راهنمای ریموت کنترل کولر گازی tcl

شما زمانی که می خواهید از کنترل کولر گازی tcl استفاده کنید باید به خوبی در مورد کارایی دکمه هایی که روی ریموت کنترل کولر گازی tcl وجود دارد اطلاعات خود را افزایش دهید. هر یک از دکمه هایی که روی ریموت کولر گازی tcl وجود دارد دارای ویژگی ها و مشخصات خاصی می باشد که شما باید به خوبی با ویژگی ها و مشخصات کولر گازی آشنایی بیشتری داشته باشید.

در صورتی که دکمه های روی کولر گازی را به درستی نزنید ممکن است که به ساختار کولر آسیب وارد نمایید و عملکرد اصولی از آن دریافت نکنید. بسیاری از افراد هستند که به خوبی با دکمه های روی ریموت کنترل کولر گازی tcl آشنایی ندارند. به همین دلیل آنها به خوبی قادر نخواهند بود که از کولر گازی استفاده بهینه ای داشته باشند.

پیش از اینکه هر یک از دکمه های روی کولر گازی را بزنید بهتر است که به خوبی با مشخصات و ویژگی های آن آشنایی به دست آورید. برخی از اصلی ترین و مهمترین دکمه هایی که روی ریموت وجود دارد را در ادامه معرفی می کنیم تا شما اطلاعات بیشتری در مورد آنها داشته باشید.

معرفی دکمه های روی ریموت کنترل کولر گازی tcl

معرفی دکمه های روی ریموت کنترل کولر گازی tcl

برخی از اصلی ترین و مهمترین دکمه هایی که روی ریموت کنترل کولر گازی tcl وجود دارد و شما باید به خوبی آنها را بشناسید عبارت هستند از :

  1. دکمه خاموش و روشن :

شما برای خاموش و روشن کردن کولر گازی خود باید از این دکمه استفاده کنید. دقت داشته باشید که پیش از خاموش کردن کولر گازی باید تنظیمات کولر گازی را مورد بررسی قرار دهید چرا که اگر به طور مجدد کولر گازی را روشن کنید همان تنظیمات قبلی راه اندازی می شود.

  1. دکمه مود :

دکمه ای که مربوط به حالت انتخاب می باشد یکی از کاربردی ترین دکمه های روی ریموت کولر گازی تی سی ال است. شما با زدن این دکمه حالت های متنوع کولر گازی را می توانید مشاهده کنید. حالت سرمایشی، گرمایشی، اتوماتیک، فن و خشک از جمله مهمترین حالت های کولر گازی است.

در صورتی که شما یکی از حالت ها مد نظرتان می باشد باید دوبار روی آن بزنید تا کولر گازی بر اساس آن حالت کارکردش را آغاز کند.

  1. دکمه فن :

شما با زدن دکمه فن که روی ریموت کنترل کولر گازی tcl وجود دارد می توانید موتور کولر گازی را از کار بیندازید. فن کولر گازی زمانی که شروع به کار کردن می کند هوا را درون ساختمان جابجا می سازد. با جابجا کردن هوای درون ساختمان شما قادر خواهید بود که تهویه سازی ساختمان را به بهترین نحو ممکن انجام دهید.

  1. دکمه تمپ :

شما برای افزایش و کاهش دادن دمای کولر گازی به این دکمه نیاز خواهید داشت. با فشار دادن فلش بالای روی ریموت می توانید دما را افزایش دهید و همچنین با فشار دادن فلش پایین روی ریموت می توانید دمای کولر گازی را کاهش دهید.

در صورتی که دمای ۲۲ الی ۲۵ درجه سانتیگراد را روی کولر گازی خود تنظیم کنید دیگر نیازی نیست که از این دکمه برای کاهش و افزایش دادن دما استفاده نمایید.

کنترل کولر گازی tcl

  1. دکمه سوئینگ :

یکی از کاربردی ترین دکمه های روی ریموت کولر گازی این دکمه است. شما با زدن این دکمه روی ریموت کولر گازی میتوانید پره های کولر گازی را تغییر دهید. افقی و عمودی بودن پره های کولر گازی با این دکمه تغییر پیدا می ‌کند و شما می‌ توانید درجه هوا را به سمتی که مایل هستید بچرخانید. شما می ‌توانید جهش باد کولر گازی را با استفاده از این دکمه به سمتی که می خواهید باد بوزد بچرخانید.

  1. دکمه هیت :

اگر شما قصد دارید گرمایش درون کولر گازی را افزایش دهید می توانید از این دکمه روی ریموت استفاده کنید. اگر شما بخواهید از این دکمه روی ریموت کولر گازی در فصل تابستان استفاده کنید کارایی لازم را از آن دریافت نخواهید کرد.

این دکمه بیشتر در فصل زمستان کاربرد ویژه ‌ای دارد و شما می توانید با زدن آن در کمترین زمان گرمای درون ساختمان را افزایش دهید.

  1. دکمه کول :

دکمه کول یکی از دیگر دکمه های روی ریموت کنترل کولر گازی tcl می باشد که شما با زدن آن می توانید سرمای سریع از کولر گازی دریافت کنید. در روزهای بسیار گرم تابستان شما با زدن این دکمه می توانید تنها در چند دقیقه هوای ساختمان را خنک سازید. این دکمه یکی از دکمه های کاربردی فصل تابستان می باشد.

  1. دکمه تنظیم ساعت و حالت خواب :

در صورتی که شما می خواهید ساعت مشخص شده ای را برای روشن شدن و خاموش شدن کولر گازی تنظیم کنید باید بدانید که این دکمه کولر گازی گزینه مناسبی برایتان خواهد بود. دقت داشته باشید که با زدن این دکمه در ساعت مشخص شده ‌ای کولر گازی خاموش و روشن می شود.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =