جنوبی ایران باشید، این خفگی به وضوح شما را نابود خواهد ساخت. برای جلوگیری از این اتفاقات ناگوار شما باید از کولر گازی تک الکتریک استفاده نمایید. در ادامه توضیحاتی را در مورد کشور سازنده این محصول به شما ارائه خواهیم داد. از فعالیت این کمپانی در این کشور بیش از یک دهه می گذرد و این کمپانی در این دهه افتخارات و موفقیت های زیادی را کسب نموده است.

آزمایشگاه های خاصی برای تولید بهترین سیستم تهویه هوا در این کمپانی ها مشغول فعالیت می باشند. افرادی مجرب و تکنسین هایی بسیار کارآمد اقدام به ساخت و تعمیرات و ارائه خدمات پس از فروش در تمامی نمایندگی های کمپانی tech electric می نمایند. کیفیت این محصول به صورت مستمر در این کمپانی افزایش یافته و محصولات این کمپانی ارتقا میابند. تا به این جا توضیح دادیم که این کولرگازی ساخت کجاست و انواع آن ها را در ادامه تقدیم حضور شما خواهیم نمود.

خرید انواع کولر گازی تک الکتریک

انواع مدل های کولر گازی tech electric

کولر گازی تک الکتریک دارای انواع بسیار زیادی می باشد که در ادامه آن ها را برای شما بیان خواهیم کرد. این کولرهای گازی در انواع زیر مشاهده می شود:

  • کولرهای گازی تک الکتریک ایستاده
  • کولر گازی تک الکتریک  دیواری
  • کولر گازی تک الکتریک پنجره ای

مشاهده می شود. کولر گازی  tech electric دیواری دارای انواع اینورتر دار و مخصوص مناطق مختلف با توجه به آب و هوای آن منطقه می باشد.  از قدیم تاکید شده که مردم یک منطقه حتما باید از ابزار و غذاهایی استفاده کنند که با آب و هوای آن منطقه سازگاری داشته باشد.

انواع مدل های کولر گازی

تولید کنندگان این دستگاه به این مساله توجه ویژه ای داشته اند و محصولاتی متناسب با محیط های سردسیر و گرمسیر تولید نموده اند. بخش مهمی از سلامت مردم یک منطقه با رعایت همین قانون تامین خواهد شد. به همین علت طب سنتی همیشه بر همین مبنا پیش رفته است و شاید بتوان گفت که از نظر طبی بهتر است مردم مناطق سردسیر از این محصول برای مناطق سردسیر استفاده کنند. طبیعتا مردم مناطق گرمسیر هم باید از دستگاه مخصوص مناطق گرمسیر استفاده نمایند.

کولر گازی تک الکتریک ساخت کجاست؟

انواع مدل های اسپلیت تک الکتریک را برای شما تا این جا توضیح دادیم، در ادامه چند نوع دیگر از کولرهای گازی این برند را به شما معرفی خواهیم کرد. کولرهای گازی پنجره ای از انواع کولرهای تک الکتریک می باشند که دارای ویژگی های خاص زیر می باشند.

کولر گازی تک الکتریک پنجره ای دارای قدرت خنک کنندگی فوق العاده بالا و ظرفیت سرمایشی بسیار بالا می باشد. کمپرسوری که در این دستگاه بکار رفته است از نوع پیستونی می باشد. این کولر دارای گاز خاصی است که برای فعالیت از آن استفاده می نماید. گاز R22 برای فعالیت های گسترده این نوع کولرگازی و اسپلیت بکار برده می شود و به نوعی نقش ماده حیات را بازی خواهد کرد.

در مناطق گرمسیر از این محصول برای خنک کردن هوای محیط استفاده می شود. به نوعی این کولر مناسب منطقه گرم می باشد و دارای قدرت بسیار بالایی برای خنک کردن محیط می باشد.

اگر در منطقه سردسیری زندگی می کنید بهتر است انتخاب های دیگری برای خنک کردن محیط اطراف خود داشته باشید. در این صورت میتوانید به میزان زیادی در مصرف برق و انرژی صرفه جویی نمایید. این مدل کولر دارای قدرت اجرایی بسیار بالایی در فیلتر کردن محیط اطراف و تمیز کردن محیط از انواع آلودگی های می باشد.

در واقع شما با کمک این کولر در محیطی سالم و بدون هر نوع ویروس و میکروب و محیطی بسیار مطبوع و خنک لحظات خوشی را در کنار اعضای خانواده خود سپری خواهید کرد.

دریچه های هوای مدل پنجره ای به صورت عمودی و افقی فعالیت می کنند و به صورت دستی هم در شرایط خاصی می توان آن رها را تغییر داده و تنظیم نمود. این کولر دارای کمترین میزان لرزش و صدا می باشد و قدرت جذب و فیلتراسیون بسیار بالایی را خواهد داشت. اسپلیت هایی که تا به این جا نام بردیم، از انواع کولر گازی تک الکتریک سقفی، ایستاده و دیواری به همراه مدل های کانالی و زمینی بودند.

از دیگر مدل های کولر گازی tech electric میتوان به مواردی مثل پرتابل هم اشاره کرد. این دستگاه دارای انواع سرد و گرم می باشد و برای دو منطقه گرمسیر و سردسیر انتخاب بسیار مناسبی می باشد. کمپرسور این دستگاه مدل روتاری می باشد و هوای گرم را به محیط بیرون انتقال می دهد. دستگاه های خاصی برای انتقال این هوا به محیط بیرون تلاش می کنند و به خوبی می توانند این وظیفه را به سرانجام برسانند.

انواع مدل های کولر گازی تک الکتریک

دستگاه ها و اجزایی که این هوا را به محیط بیرون انتقال می دهند، احتمالا شما را به یاد خرطوم زیبای فیل خواهد انداخت. تمامی اختراعات بشری و دستاوردهای او به نوعی ایده اولیه خود را از طبیعت گرفته اند. مخترعان و سازندگان این اختراعات با توجه ویژه ای که به محیط اطراف داشته اند، این اختراعات بشری را ثبت نموده اند.

این کولرهای گازی دارای سیستم های خاصی برای عیب یابی هم می باشند و در کمپانی های مربوطه با کمک این بخش ها به سادگی میتوان عیب های این محصول را شناسایی و برطرف نمود. کولر گازی که در این مطلب آن را به شما معرفی می نماییم، دارای اسم خاصی می باشد که نام برند آن به انگلیسی در زیر برای شما قرار داده شده است.

Tech electric نامی است بسیار زیبا که برای این برند انتخاب شده است.هر ابزار و هر انسانی نام دارد و نام است که هویت یک فرد یا ابزار را شخص می نماید. هر زمان که شما از  اسپلیت و کولر گازی تک الکتریک نامی را به خاطر خواهید آورد که روزهای دلنشین زیادی را برای شما به ارمغان آورده است. روزهایی توسط این نام برای شما ایجاد شده است که هر کدام در دل خود خاطراتی تلخ و شیرین را یادآور می شوند.

این روزها در گذر عمر ارزشی دو چندان را برای شما خواهند داشت. این محصول در کنار این روزهای دلنشین و به عنوان همراه همیشگی شما حضور خواهد داشت. ید این روزها به رنگ سبز می باشد وعطر دل نشین ریحان را خواهد داشت. خنکای این کولر شاید خنکای دل نشین صبح و زمستان سرد روزهای گذشته را برای شما تداعی کند.

اما نکته این جاست که اسپلیت تک الکتریک تابستان را برای شما تداعی نخواهد کرد و نشان دهنده بهار و پاییز می باشد. گاهی زمستان را هم در این دستگاه شاهد خواهید بود. تابستان در این کولر جایگاهی ندارد و باید برای درک آن به آغوش خوش عطر و دل نشین بخاری ها پناهنده شوید.

کولر گازی تک الکتریک ساخت کجاست؟

اگر طالب هستید که این کولر تابستان را به یاد شما نیاورد، باید برای نصب آن از نصاب های کاربلدی استفاده کنید. در غیر این صورت شما در حضور بهترین کولرهای دنیا تنها تابستان را تجربه خواهید نمود. کولر گازی tech electric دارای انواع بسیار گسترده ای می باشد. به طوری که شما می توانید از انواع مختلف این کولر در موقعیت های گسترده و در زمان هایی بسیار حساس استفاده کنید.

مدل های مخصوصی را شما در بین کولر گازی تک الکتریک می توانید مشاهده کنید که نیازهای طیف وسیعی از انسان ها را برطرف خواهد کرد. این انسان ها را می توان با این مدل کولرگازی کاملا راضی و خشنود نگه داشت و خدماتی بسیار استثنایی و دل چسب را به آن ها تقدیم نمود. ظرفیت های مختلفی را هم برای کولرگازی برند تک الکتریک در نظر گرفته اند و بهترین ها را در این زمینه برای شما در نظر گرفته است.

کولرهای گازی باید بهترین ها را برای شما به وجود بیاورند، پس بهتر است که از کولر گازی tech electric استفاده نموده و این بهترین ها را برای خود ایجاد نمایید. تهویه هوای این نوع کولرهای گازی یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت این کولرها می باشد. محبوبیت این کولرها در حدی می باشد که در تمام اروپا و ایران طرفداران خود را دارا می باشد.

کیفیت بالای این کولرها را شما پس از خرید به خوبی مشاهده نموده و می توانید از خدمات آن ها بهره مند شوید. این کولری را که ما به شما معرفی می کنیم، شاید در ابتدا یک کولر معمولی برای شما به نظر برسد، اما این کولر دارای قابلیت هایی می باشد که آن را به یک کولر استثنایی تبدیل می کند. در ادامه دلایل استثنایی بودن این کولر را بیان خواهیم کرد.

دلایل استثنایی بودن کولر گازی تک الکتریک

در ادامه به ویژگی های این محصول اشاره خواهیم کرد:

کولر گازی اسپلیت دارای نشانه های خاصی می باشد، این کولرها به سادگی نصب می شوند و میتوان این کولرها را با مقداری آموزش و تخصص نصب نمود. البته بهتر است که در این زمینه حتما با کارشناسان مربوطه مشورت شود. این دستگاه به طور کلی فضای کمی را اشغال خواهد نمود و فضای اشغال شده توسط این کولرها بسیار به جا استفاده می شود.

فضای زیادی که توسط بعضی از کولرها اشغال می شود، مشکلات بسیار زیادی را ایجاد خواهد نمود. شما با استفاده کردن از این کولر می توانید از تمام فضای خانه خود استفاده نمایید. محیط هایی که از وجود بسیار پر بهره این نوع کولرها استفاده می کنند، بسیار عالی می توانند رضایت افراد درون آن محیط را جلب نمایند. بازار رقابت کولرهای زیادی را دارا می باشد که برای بدست آوردن امتیاز رقبای خود تلاش زیادی می کنند.

کمپانی تک الکتریک هم برای ربودن گوی رقابت از سایر افراد حاضر در این عرصه تلاش زیادی نموده است و به خوبی توانسته است امتیازهای زیادی را در این دنیای رقابت کسب نماید. در بازارهای جهانی اروپا کمپانی تک الکتریک در واقع برندی تک را از نظر کیفیت به بازارهای مطرح دنیا تحویل می دهد.

دلایل استثنایی بودن کولر گازی tech electric

این برند از همه نظر در این بازارها حرف اول را می زند و بهترین ها را تولید خواهد نمود. از سایر ویژگی های این برند که بسیار مهم می باشد، میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

تنوع بالای این نوع کولر در حجم و اندازه سبب شده است که دست افراد برای انتخاب های آزادانه بازتر باشد. کولرهای گازی از نظر ظرفیت با واژه و واحد هزار اندازه گیری می شوند. برای انتخاب بین کولرهای گازی در واقع باید به دنبال بهترین انتخاب از بین ظرفیت های موجود در بین این کولرها باشیم. انتخاب بین کولرهای چند هزار را باید به کارشناسان خبره ای سپرد. این کار باید با دقت و آگاهی زیادی صورت بپذیرد و نباید در هنگام انتخاب این نوع کولرها عجله نمود.

ظرفیت خنک کنندگی این کولر بسیار بالا می باشد و همین نکته یکی از مهم ترین دلایل خرید بالای این کولر و بهترین ویژگی آن می باشد. کولرهایی که ظرفیت بسیار بالایی دارند، در واقع میزان بیش تری انرژی را برای کار کردن مورد استفاده قرار می دهند.

خرید کولر گازی قواعد خاصی دارد که در این مطلب به مهم ترین قوانین آن اشاره نمودیم. شما در هنگام خرید حتما باید این قوانین را به یاد داشته باشید و قبل از خرید حتما آن ها را مرور نمایید. در ضمن حتما به یاد داشته باشید که روشن ماندن بی وقفه این کولر سبب تبدیل شدن شما به بستنی های یخی خواهد شد.

خنک کننده گاز طبیعی چیست؟

کولرهای گازی بخشی از یک سیستم سوخت معمولی در بسیاری از موتورهای غیر الکترونیکی همراه با تجهیزات خاص هستند که یکی از آنها نوع کولر گازی تک الکتریک است. عملکرد کولر گازی این است که جریان برگشتی سوخت گرم شده را خنک خواهد کرد.

کولر گازی برند تک الکتریک نیز یکی از انواع کولر گازی است که دارای عملکرد بسیار عالی برای خنک کردن هوا است. این دستگاه می تواند برای مناطقی که بسیار گرم هستند یک خنک کننده عالی محسوب شود و دارای قطعات بسیار قوی و تحمل بالایی است به همین دلیل می تواند در نوع خود بهترین باشد.

در این مقاله سعی شده است هرآنچه مربوط به کولر گازی کمپانی تک الکتریک است بیان شود، در صورتی که این دستگاه را با توجه به ویژگی های مربوط به آن انتخاب کردید، مطمئن باشید یکی از بهترین ها که دارای طرفداران زیادی است انتخاب شده است و اگر درباره قیمت محصول اطلاعی ندارید می توانید قیمت به روز شده را از کارشناس فروش سایت تاسیسات دات کام دریافت کنید.

قیمت کولر گازی تک الکتریک

قیمت کولر گازی تک الکتریک از جمله فاکتورهای بسیار مهمی می باشد که تمامی خریداران و مصرف کنندگان آن را مورد بررسی قرار می دهند. به همین خاطر مجموعه تخصصی تاسیسات دات کام همواره در تلاش است تا سیستم هایی را عرضه کند که علاوه بر بازدهی و عملکرد مناسب از نظر اقتصادی نیز به صرفه باشد که تمامی مصرف کنندگان با اطمینان خاطر بتواند این دستگاه را تهیه کرده و از آن بهره مند شوند.

ناگفته نماند که فاکتورها و پارامترهای بسیاری بر هزینه اقتصادی این دستگاه ها موثر می باشد که باید مورد بررسی قرار دهید. برخی از این عوامل و فاکتورهای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ظرفیت سرمایشی
  • ظرفیت گرمایشی
  • راندمان و عملکرد دستگاه
  • بازدهی دستگاه
  • نوسانات از و دلار
  • کیفیت ساخت
  • برند سازنده و …

کولر گازی تک الکتریک

خرید کولر گازی تک الکتریک

همانطور که ذکر شد اسپلیت و کولر گازی از جمله سیستم های پرطرفدار می باشند که امروزه در بازار سیستم های تهویه مطبوع  موجود است. شما مخاطبین گرامی برای خرید کولر گازی تک الکتریک و دیگر سیستم‌های تهویه مطبوع می‌توانید از طریق وبسایت https://tasisat.com/ اقدام نمایید.

در زمان انتخاب این دستگاه ها باید پارامترها و فاکتورهای مختلفی همچون متراژ و زیربنای ساختمان، موقعیت جغرافیایی منطقه، شرایط آب و هوایی و … را مد نظر قرار دهید. بدون شک در این صورت انتخاب بهتری داشته و از بازدهی فوق العاده دستگاه بهره مند خواهید شد.

برای خرید و آشنایی با  کولر گازی تک الکتریک  میتوانید به سایت تاسیسات دات کام سر بزنید.

مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”آیا نمایندگی سرویس و تعمیر برای این کولر گازی تک الکتریک وجود دارد؟” answer-0=”بله، این نوع کولر ساخت ایران است و نمایندگی سرویس دهی و خدمات دارد.” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”آیا دستگاه دارای گارانتی و خدمات پس از فروش است؟” answer-1=”بله، همانطور که در مقاله بالا نیز بیان کردیم مدت گارانتی ۱۸ ماه ضمانت قطعات فنی – ۵ سال ضمانت کمپرسور دارد.” image-1=”” headline-2=”h2″ question-2=”کولر گازی ایرانی بهتر است یا خارجی؟” answer-2=”هر نوع کولر گازی با توجه به مشخصات و ویژگی های خود می تواند در نوع خود بهترین باشد” image-2=”” count=”3″ html=”true” css_class=””]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *