Search
Close this search box.

پمپ آب بدون برق هیدرولیکی

پمپ آب بدون برق هیدرولیکی

پمپ آب بدون برق هیدرولیکی از جمله پمپ هایی است که به واسطه مایع تحت فشار و یا به قول معروف حرکت مورد استفاده قرار می گیرد. همانگونه که میدانید هیدرو یک کلمه یونانی است و به معنای حرکات مایعات مورد استفاده قرار می گیرد.

حتی در زمان های گذشته از نیروی هیدرولیک استفاده شده است که برای جابجایی و انتقال الوار می توان از آن یاد کرد و حتی با چرخاندن توربین توسط نیروی هیدرولیک انجام شده است.

پمپ آب بدون برق هیدرولیکی

مزایای پمپ آب بدون برق هیدرولیکی

چنانچه بخواهیم به مزایای استفاده پمپ آب بدون برق هیدرولیکی اشاره ای داشته باشیم، طراحی ساده و منحصر به فرد این سیستم در ابتدا بسیار خودنمایی میکند. همچنین شما می توانید از قابلیت افزایش نیرو نیز به نحو احسن استفاده کنید.

این نکته را به خاطر داشته باشید که دقت کنترل در کنار سادگی خود از جمله موارد کلیدی به حساب می آیند؛ چرا که شما را با انعطاف پذیری قابل قبولی روبرو میکند و حتی می توانید همراه با راندمان بالا و به صورت کاملا مطمئن از این پمپ آب به نحو احسن برای مناطقی که به هر دلیلی نمی توان از نیروی برق استفاده کرد به راحتی استفاده کنید.

معمولاً در این نوع دستگاه از قطعات محرک بسیار کمی استفاده می شود که در سیستم های مکانیکی اجزای بیشتری قطعاً مورد کاربرد قرار می گیرند. اما با عملکرد نیروی کم و دقیق شما می توانید به فرایند عملکرد این نوع پمپ در طولانی مدت مطمئن باشید و همین امر به اصطکاک هرچه کمتر و در نتیجه هزینه تعمیر بسیار پایین اشاره واضحی داشته باشد که این هزینه پایین به خاطر نگهداری آسان در دراز مدت است.

طرز کار پمپ آب بدون برق هیدرولیکی

پمپ آب بدون برق هیدرولیکی یک پمپ کاملاً ساده و همچنین بدون موتور است که برای پمپاژ آب با جریان پایین کار می کند. البته برخی دیگر این نوع پمپ آن را به عنوان پمپ آب گرانشی حتی می شناسند. در برخی از موارد شاید بتوان به عنوان پمپ آب بدون موتور نیز از آن یاد کرد.

انرژی اصلی این نوع پمپ از آب چاه، چشمه، دریاچه و یا رودخانه تامین می شود و آن را به مخزن های ذخیره سازی ارسال می کند. شما می توانید برای مکان هایی که به هر دلیلی میزان آب آن کم است و یا انرژی محدودی وجود دارد از این نوع پمپ آب استفاده کنید.

 به هر حال نمی توان همیشه از منابع مکانیکی و الکتریسیته به راحتی استفاده کرد و کارایی پمپ آب های بدون برق هیدرولیک در اینجا این چنین خودنمایی می کند. بسیاری از تولیدکنندگان در جهان متنوع ترین محصولات این چینی را با قیمت مناسب تولید و روانه بازار کرده اند که شما باید به کیفیت و سپس قیمت هرکدام توجه بیشتری داشته باشید.

کاربرد پمپ آب بدون برق هیدرولیکی

شما در مناطق کوهستانی و تپه ای و حتی آن دسته از مناطق که به جریان آب کمی نیاز دارند می توانید از پمپ آب بدون برق هیدرولیکی استفاده کنید.

البته ناگفته نماند که از پمپ یادشده برای آبیاری نمی توان استفاده کرد و اگر شما به دنبال جریان آب بیشتری هستید، باید از سایز لوله بزرگتر بین ۴ تا ۶ اینچ استفاده کنید؛ چرا که سازنده، لوله های ورودی و خروجی را با توجه به سایز پمپ هیدرولیکی تنظیم میکند.

این نوع پمپ آب باید از منبع تحت فشار پایین تر نصب گردد تا بتواند فشار کافی را برای پمپاژ ایجاد کند و سپس به طور کاملا طبیعی با افزایش فشار کار خود را آغاز کند.

اهمیت استفاده پمپ آب بدون برق هیدرولیکی

عدم استفاده از برق اولین دلیلی است که بسیاری از مشتریان نسبت به تهیه و سفارش پمپ آب بدون برق هیدرولیکی اقدام می‌کنند. این پمپ ها به خاطر آلودگی صوتی بسیار کمتر خود مشتری را به خرید ترغیب کرده و جالب است بدانید که به خاطر استفاده از قطعات محرک بسیار کمتر شما با سایش قطعات به هیچ عنوان در طولانی مدت رو به رو نخواهید شد.

همچنین می توانید به استفاده مجدد به خاطر برگرداندن آب بیندیشید که این خود از اتلاف آب به بهترین شکل ممکن جلوگیری میکند. بدون شک از استفاده از این پمپ یک روش مطمئن است که با افزایش طول عمر خود می تواند به صورت دائمی مورد استفاده قرار گیرد.  

پمپ آب بدون برق هیدرولیکی

خرید پمپ آب بدون برق هیدرولیکی

تاسیسات دات کام https://tasisat.com/ از جمله وب سایت های اینترنتی معتبری است که شما را نسبت به خرید سایزهای مختلف پمپ آب بدون برق هیدرولیکی ترغیب می کند. همچنین بهتر است بدانید که پمپ های هیدرولیکی به دلیل نگهداری آسان باعث می شود تا شما هزینه تعمیر کمتری را به خاطر کم بودن قطعات محرک در نظر بگیرید.

بهتر از نسبت به خرید این محصول هر چه سریعتر وارد عمل شوید تا بتوانید در مناطق گوناگون با کمترین آلودگی صوتی از این دستگاه استفاده کنید. تولید کنندگان بسیار هرکدام به خاطر کیفیت ساخت، ارزش خرید پمپ آب ساخته شده خود را بالا میبرند.

اما در این بین، شما نیز باید بدانید کیفیت صددرصد حرف اول را می زند. از جمله معیارهای خرید پمپ آب خانگی هیدرولیکی بدون برق توجه به متراژ واحدها، تعداد واحد، تعداد شیرهای ساختمان است.

قیمت پمپ آب بدون برق هیدرولیکی

قیمت پمپ آب بدون برق هیدرولیکی با توجه به سایز لوله و نام برند برآورد می شود و بهتر است بدانید که امروزه قیمت سایت های اینترنتی نسبت به بازار سنتی بسیار کمتر است. توصیه ما به شما این است که سعی کنید جهت محاسبه قیمت با کارشناسان سایت در ارتباط باشید.

به این دلیل که کارشناس با توجه به نیاز و بودجه شما می تواند بهترین برند را معرفی کرده تا شما نسبت به خرید محصول اقدام فرمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش پشتیبانی فروش مراجعه کنید.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *