Search
Close this search box.

ارورهای کولرگازی توشیبا و نحوه برطرف کردن آن ها

ارورهای کولرگازی توشیبا و نحوه برطرف کردن آن ها

ارورهای کولرگازی توشیبا و نحوه برطرف کردن آن ها

ارور های کولر گازی توشیبا و نحوه برطرف کردن آنها به نوع مشکل و مدل محصول بستگی دارد. محصولات الکترونیکی توشیبا با اینکه در شرایطی مکانیزه مطابق با بروزترین متد های جهانی تولید می گردند.

با این حال در ساختمان این دستگاه، نقصی دیده می شود. این محصول اکثراً در روزهای بسیار گرم تابستانی که دمای محیط به شدت گرم و سوزان است، ارور می دهد. کولر گازی توشیبا با وجود ارور های بسیار از برترین محصولات سرمایشی در بازار هستند. ارورهای کولر گازی توشیبا بر مقاومت و ایمنی ساختمان محصول تاثیرات مخربی نمی گذارد، اما نباید نسبت به حل و رفع ان بی اهمیت باشید.

شاید بروز خطا در کوتاه مدت سیستم محصول را تضعیف کند، اما در طولانی مدت این طور نیست. مشتریان عزیز حتما باید در همان ابتدا، نسبت به رفع ارور اسپلیت ها اقدام کنند. در ادامه مبحث به صورت کلی درباره ارور های این نوع از سیستم های سرمایشی توضیح داده شده است، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه شوید.

ارورهای کولرگازی توشیبا و نحوه برطرف کردن آن ها

ارورهای کولرگازی توشیبا

ارور های کولر گازی توشیبا و نحوه برطرف کردن آنها به عوامل مختلفی بستگی دارد. از آنجایی که این برند هنوز نیز در مراحل اولیه تولید است، نسبت به محصولات مشابه دیگر کمپانی ها از نظر کیفیت، عملکرد، ساختمان، مکانیسم و… ضعیف تر هستند.

از این رو بدیهی است که در طول فعالیت و تهویه هوای ساختمان صفحه نمایشگر آن ارور دهد. ارور های کولر گازی توشیبا تنها به یک جنبه کیفی محصول مربوط نیست، بلکه در طول فعالیت دستگاه ممکن است تمامی ابزار آلات دچار خطا و ارور شوند. از این رو صفحه نمایشگر هوشمند دستگاه برای آگاه ساختن افراد، ارور سیستم را با کد نمایش می دهند. ارور و خطای اسپلیت توشیبا یک یا دوتا نیست، بلکه بیش از ۵۰ نوع خطا است.

با اینکه ارور های این محصول بسیار و در طولانی مدت سبب تخریب و تضعیف راندمان سرمایشی محصول می شود، در برخی از مواقع نیز به نفع تولید کنند می باشد؛ لذا آن ها می توانند از این طریق بر نقاط قوت سیستم بیفزاید.

 در جدول زیر به صورت مختصر و مفید کد ارور های کولر گازی توشیبا آمده است، توجه کنید:

کد ارور کولرگازی توشیبا علل وقوع ارور در کولر گازی توشیبا
E01 خطای اتصال ما بین کنترل پنل و یونیت داخلی
E02 خطای اتصال ناموفق کنترل پنل
E03 خطای اتصال بین یونیت داخلی و کنترل پنل
E04 اتصال یونیت داخلی با بیرونی دچار مشکل شده است.
E06 قدرت یونیت داخلی از بین رفته و نمی تواند بین یونیت بیرونی و کنترل پنل اتصالی ایجاد کند.
E08 آدرس بلوک ها در یونیت کپی شده اند.
E09 کنترل پنل عملکرد نادرستی دارد و خودسرانه عمل می کند.
E10 یونیت داخلی توشیبا با مشکل رو به رو می شود.

در جدول فوق علاوه بر کد ارور های کولر گازی توشیبا درباره علل وقوع هر یک نیز توضیح داده شده است. بنابراین با مطالعه این قسمت علاوه بر شناسایی کدها باعلل وقوع آنها هم آشنا می شوید.

چرا کولر گازی توشیبا ارور می دهد؟

ما در مقاله ارور های کولر گازی توشیبا و نحوه برطرف کردن آنها به توضیح عملکرد این سیستم می پردازیم ، تا جواب تمام چراهای ذهن تان را به دست بیاورید. کولر گازی توشیبا همانطور که در مطالب فوق نیز اشاره شد، زیر نظر گروهی از مهندسان صنعت تولید می گردد، اما با این حال از نظر کیفیت و راندمان سرمایشی ضعیف‌ تر از دیگر محصولات مشابه برندهای مختلف هستند. این محصول عالی، نتیجه شکسته گروهی از کارشناسان نیست؛ بلکه پله موفقیت آنها به حساب می آید.

کمپانی توشیبا به واسطه تولید این کولر کولر گازی توانسته در صنعت الکترونیک جایگاه ویژه ای به دست بیاورند. رفع این مشکلات در کولر گازی های جدید، محصولات نهایی را از نظر شاخصه های کیفی و فنی در رده بالای قرار می دهد. علت ایجاد ارور در کولر گازی توشیبا به خاطر وجود ناخالصی و بی نظمی در مکانیسم محصول می باشد. به همین خاطر بین ابزارآلات آن هیچگونه انسجام یا نظمی دیده نمی شود. بی نظمی و کیفیت پایین تنها متعلق به کولرگازی اولیه توشیبا است، وگرنه نمونه جدید آن دارای کیفیت و عملکردی قدرتمند هستند.

بیشترین ارور های کولر گازی توشیبا مختص به یونیت داخلی محصول می باشد. از آنجایی که یونیت داخلی نمی‌تواند اتصال خوبی با کنترل پنل و یونیت بیرونی دستگاه ایجاد کند؛ علاوه بر تاثیر بر راندمان سرمایشی سیستم باعث ناکارآمدی دیگر ابزارآلات آن می شود. به همین خاطر، در حال حاضر اسپلیت های جدید از لحاظ یونیت داخلی کاملا با قدیمی های این برند متفاوت اند. مطمئن باشید، محصولی که امروزه به دست شما از برندهای توشیبا می رسد، از لحاظ ایمنی بسیار مقاوم هستند.

ارورهای کولرگازی توشیبا و نحوه برطرف کردن آن ها

نحوه برطرف کردن ارور های کولر گازی توشیبا

ارور های کولر گازی توشیبا و نحوه برطرف کردن آن ها دغدغه فکری جدیدی برای مردم به وجود آورده است‌. با وجود خطاهای بسیار سیستم، افراد کمی حاضر به خرید محصولات برند توشیبا هستند. از این رو روز به روز با گذر بازار مصرف محصول به رکود نزدیک می شود. با این حال، کمپانی توشیبا بی حرکت نماند و کوشید با طلوع نوآوری های جدید ، عملکرد و چگونگی ساخت کولر گازی را تغییر دهد. به همین علت ، امروزه به یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان محصولات الکتریکی تبدیل شدند‌.

برترین روش جهت برطرف کردن ارورهای کولرگازی توشیبا بهره گیری از تعمیرات اصولی و  تخصصی است ، چراکه منشاء تمام ارور های محصول به فرآیند ساخت محصول بر می گردد. به همین علت تنها تولید کنندگان محصول می توانند مشکل دستگاه را برطرف سازند‌. اگر به دنبال خرید کولرگازی توشیبا هستید ، بهتر است؛ مدل های جدید آن را بخرید ، زیرا ارورهای آن بسیار کم ‌تر است . به همین خاطر برای تهویه هوا در فصول گرم تابستانی مناسب هستند.

سخن پایانی

بهترین مجموعه اینترنتی که می تواند در عرصه نگهداری از انواع اسپلیت های خارجی و داخلی به مشتریان خدمات عرضه کند، تاسیسات دات کام است . با رجوع به این وب سایت مشتریان عزیز می توانند درباره خصوصیات و ارور کولرهای گازی اطلاعات دقیقی به دست بیاورند . بنابراین حتما یک بار هم که شده تنها جهت استفاده از آیتم مشاوره این مجتمع، تاسیسات دات کام را در سرورهای گوگل سرچ کنید.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *