Search
Close this search box.

پمپ آب برای ساختمان ۴ طبقه

پمپ آب برای ساختمان 4 طبقه

پمپ آب برای ساختمان ۴ طبقه باید با توجه به شرایط خاصی انتخاب گردد. برای تقویت فشار آب قطعاً پمپ آب مورد استفاده قرار می گیرد و به صورت وسیع به نمایش گذاشته می شود که شما به همین دلیل باید در هنگام انتخاب پمپ بسیار با ملاحظه اقدام کنید.

توجه داشته باشید که پمپ های ارزان قیمت نمی توانند آنچنان که باید و شاید کیفیت خود را به رخ بکشند. اما ما قصد داریم به شما در خصوص یک خرید هوشمندانه از وب سایت تخصصی تاسیسات دات کام کمک کنیم. در ادامه همراه ما باشید.

انواع پمپ آب خانگی

 پمپ آب معمولاً برای بالا بردن فشار آب در ساختمان، آپارتمان و ویلا مورد استفاده قرار می گیرد شما باید با توجه به عواملی همچون تعداد شیر و متراژ واحدها نسبت به خرید پمپ آب خانگی هر چه سریعتر به صورت آنلاین اقدام نمایید، که در اینجا صددرصد مجموعه تاسیسات دات کام می‌تواند انتخابی عالی و قابل قبول باشد.

توجه داشته باشید که پمپ آب انواع مختلفی دارد که در این بین، پمپ آب با مخزن انبساط پمپ آب با کلید اتوماتیک و در برخی از شرایط بوستر می تواند به فروش برسد. شما با توجه به تعداد طبقات و نوع آپارتمان می توانید از انواع پمپ خانگی به نحو احسن استفاده کنید.  

بوستر پمپ خانگی،پمپ جتی خانگی، پمپ سانتریفیوژ خانگی، پمپ بشقابی خانگی، پمپ خانگی با مخزن انبساط و پمپ خانگی با کلید اتوماتیک از جمله انواع پمپ آب خانگی برای ساختمان ۴ طبقه به شمار می آیند.

پمپ آب برای ساختمان 4 طبقه

کارایی مخزن برای نصب پمپ آب در ساختمان ۴ طبقه

بسیاری از ما می‌دانیم کاربرد اولیه پمپ آب امروزه برای تأمین آب با فشار مناسب است. این چنین است که در بازار با برندهای متفاوت رو به رو می شوید اما به یاد داشته باشید که شما به صورت مستقیم نمی توانید به آب شهری پمپ آب خانگی را وصل کنید. به هر حال این کار قانونی نیست و می‌تواند فشار آب دیگر ساختمان ها را تهدید کند.

پس این ترفند را نادیده بگیرید. اما برای نصب توجه داشته باشید که شما باید از یک مخزن با توجه به اینکه در ساختمان ۴ طبقه زندگی میکنید، استفاده نمایید.

امروزه گنجایش مختلفی را برای مخازن نیز در نظر می‌گیرند که هر چقدر به حجم بیشتر فکر کنید، صد درصد قیمت آن نیز به مراتب بالاتر خواهد رفت. در زمان خرید مخزن از سایت https://tasisat.com/ سعی کنید حجم را یکی از نکات مهم برای برآورد قیمت مخزن در نظر بگیرید.

اجزای تشکیل دهنده پمپ آب خانگی

هدپمپ، دبی و توان پمپ را در حین خرید پمپ آب برای ساختمان ۴ طبقه مورد بررسی قرار دهید؛ چرا که هر کدام می تواند تاثیر به سزایی بر روی کارکرد اصلی پمپ بگذارند. به عنوان مثال برای یک تک واحد دبی پمپ آب ۴۱ متر بر دقیقه است. بر روی بسیاری از پمپ ها اساس واحد، متر مکعب بر ساعت است که می توانید دبی پمپ آب را اینگونه محاسبه کنید.

معمولاً پمپ آب است که میزان آن بر روی کلیه پمپ های آب خانگی نیز به صورت واضح درج می شود و ساختمان های تک واحدی چهار طبقه از ۵۱ متر هد پمپ و ۳.۲ متر مکعب برای دبی پمپ می توانند استفاده نمایند. معمولا برای ساختمان های چهار طبقه از طبقه سوم مشکل فشار آب آغاز می شود که پمپ های جتی می تواند برای ساختمان های چهار طبقه بهترین گزینه به حساب آید.  

پمپ آب برای ساختمان 4 طبقه

پمپ آب جتی چیست؟

پمپ آب جتی از جمله پمپ های آبرسانی بسیار کاربردی است که در سیستم های آبرسانی فروش خوبی را به خود اختصاص داده است. معمولاً بدون نیاز به لوله کشی شما می توانید از این نوع پمپ آب استفاده کنید. ساختار اصلی این پمپ به گونه ای است که به صورت خود کشش می توانید طراحی آن را مشاهده کنید.

در حالت هایی که کمبود آب مشاهده می شود یا ورود هوا وجود داشته باشد، نیز این پمپ می‌تواند در ساختمان های چهار طبقه به بهترین شکل به فعالیت خود ادامه دهد.

اینگونه به هیچ وجه مشکل و آسیبی به منبع آب وارد نخواهد شد. البته ناگفته نماند که به یک پمپ آب جتی نیز پمپ خود مکش هم گفته می شود که پروانه پمپ جتی مهم ترین بخش تشکیل دهنده این سیستم محسوب می شود و معمولاً از جنس برنج ساخته و به صورت ضد زنگ مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع پمپ آب جتی

خاطرنشان می کنم که پمپ های آب جتی معمولاً به صورت کم عمق و عمیق مورد استفاده قرار می گیرند. پمپ های کم عمق آب را می توان با حداکثر از عمق ۲۵ متری به راحتی انتقال داد. اما پمپ آب جتی عمیق قطعاً عمق بسیار بیشتر آب را انتقال میدهد که شما می‌توانید ۸۰ الی ۱۰۰ متری را نیز در نظر بگیرید.

در مورد عملکرد پمپ جتی نیز بهتر است بدانید که مادامی پمپ به چرخش و گردش خود اقدام نماید با مکش هوا به درون خود می تواند هوا را با مایع موجود مخلوط نماید.

اینچنین مخلوط هوا و مایع می تواند به واسطه استفاده از نیروی گریز از مرکز پروانه تخلیه گردد. بدین ترتیب است که آب بدون هوا سنگین شده و به واسطه نیروی گرانش می تواند به سمت پروانه هدایت یابد.

 به همین دلیل در لوله، مکش آب قابلیت ترکیب با هوای بیشتری را دارد. توصیه ما این است که از سایت اینترنتی تاسیسات دات کام https://tasisat.com/ نسبت به خرید این نوع پمپ آب برای ساختمان ۴ طبقه هرچه سریع تر وارد عمل شوید و باید بدانید که خرید آنلاین بدون واسطه است و هزینه کمتری را نیز برآورد خواهد کرد.

شما عزیزان در هنگام خرید می توانید به صورت کاملا رایگان مشاوره و راهنمایی های لازم را دریافت نمائید. در این صورت می توانید انتخاب مناسبی را تجربه کنید تا عملکرد و کارایی ویژه پمپ را مشاهده نمائید.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *