Search
Close this search box.

تاسیسات استخر و جکوزی

ESTAKHR2-min

تاسیسات استخر و جکوزی، از امور مفید و الزامی برای راه اندازی استخر، سونا و جکوزی می باشد؛ لذا سبب مجهز شدن استخر به سیستم های آبی همچون پمپ تصفیه استخر ، فیلتر شنی و… می شود. به همین خاطر  عملکرد مجموعه به شیوه کاملا استاندارد انجام می گیرد.

تاسیسات استخر و جکوزی، در تمام سیستم های آبی بایستی انجام گیرد؛ لذا باعث شده محیط در سلامت کیفی بالایی قرار داشته باشد، بنابراین امکان رشد موجودات ریز همچون باکتری ها به کمتر از ۱۰ درصد می رسد. محیطی برای استراحت و تفریح افراد مطلوب و مناسب است؛ که میزان آلودگی در آن، در کمترین مقدار باشد؛ چرا که محیط بیشترین تاثیر را بر سلامت جسمانی افراد می گذارد.

تاسیسات استخر و جکوزی، محیط های آبی را به ایمن سازی‌ می کنند؛ لذا باعث شده تمامی فرآیند استخر و جکوزی از پر شدن گرفته تا تخلیه آب ها، تمام طبق اصول خاصی انجام شود. بنابراین در مصرف منابع آب و برق نیز صرفه جویی می شود.

مهم ترین هدف افراد از انجام تاسیسات استخر و جکوزی، ایجاد نظم و استفاده بهینه از منابع آبی می باشد. بنابراین نسبت به انجام این امور مصمم باشید، تا سلامت فردی خود را نیز تضمین سازید.

تاسیسات استخر و جکوزی

تعریف دقیقی از تاسیسات استخر و جکوزی

تاسیسات استخر و جکوزی، از امور شگفت انگیز و مفید در عرصه احداث سرزمین های آبی است؛ لذا باعث شده محیطی ایمن برای شادی و سرگرمی افراد خلق شود. این امور به واسطه ابزار آلات مکانیکی و الکترونیکی انجام می گیرد؛ چرا که بایستی به صورت پیوسته بدون هیچ گونه ارور یا خطایی در جهت بهبود ایمنی و نظافت آب و محیط استخر بکوشند.

استخر، سونا و جکوزی از برترین محیط های بازی هستند؛ لذا علاوه بر سرگرم شدن افراد، رخوت و خستگی را از تن و بدن آن ها بیرون‌ می کشد. به همین خاطر از گوشه به گوشه این سرزمین خاکی تمامی افراد را در هر گروه سنی به خود جلب می کند. برای این که استخر محیطی امن و سرشار از نظم و انضباط باشد؛ بایستی امور مختلفی همچون‌ تاسیسات استخر و جکوزی بر روی آن انجام گیرد، لذا محیطی بهتر خلق می آورد.

تاسیسات استخر و جکوزی باعث شده، هر یک از ابزارآلات آلات محیط در جای به خصوصی قرار گیرد؛ بنابراین محیط آری از هر گونه بهم ریختگی می شود، چرا که هر یک از وسائل الکترونیکی و مکانیکی یا وسائل بازی در جایگاه درستی از مجموعه قرار می گیرد.

تاسیسات استخر و جکوزی در فرآیند ساخت و ساز سرزمین آبی، به محیط برنامه می دهد؛ بنابراین علاوه بر ایجاد نظم و آرامش سبب افزایش ایمنی محیط نیز می شود. صرف نظر کردن از تاسیسات استخر و جکوزی، به هیچ وجه به نفع افراد نمی باشد؛ لذا باعث شده کار ها در فرآیندی کاملا اشتباه بدون در نظر گرفتن از اصول درست انجام گیرد. بنابراین ایمنی محیط با افت بالایی رو به رو می شود.

هدف از انجام تاسیسات استخر و جکوزی، افزایش سلامت آب و محیط  استخر است؛ لذا کوچک ترین آلاینده یا آلودگی در آب استخر ها، تهدیدی بزرگ برای سلامتی افراد می باشد. به همین خاطر سر سری و با عجله از این مرحله عبور نکنید؛ چرا که در آینده باعث ایجاد مشکلات جبران ناپذیری مس شود.

تاسیسات استخر و جکوزی شامل چه اموری است؟

تاسیسات استخر و جکوزی بسیار گسترده و پیچیده می باشد؛ لذا بایستی به واسطه از امور تاسیساتی، از تمام جنبه ها بر ایمنی ساختمان بیفزاییم.

برترین تاسیسات استخر و جکوزی در ذیل نام برده شده است؛ به موارد ذیل توجه فرمایید:

  • تاسیسات ابنیه:

تاسیسات ابنیه مهم ترین بخش از تاسیسات استخر و جکوزی می باشد؛ لذا به زیرسازی استخر، سونا و جکوزی مربوط می باشد. در این مرحله به کار های ساختمانی همچون بتن ریزی، نازک کاری، آرماتور بندی، سقف گذاری و… پرداخته می شود، تا محیط استخر از همان پایه نیز عالی باشد.

  • تاسیسات مکانیکی:

تاسیسات مکانیکی در تاسیسات استخر و جکوزی مربوط به سیالات و مایعات موجود در این صنعت است. از برترین اموری که در تاسیسات‌ مکانیکی صورت مس گیرد؛ می توان به گردش آب، گرمایش و سرمایش آب و هوای محیط و… را نام برد.

تاسیسات مکانیکی شاخصه ای بزرگ در تاسیسات استخر و جکوزی می باشد؛ چرا که سیالات موجود در سرزمین های آبی دارای ماهیت و کاربرد های مختلفی هستند.

تاسیسات استخر و جکوزی

برترین انواع تأسیسات مکانیکی:

  1. تأسیسات آبرسانی:

مهم ترین وظیفه در تاسیسات آبرسانی، گردش آب سرد محیط ساختمان است. تاسیسات آبرسانی، شامل ابزار آلات مختلفی هم کنتور، منبع ذخیره آب ، پمپ های آب ها و تصفیه و… می باشد؛ چرا که بایستی به صورت منظم و پیوسته منابع آب مورد نیاز سیستم را تامین کند.

  1. تأسیسات فاضلاب:

تاسیسات فاضلاب همانطور که از عنوانش نیز مشخص است؛ به معنای هدایت فاضلاب استخر به فاضلاب شهری می باشد؛ چرا که آب های کهنه یا مانده بوی بدی می دهند و همین طور بهترین مکان برای پرورش موجودات بیماری زا هستند.

  • تاسیسات برقی:

اموری همچون سیم کشی ها، کایل کشی برق، تلفن و… در ساختمان همگی شامل تأسیسات برقی می شود. تاسیسات برق مهم ترین شاخصه در تأسیسات استخر و جکوزی می باشد؛ چرا که هر گونه اشتباهی در این زمینه، تهدیدی برای ساکنین ساختمان به حساب می آید. به همین خاطر بایستی طبق اصول استاندارد و بهداشت توسط متخصصین توانمند و کاربلد انجام گیرد.

هزینه اجرای تاسیسات استخر و جکوزی چقدر است؟

امروزه اجرای تاسیسات استخر و جکوزی در محیط های آبی همانند استخر، سونا و جکوزی به خصوص اگر عمومی هستند؛ ضروری و اجباری است؛ چرا که کوچک ترین آلودگی به صد ها نفر آسیب می رساند. به همین خاطر بایستی از طریق تاسیسات استخر و جکوزی به افزایش امینی محیط یاری برسانیم.

تاسیسات استخر و جکوزی در رنج قیمت های مختلفی صورت می گیرد؛ لذا با این کار تمامی افراد در هر قشری که زندگی می کنند، می توانند برای بهبود و افزایش ایمنی خود و عزیزان شان هزینه صرف کنند.

رنج قیمت تاسیسات استخر و جکوزی به نوع پکیج مشتری بستگی دارد؛ هر چقدر که پکیج او کامل تر باشد، در نتیجه قیمت انجام و اجرای تاسیسات استخر و جکوزی بیشتر است‌. به طور مثال اگر پکیج تاسیسات استخر و جکوزی ساختمان شما شامل ابزار آلات استخری همچون فیلتر شنی، پمپ تصفیه، پمپ آب و… باشد؛ بدیهی است، هزینه اجزای آن نسبت به پکیج اسید شویی بیشتر می باشد.

اما اجرای خدمات تاسیسات استخر و جکوزی برای ساختمان شما الزامی و مفید است؛ چرا که باعث شده محیط از هر گونه آلودگی ای مبرا شود.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”هزینه تاسیسات استخر و جکوزی به ابعاد ۱۰۰ یا ۱۵۰ متد چقدر است؟” answer-0=”هزینه تاسیسات استخر و جکوزی امروزه متغیر است؛ چرا که پارامتر های مختلفی بر قیمت آن تاثیر دارد. به همین دلیل قبل رزرو خدمات حتما ابعاد استخر خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”آیا استخر ها نیازمند به تاسیسات استخر و جکوزی هستند؟” answer-1=”بله‌. زیرا می بایست تمامی امور طبق قواعد و اصول استاندارد و بهداشت صورت گیرد.” image-1=”” headline-2=”h2″ question-2=”آیا تمامی استخر ها نیازمند به تاسیسات استخر و جکوزی می باشند؟” answer-2=”بله. چرا که در تمامی آن ها آب به صورت پیوسته در جریان است. ” image-2=”” headline-3=”h2″ question-3=”” answer-3=”” image-3=”” headline-4=”h2″ question-4=”” answer-4=”” image-4=”” headline-5=”h2″ question-5=”” answer-5=”” image-5=”” headline-6=”h2″ question-6=”” answer-6=”” image-6=”” headline-7=”h2″ question-7=”” answer-7=”” image-7=”” headline-8=”h2″ question-8=”” answer-8=”” image-8=”” headline-9=”h2″ question-9=”” answer-9=”” image-9=”” headline-10=”h2″ question-10=”” answer-10=”” image-10=”” headline-11=”h2″ question-11=”” answer-11=”” image-11=”” headline-12=”h2″ question-12=”” answer-12=”” image-12=”” headline-13=”h2″ question-13=”” answer-13=”” image-13=”” headline-14=”h2″ question-14=”” answer-14=”” image-14=”” headline-15=”h2″ question-15=”” answer-15=”” image-15=”” headline-16=”h2″ question-16=”” answer-16=”” image-16=”” headline-17=”h2″ question-17=”” answer-17=”” image-17=”” count=”18″ html=”true” css_class=””]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *