Search
Close this search box.

پمپ آب بدون مخزن

پمپ آب بدون مخزن

پمپ آب بدون مخزن امروزه به عنوان بهترین راه جبران کمبود آب در ساختمان های متراکم مورد استفاده قرار می گیرد تا بتواند فشار مناسب آب را تامین کند. در حال حاضر به صورت مخزن دار و بدون مخزن میتوان از پمپ آب استفاده کرد.

انواع پمپ آب بدون مخزن

پمپ های آب خانگی را می توان به پمپ های کوچک آپارتمانی، بوستر پمپ آب، پمپ های آب یک و نیم اسب بخار، پمپ آب نیم اسب بخار و پمپ آب یک اسب بخار تقسیم بندی کرد که امروزه در بسیاری از ساختمان ها مورد استفاده و کاربرد قرار می گیرد.

شما می توانید بدون مخزن نیز از این نوع پمپ ها استفاده کنید. به هر حال امروزه با تراکم و افزایش جمعیت شاید نتوان به راحتی در فضا از پمپ آب مخزن دار استفاده کرد، خرید پمپ آب بدون مخزن بهترین گزینه به شمار می آید. معمولاً پمپ های آب آپارتمانی رایج ترین این پمپ هستند که از نوع نیم اسب بخار بوده و به فروش می رسد.

پمپ آب بدون مخزن

نحوه نصب پمپ آب بدون مخزن  

وسایل مورد نیاز برای نصب پمپ آب بدون مخزن شامل شیر یک طرفه، ست کنترل، لوله آب و مهره و ماسوره است. این وسایل را باید جزء وسایل بسیار ضروری و کاربردی در نظر گرفت. با توجه به وسایل گفته شده سپس می نتوانید به نکات زیر برای نصب دقت کنید.

یکی از مزایای اصلی استفاده از پمپ آب بدون مخزن این است که نصب بسیار ساده ای را نسبت به پمپ آب خانگی مخزن دار می توانید انتظار داشته باشید. به هر حال به تعبیه کردن مخزن و لوله کشی های متفاوت نیازی ندارید.

در ابتدا مکان مناسب برای نصب پمپ آب باید محلی کاملاً سرپوشیده و به قول معروف دور از نور خورشید باشد. توجه به سرپوشیده بودن فضا را نباید نادیده گرفت.

همچنین سطح زیرین پمپ باید سطحی کاملاً صاف و یکدست باشد. البته ناگفته نماند پمپ آب های خانگی بدون مخزن از قدرت بیشتری برخورداند و بهتر است عایق کاری صوتی را برای استفاده از این پمپ در نظر بگیرید.

این چنین دیگر ساکنین ساختمان با مشکل رو به رو نخواهند شد. البته شما باید پمپ را در مسیر جریان لوله اصلی آب قرار دهید.برای نصب پمپ آب بدون مخزن شما نقشه ای شبیه پمپ آب همراه مخزن را می توانید در نظر بگیرید که معمولاً برای نصب این نوع پمپ، مسیر ورودی از آب شهری کاملاً حذف میشود.

اهمیت استفاده از ست کنترل

در ساختار پمپ آب های مخزن دار به دلیل وجود مخزن هر سری روشن و خاموش شدن شیر پمپ را نمی توان مشاهده کرد. اینچنین است که شیر پمپ آب مدام در حال خاموش روشن شدن نیست. این امر می تواند برای کاهش فشار پمپ آب خانگی از آب ذخیره شده در پمپ استفاده کند.

اما با نصب پمپ آب بدون مخزن شما با خاموش روشن شدن مداوم پمپ آب روبرو خواهید شد. چنین است که شما با خرابی هرچه سریعتر پمپ مواجه خواهید شد که خود می تواند به کم شدن عمر مفید این محصول اشاره واضحی داشته باشد استفاده از ست کنترل می تواند در این شرایط بهترین راهکار باشد.

عدم دسترسی به آب ذخیره شده

شما در زمان قطعی برق اگر از پمپ آب بدون مخزن استفاده کنید، به راحتی نمی توانید به آب ذخیره شده پمپ دسترسی داشته باشید. این خود یکی از معایب اصلی استفاده از این نوع پمپ آب است. به هر حال این خود نمی تواند دلیل کمی باشد. شما باید در زمان خرید به این نکات نیز توجه داشته باشید. معمولاً در زمان قطعی آب افراد دچار استرس و اضطراب می شود.

همین امر باعث می شود تا ضرورت استفاده از یک دستگاه پمپ آب مخزن دار به خوبی احساس شود. توصیه ما این است که در هنگام سفارش محصول به نکات این چنینی هم توجه کنید. ما این وظیفه را داریم که شما را با ساختار و البته مزایا و معایب هر نوع محصولی آشنا کنیم. این چنین شما آگاهانه می توانید خرید خود را به ثبت برسانید.

پمپ آب بدون مخزن

خرید پمپ آب بدون مخزن

برای خرید انواع پمپ آب بدون مخزن بشقابی، پروانه ای و جتی شما می توانید از خدمات سایت https://tasisat.com/ استفاده کنید؛ چرا که این پمپ ها به راحتی در ساختمان نصب شده و البته در نوع نیم اسب بخار به فروش میرسد. خرید آنلاین و اینترنتی این محصولات را نباید از هر نوع مجموعه و فروشگاه اینترنتی انتظار داشت. به این دلیل که امروزه دیگر کمتر کسی از بازار سنتی نسبت به خرید هر محصولی اقدام می کند.

همچنین در خرید آنلاین هزینه دلال و واسطه نیز از بین می رود. همیشه دلال ها باعث افزایش قیمت و در نتیجه نارضایتی مشتری میشوند که فروشگاه های اینترنتی این مشکل را به کلی ل کرده اند. آیا همین مزیت شما را به خرید اینترنتی این نوع پمپ آب ترغیب نمی کند؟

شما بازدیدکنندگان گرامی می توانید از سراسر ایران جهت سفارش این تجهیزات اقدام نمائید. در هر مرحله از خرید که نیاز به اطلاعات بیشتر و راهنمایی داشته باشید کافیست از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با کارشناسان این مجموعه در تماس باشید.

قیمت پمپ آب دون مخزن

ما در مورد تفاوت پمپ آب مخزن دار و بدون مخزن با شما صحبت کردیم. شما ضمن برآورد قیمت پمپ آب بدون مخزن می توانید با توجه به برند و کیفیت ساخت یک هزینه معقولانه را در نظر بگیرید. این پمپ آب به خاطر آسان بودن نحو نصب بسیار مورد استقبال مشتریان قرار می گیرد و طبیعتاً قیمت برآوردی آن با توان اقتصادی و خرید مردم محاسبه می شود و همین امر را باید یک نکته طلایی در نظر گرفت.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *