Search
Close this search box.

اهمیت سرویس پکیج دیواری

اهمیت سرویس پکیج دیواری

اهمیت سرویس پکیج دیواری ؛ از گذشته های بسیار دور افراد در راستای گرم نمودن خود در روزهای سرد سال از هیزم و آتش بهره می گرفتند. در امتداد در فصل زمستان از کرسی های زغالی و شومینه هایی که با بهره گیری از هیزم کار می نمودند رواج پیدا کرد.

با وسعت علم و فناوری اقسام گوناگون بخاری های برقی و گازی و نیز شوفاژ و موتورخانه به آپارتمان ها راه یافت و درصد بسیاری از افراد از این سیستم های گرمایشی بهره گرفتند.

هم اکنون می توان یکی از دوست داشتنی ترین سیستم های گرمایشی را که استقبال به سزایی از آن گردیده است، پکیج های دیواری نام برد. این قبیل از وسیله ها از مزیت های بسیاری همانند؛ نصب و بهره گیری راحت، نیاز به فضایی بسیار کم برای نصب، کیفیت مطلوب و ظاهری شکیل برخوردار بوده و به همین علّت بسیاری از افراد چنین ترجیح می دهند تا از این محصول در آپارتمان های خود بهره گیرند.

به دلیل جریان داشتن آب درون لوله های پکیج امکان دارد هر از چندگاهی این وسیله دچار برخی از گرفتگی ها و رسوب بشود. بنابراین شما اینجا خواهد بود که می توانید اهمیت سرویس پکیج دیواری را به خوبی درک کنید.

سرویس پکیج به چه معنا است؟

پکیج ها علاوه بر تأمین گرمای ساختمان به تأمین آب مصرفی نیز مبادرت می ورزند و برای این کار نیاز به تنظیم کارکرد تابستانه و زمستانه دارند. پکیج نیز چون بسیاری از وسایل موجود در بطن خانه ها نیاز به نگهداری و تعمیر دارد‌.

مازاد بر این ها گاهی نیاز می باشد تا پکیج به واسطه ی یک تکنسین و تعمیرکار پکیج سرویس بشود. این جا خواهد بود که اهمیت سرویس پکیج دیواری معنا پیدا می کند.

ولی این سرویس گردیدن به چه معنا بوده و چه مواردی را در گستره ی خود جای می دهد؟ سرویس پکیج موارد گوناگونی را در بر می گیرد و به هنگام عدم رسیدگی بدان ممکن است به پکیج شما صدمه رسد و خراب بشود که برای تعمیر آن می‌باید هزینه بسیار بیشتری نسبت به سرویس نمودن پکیج پرداخت کنید.

کنترل نمودن و وارسی موارد گوناگونی همانند؛ وجود نشتی در لوله های پکیج، وجود رسوب در ناحیه ی مسیر ورودی پکیج، وجود رسوب در قسمت مبدل حرارتی پکیج، رسوب در بخش اتصالات گوناگون پکیج و شلنگ ها و فیلترها و دستگاه سختی گیر و نیز وارسی شیر اطمینان پکیج است. اهمیت سرویس پکیج دیواری بسیار بالا بوده و زمان بسیاری از وقت تعمیرکاران صرف این عمل می شود.

اهمیت سرویس پکیج دیواری

برخی از مهم ترین مزایای سرویس پکیج دیواری

ادله ی بسیاری وجود دارد که به ما نشان می دهد سرویس پکیج ضروری است و در افزودن بر طول عمر این دستگاه نقش پررنگی دارد. سرویس نمودن پکیج به کارکرد بهتر آن و عملکرد بالاتر دستگاه منجر خواهد شد. در زمان سرویس کردن پکیج، قطعاتی که در بطن دستگاه شما خراب شده است به واسطه ی تعمیرکاران شناسایی گردیده و به هنگامی که نیاز به تعمیر شدن داشته باشد، تعمیر خواهند شد.

گاهاً امکان دارد که قطعاتی نیازمند تعویض شدن، باشند که به واسطه ی تعمیرکار پکیج با قطعه سالم عوض خواهند شد. با سرویس نمودن دستگاه به گونه ای کامل رسوب گیری خواهد شد و به خصوص در روزهای سرد سال که نیاز بسیاری به پکیج حس می شود می توان با آرامش خیال از آن بهره گرفت.

با استناد به مواردی که بیان گردید می توان چنین نتیجه ای گرفت که اهمیت سرویس پکیج دیواری در چه ها خلاصه می شود و به لحاظ اقتصادی هم می تواند به خانواده ها کمک بسیاری کند.

چه هنگام بهترین زمان در راستای سرویس پکیج دیواری خواهد بود!

به هنگامی که نشانه های گوناگونی را در کارکرد پکیج خود دیدید نیاز است تا هرچه سریع تر به منظور سرویس آن به واسطه ی تعمیرکار اقدام بنمایید‌.

حال زمانی که دیدید رادیاتورها گرم نمی شوند، آب مصرفی بهداشتی ساختمان گرم نمی گردد، شعله پکیج کم و کوتاه خواهد بود، سیستم گرمایشی با مشکل رو به رو باشد، روشن گردیدن پکیج به حالت انفجاری و فشار آب مصرفی اندک شده است، زمان آن خواهد رسید که پکیج را سرویس نمایید.

بهترین مدّت زمان به منظور سرویس نمودن پکیج دیواری هر شش ماه یک مرتبه می باشد. این مدّت زمان غالباً برای پکیج هایی که تازه تهیه شده است و نصب گردیده اند، است و پکیج هایی که مدّت زمان بسیاری از کار نمودن آن ها گذر نموده است، حدوداً یک سال خواهد بود.

حال بهتر است اهمیت سرویس پکیج دیواری به هنگامی که می خواهید عملکرد پکیج را از حالت تابستانی به زمستانی و برعکس تغییر بدهید، نادیده نگیرید.

سرویس دوره ای پکیج در بر گیرنده موارد گوناگونی چون؛ بازدید کردن از قطعات گوناگون پکیج است و به هنگامی که از این قطعات داخلی نشتی به چَشم خورد نیاز خواهد بود تا نسبت به تعمیر و تعویض آن ها عمل بنمایید. در این قبیل از سرویس های دوره ای تمامی اتصالات و مغزی ها به حالت کامل وارسی شده و عیوب آن ها وارسی شده و از میان خواهد رفت. سرویس های دوره ای هر شش ماه یک مرتبه صورت می پذیرد.

در کناره ی سرویس های دوره ای سرویس سالیانه پکیج دیواری هم به چَشم می خورد. در این قبیل از سرویس ها نیاز خواهد بود تا منبع انبساط دستگاه نیز پمپ شست و شو و مبدل اوّلیه و ثانویه بررسی شوند. این قطعات امکان دارد به دلیل وجود سختی آب، درگیر رسوب شده و نیاز به برطرف نمودن آن داشته باشند.

حال که شما در ارتباط با اهمیت سرویس پکیج دیواری علم کافی به دست آورید، بهتر است بدانید که بهترین زمان برای سرویس پکیج اوایل پاییز محسوب می شود. زیرا پیج عملکرد تابستانی را به انجام رسانده است و نیاز به تغییر شرایط آن است و با سرویس پکیج در روزهای پاییز امکان بهره گیری راحت از آن در فصل زمستان بدون وجود هیچ نوع مشکلی فراهم می شود.

اهمیت سرویس پکیج دیواری

چه کسانی قادر به انجام سرویس پکیج دیواری هستند؟

هر فردی که تحت عنوان تعمیر کار سیستم گرمایشی و سرمایشی فعالیت می کند، شاید بتواند پکیج دیواری را مورد تعمیرات و سرویس قرار دهد، اما در حقیقت باید کار را به کاردانش سپرد و تنها از افراد مجرب برای این امر استفاده نمود، مجموعه تاسیسات دات کام دارای کادری متخصص است که هر کدام به خوبی از استاندارد های موجود در طراحی انواع پکیج دیواری آگاه هستند و به درستی قادر به سرویس این محصول هستند.

در این مجموعه تمامی پکیج های دیواری از جمله؛ پکیج دیواری ایران رادیاتور، پکیج دیواری جی پلاس، پکیج دیواری گلدیران، پکیج بوتان، پکیج دیواری تک الکتریک، پکیج دیواری وستن ایر، پکیج دیواری هیوندای، پکیج دیواری هایسنس، پکیج دیواری وست کول، پکیج دیواری گودمن، پکیج دیواری آریستون مورد سرویس و تعمیرات قرار خواهد گرفت.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *