در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
کپسول آتش نشانی مناسب خودرو

کپسول آتش نشانی مناسب خودرو

لطفا امتیاز دهید

کپسول آتش نشانی مناسب خودرو

کپسول اتش نشانی مناسب خودرو نیز مثل کپسول هایی که در منازل مورد استفاده قرار می گیرد باید دارای ویژگی های مخصوصی باشد. این محصولات در کاربردها و ویژگی ها و همچنین انواع مختلفی وجود دارد که شما باید بتوانید نوع مناسب آن را انتخاب نمایید. در این مطلب از وب سایت تاسیسات دات کام قصد داریم کپسول آتش نشانی مناسب خودرو را مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه باشید.

کپسول آتش نشانی مناسب خودرو یک مورد اجباری در داخل تمامی تجهیزات نقلیه می باشد. چرا که کمربند ایمنی، آینه دید پشت سر ضروری است می‌تواند جان انسان ها نجات دهد.

کپسول های آتش نشانی معمولاً ۵ سال اعتبار دارد. حتی برخی از کپسول های آتشنشانی نیز با دوام بیشتری وجود دارد اما شما باید سعی کنید محتویات آن را به صورت سالانه تعویض کرده یا تحت فشار قرار دهید. بهترین کپسول آتش نشانی مناسب خودرو؛ کپسول ABC می باشد.

کپسول آتش نشانی مناسب خودرو

انواع کپسول های آتش نشانی برای ماشین 

  • کپسول آتش نشانی کلاس abc

کپسول اتش نشانی ABC بیشترین تعداد اطفا حریق را برآورده خواهد کرد. دارای یک پودر متمایز می باشد که در آتش سوزی های ناشی از مایعات قابل اشتعال، مواد جامد و تجهیزات پر انرژی عمل خواهد کرد.

بهتر است بدانید این کپسول برای آتش سوزی های کلاس C و تجهیزات الکتریکی برق دار استفاده می شود که از جمله کپسول اتش نشانی مناسب خودرو نیز به شمار می‌رود.

  • کپسول آتش نشانی با آب تحت فشار

یکی از انواع خاص کپسول آتش نشانی به شمار می رود که تنها برای آتش سوزی های کلاس A مناسب می باشد. برای زمانی که توسط مواد جامد اتومبیل مثل صندلی، کاغذ یا پارچه اتفاق می افتد، مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

  • کپسول آتش نشانی با پودر شیمیایی مخصوص

توجه داشته باشید که یکی از انواع کپسول آتش نشانی مناسب خودرو می باشد که با مواد قابل اشتعال مبارزه خواهد کرد.

کپسول آتش نشانی مناسب ماشین  

همانطور که ذکر شد کپسول آتش نشانی مناسب خودرو در میان مواد متنوع این محصول مدل ABC می باشد. این محصول در ابعاد یک یا دو کیلوگرمی عرضه شده و قابلیت تعبیه در نوع ماشین ها را نیز دارد.

نکته ای که باید در هنگام تهیه این نظر قرار دهید سرعت تخلیه مواد درون آن می‌باشد. هر چه اندازه کپسول کوچکتر باشد مواد آن نیز با سرعت بیشتری تخلیه شده که این در آتش سوزی های بزرگ مناسب نیست و شما را با عدم موفقیت در اطفای حریق کرده و در نتیجه عوارض ناشی از آن را مواجه خواهد شد.

نکته دیگری که باید در تهیه کپسول آتش نشانی مناسب ماشین در نظر بگیرید این است که باید همواره بدنه و مشخصات فنی آن را بررسی و چک نمایید. همچنین لازم است که انواع کپسول آتش نشانی خودرو در هر نوع اندازه‌گیری هستند را هر چند وقت یکبار شارژ نمایید.

بروز انواع خطا در کپسول ها مستقیما با کارایی آن ها مرتبط می باشد. به همین خاطر با بررسی ها به شکل مداوم شما در شرایط بحرانی با مشکلات عدیده بسیاری مواجه نخواهد کرد.

نکته مهمی که باید مد نظر قرار دهید محل قرار گیری کپسول ها می باشد. هرچه خودرو بزرگتر باشد نیاز با کپسولی متناسب با فضای آن و در نتیجه بزرگتر خواهید داشت. در خودروهای سنگین یا بزرگ به جهت ابعادی که دارند بسیار سخت است که اتش سوزی با کپسول های کوچک مهار شوند. بنابراین باید توجه داشته باشید که از به کارگیری کپسول های کوچک با ابعاد کم در این نوع خودروها پرهیز کنید.

چه کپسول آتش نشانی برای خودرو مناسب است؟

چه کپسول آتش نشانی برای خودرو مناسب است؟ سوالی است که بسیاری از افراد در مواقع تهیه کپسول آتش نشانی برای اتومبیل با آن مواجه می شوند. با توجه به توضیحاتی که ذکر شد به این پی برده اید که بهترین کپسول برای خودرو؛ کپسول پودر خشک ABC می باشد.

این کپسول به عنوان کپسول اتش نشانی مناسب خودرو معرفی شده است. چرا که می‌تواند برای مایعات قابل اشتعال مثل بنزین و گازوئیل همچنین برای مواد پلاستیکی موجود داخل کابین خودرو مورد استفاده قرار گیرد.

شما عزیزان برای انتخاب این محصول باید اندازه آن را مورد توجه قرار دهید. چرا که اندازه کپسول با توجه به اندازه ماشین می باشد. البته بهتر است بدانید که این کپسول ها در وزن های یک کیلوگرمی و ۲ کیلوگرمی در بازار موجود است. البته می توانید کپسول های کوچکتر را نیز پیدا نمائید ولی امکان دارد که در زمان آتش سوزی چندان کارایی نداشته باشند.

برای کپسول یک کیلوگرمی پودری زمان تخلیه به طور متوسط ۶ ثانیه بوده در حالی که در کپسول های ۲ کیلوگرمی ۱۰ ثانیه می باشد. در هنگام انتخاب کپسول آتش نشانی مناسب خودرو به محل قرار دادن کپسول داخل ماشین همچنین ابعاد و اندازه خودرو توجه نمایید. در ماشین های بزرگ مثل ون یا کاروان شما باید از کپسول های دو کیلویی استفاده نمایید.

کپسول آتش نشانی مناسب خودرو

کپسول آتش نشانی کوچک ماشینی

کپسول آتش نشانی کوچک ماشینی از جمله کپسول های پرکاربرد می باشد که اکثر افراد برای استفاده در اتومبیل خود از آن بهره مند می شود. شما عزیزان برای این که بتوانید کپسول آتش نشانی مناسب خودرو را انتخاب کنید باید به موارد بسیاری توجه کنید. از جمله ابعاد و اندازه ماشین، محل نصب و ..  همچنین برای اینکه بتوانید انتخاب درست و مناسب داشته باشید باید با افرادی که در این زمینه اطلاعات کافی دارند مشورت نمایید.

 در این صورت بدون شک بهترین و مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید. کپسول هایی که در اتومبیل مورد استفاده قرار می گیرند معمولاً به صورت ابعاد کوچک بوده که به راحتی قابل حمل می باشد.

در مواقع ضروری می ‌توانید از آن بهره مند شوید. محل نصب این کپسول ها در اتومبیل از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. شما باید سعی کنید در محل این تجهیزات را نصب کنید که به راحتی به آن دسترسی داشته باشید و در مواقع لزوم از آن بهره مند شوید.

برای تهیه کپسول آتش نشانی مناسب خودرو می توانید از طریق وبسایت https://tasisat.com اقدام نمایید. این مجموعه همواره در تلاش است تا محصولات با کیفیتی را روانه بازار کند که شما عزیزان با اطمینان خاطر می توانید از آن بهره مند شوید. بسیاری از افراد با این تجهیزات آشنا نیستند و در هنگام انتخاب امکان دارد با مشکل روبرو شوند.

به همین خاطر به شما پیشنهاد می کنیم همواره باید سعی کنید تا قبل از تهیه این محصولات با کارشناسان تاسیسات دات کام در تماس باشید. به این صورت می توانید مناسب ترین انتخاب را داشته باشید و از آن بهره مند شوید. کافیست از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با کارشناسان تاسیسات دات کام در تماس باشید.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

از چه کپسول های آتشنشانی می توان برای اتومبیل استفاده کرد؟

کپسول آتش نشانی ABC ، کپسول آتش نشانی دی اکسید کربن، کپسول آتش نشانی با آب تحت فشار، کپسول آتش نشانی با پودر شیمیایی مخصوص

مناسب ترین کپسول آتش نشانی برای خودرو کدام است؟

کپسول آتش نشانی ABC مناسب ترین کپسول برای خودرو به شمار میرود.

کپسول های آتش نشانی مناسب خودرو در چه وزن هایی در بازار موجود است؟

کپسول های آتش نشانی مناسب خودرو در وزن های یک کیلوگرمی و ۲ کیلوگرمی در بازار موجود است.

مطالب مرتبط

نصب پکیج دیواری

نصب پکیج دیواری

نصب پکیج دیواری قدیم الایام سیستم گرمایشی منازل و ادارات بسیار ساده بود، اما امروزه با پیشرفت جوامع و تغییر... ادامه مطلب

چگونه می توان صدای پمپ آب را کم کنیم؟

چگونه می توان صدای پمپ آب را کم کنیم؟

چگونه می توان صدای پمپ آب را کم کنیم؟ یکی از دغدغه های رایج در ساختمان ها کم کردن صدای... ادامه مطلب

نصب پکیج در واحد دوبلکس

نصب پکیج در واحد دوبلکس

نصب پکیج در واحد دوبلکس هر چقدر که بیشتر به فصل زمستان نزدیک شویم، مردم بیشتر به فکر خرید و... ادامه مطلب

نصب پکیج در بالکن

نصب پکیج در بالکن

نصب پکیج در بالکن پکیج یک سیستم گرمایشی محبوب در بازار است که امروزه در اکثر خانه ها دیده می... ادامه مطلب

نصب پکیج در آشپزخانه

نصب پکیج در آشپزخانه

نصب پکیج در آشپزخانه با پیشرفت علم مهندسی سیستم گرمایشی پکیج جایگزین موتور خانه های قدیمی شد. این سیستم نسبت... ادامه مطلب

آموزش نصب کانال داکت اسپلیت

آموزش نصب کانال داکت اسپلیت

آموزش نصب کانال داکت اسپلیت داکت اسپلیت یکی از سیستم های سرمایشی و گرمایشی هوا است که میان ساختمان سازان... ادامه مطلب

Install fire box

نصب جعبه آتش نشانی

نصب جعبه آتش نشانی برای تأمین ایمنی و همچنین جلوگیری از انواع حریق صددرصد استفاده و بکارگیری جعبه آتش نشانی... ادامه مطلب

نحوه خاموش کردن آتش

نحوه خاموش کردن آتش

نحوه خاموش کردن آتش آتش گرفتگی در سال های اخیر در جنگل‌ها و همچنین منازل مسکونی و کارگاهی رواج پیدا... ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =