کولر گازی وستن ایر ساخت کجاست؟ + راهنمای خرید

لطفا امتیاز دهید

کولر گازی وستن ایر ساخت کجاست؟

کولر گازی وستن ایر ساخت کدام کشور است؟ اصل سازنده کولر گازی  کشور آلمان است در واقع باید بگوییم که این محصول کاری ترکیبی از دو کشور آلمان و چین می باشد. این ساخته ترکیبی برای قطعات خود به کشور آلمان متوسل می باشد و مونتاژ خود را مدیون کشور چین می باشد.

در واقع طراحی اصلی این کولرها توسط کشور آلمان صورت می پذیرد. اگر طراحی و نقشه و قطعات یک وسیله مربوط به یک کشور باشد و متصل نمودن قطعات به هم کار کشور دومی باشد، به نظر شما این کولر در نهایت ساخت کجاست؟

بحث ما در مورد کولر گازی و اسپلیت می باشد و پاسخی که ما به شما ارائه می دهیم این است که طرح اصلی اهمیت زیادی دارد اما متصل نمودن قطعات ان طرح  هم بسیار مهم می باشد.

در نتیجه با همه این موضوعاتی که مطرح شد باید بیان کنیم که کشور ارائه دهنده طرح سازنده اصلی این کولر گازی می باشد. علت این امر این است که فکر و ایده دارای ارزش زیادی می باشد و طراح آن ایده فقط از نحوه صحیح کارکرد و متصل نمودن قطعات مطلع است. در واقع فکر و ایده همیشه ارزشمند است و در هر زمانی ارزش زیادی را دارا می باشد.

شما با یک ایده جذاب و کاربردی میتوانید بهترین ها را خلق کنید و تمامی امور مربوط به ایده خود را فقط خودتان میدانید. بنابراین نتیجه میگیریم که کشور آلمان فقط توان نظارت دقیق بر ساخت دستگاه توسط شرکت طرف قرارداد در چین را دارا می باشد و باید نظارت دقیقی بر ساخت این کولر داشته باشد.

کولر گازی وستن ایر

نام کولر به زبان انگلیسی

برندی که تا به این جا در مورد آن صحبت کردیم به زبان انگلیسی به صورت روبرو نوشته می شود Westen Air 

این برند در کشورهای مختلف  دارای محبوبیت بسیار زیادی می باشد به طوری که شما در این کشورها این نوع کولر اسپلیت را به تعداد بسیار زیادی مشاهده خواهید نمود. در ادامه اطلاعات بیش تری را در مورد این کولر با شما به اشتراک می گذاریم.

خرید انواع اسپلیت و کولر گازی

کولر گازی وستن ایر و خصوصیات

همه انواع کولر گازی باید دارای ویژگی های مشترکی باشند که قبلا مفصلا در مورد این موضوع بحث کرده ایم، اما در این سیستم تهویه ما به دنبال کولری هستیم که ویژگی های منحصر به فردی داشته باشد. در ادامه ویژگی های این گمشده را برای شما توضیح خواهیم داد. در واقع گمشده همیشگی شما همان کولر گازی وستن ایر می باشد.

مهم ترین خصلت و ویژگی کولر گازی وستن ایر باید صرفه جویی کردن این کولر در میزان مصرف انرژی باشد. اگر جریان هوای سرد به صورت افقی در خانه پخش شود و از وسیله سرمایشی به این صورت در همه جا منتشر شود، در این صورت در میزان انرژی بسیار صرفه جویی خواهد شد.

در این حالت خانه و مکان مورد نظر هم بسیار بهتر از حالت های دیگر خنک خواهد شد. این دستگاه به این نکته توجه زیادی نموده است. همچنین شما می توانید شاهد عمودی بودن هوای گرم در مناطق بسیار گرم باشید.

این سیاست بهترین انتخاب برای رهایی از سرمای زمستان و گرمای تابستان می باشد. این روش استفاده از جریان هوای سرد و گرم برای شرکت تولید کننده کولر گازی بسیار کارآمد می باشد و همین ویژگی بسیار سبب محبوبیت این کولر شده است. فیلترهای چندگانه تصفیه در این محصول تعبیه شده است و همین بخش تعبیه شده در آن به خوبی می تواند فضای اطراف را تصفیه نماید.

در این حال شما کولری را در اختیار خواهید داشت که آلوده ترین فضاها را هم به خوبی برای شما تصفیه می کند. اسپلیت موجود در این نوع کولر گازی دارای تایمر 24 ساعته می باشد و کمپرسوری کم مصرف هم در درون آن قرار داده شده است. ریموت کنترل موجود در درون دستگاه به خوبی همه فعالیت های این کولر را کنترل می نماید.

با کمک این ریموت به سادگی میتوان به صورت اتوماتیک دما را کنترل نموده و حتی دمای مناسبی را برای هنگامه خواب خود تنظیم نمایید. قدرت پرتاب هوا و باد در درون این دستگاه به حدی زیاد می باشد که تا میزان 15 متر هم میتوان آن را به اطراف انتقال داد. نصب این دستگاه به سادگی می تواند انجام گیرد و شما با خیالی آسوده می توانید برای نصب این کولر اقدام نمایید.

خصوصیات کولر گازی وستن ایر

انواع کولر گازی وستن ایر

اینورتر ابتدایی ترین مدل کولر گازی  است که در گذشته در مورد آن به تفصیل برای شما توضیح دادیم. این مدل بسیار کم مصرف می باشد و از میزان بسیار کمی انرژی برای فعالیت استفاده می کند. مدل های متفاوت تری از این سیستم موجود می باشد که بر اساس نوع گاز موجود در آن ها هم طبقه بندی می شوند.  این دستگاه میتواند با گاز R41 نیز فعالیت کند که دقیقا کولر که دارای این گاز می باشد خود نوعی کولر منحصر به فرد می باشد.

این دستگاه دارای نوع دیگری از گاز به نام R22 هم می باشند. این گاز در واقع در نوع خاص دیگری از این کولر موجود می باشد. این محصول دارای انواع ایستاده و پرتابل و نوع قدیمی پنجره ای هم می باشد. مدل آخر بیش تر برای مناطق جنوبی بکار می آید. انواع مدل های گوناگون را برای این سیستم تا به این جا ذکر کردیم. گاز موجود در انواع مختلف این محصول هیچ گونه آسیبی به محیط زیست وارد نمی کند و از اعضای فعال گروه های فعال در زمینه محیط زیست می باشد.

ضریب عملکرد این نوع کولرها به خوبی با کمک دستگاه هایی که در درون این نوع کولرها تعبیه شده اند اندازه گیری می شود. این دستگاه با این حرکت می تواند ضریب سرمایشی و گرمایشی هر کولری را بالاتر برده و آن را ارتقا بخشد. کمپرسورهایی که در درون این محصول استفاده می شود، از نوع روتاری بوده و همین مورد بخش زیادی از پیشرفت این کولر را سبب می شود.

خرید انواع کولر گازی وستن ایر

انواع داکت اسپلیت

داکت اسپلیت دستگاه مهمی است که شما هیچگاه یک مدل تنها از آن را در بازار مشاهده نخواهید کرد.

  • داکت اسپلیت اینورتر
  •  داکت اسپلیت R410
  • داکت اسپلیت همراه با گاز R22

تمامی این داکت ها دارای کاربردهای منصر به فرد خود می باشند و برای امور خاصی بکار برده می شوند. لازم است در ادامه در مورد اسپلیت وستن ایر توضیحات بیش تری را به شما ارائه نماییم.

کولر گازی وستن ایر ساخت کجاست؟

آشنایی با برند وستن ایر

برند تجاری وستن ایر  قدمت چندان زیادی ندارد اما با همین قدمت کم دارای محبوبیت بسیار زیادی می باشد.

به طوری که کولرهای گازی این برند در تمام سطح جهان منتشر شده و بسیار رواج پیدا کرده است. آیا شما با اهداف و برنامه های شرکت سازنده اسپلیت و کولر گازی وستن ایر آشنایی دارید؟

اگر با این موارد آشنا نیستید بهتر است که با ما همراه شوید تا با داستان هدف شکل گیری این شرکت و اهداف آن آشنا شوید. یکی از مهم ترین اهداف شکل گیری این سیستم تهویه ساخت کولرهایی بسیار عالی برای مردم دنیا است که با آن هالحظات بهتری را تجربه نمایند. این شرکت اقدام به تولید انواع کولر گازی های westen air در تعداد و اندازه های زیادی می نماید . به طوری که شما در زمان کمی قادر به دریافت سفارشات خود خواهید بود.

اگر به صورت دائمی قصد دارید که نمایندگی شرکت کولر گازی  را دارا باشید در ابتدا باید برای قرارداد دائمی با این شرکت اقدام کرده و تمامی شرایط لازم را فراهم نمایید.

باید این نوید را به شما بدهیم که یکی از اهداف این شرکت دارا بودن نمایندگی های زیاد در سطح کشورهای مختلف می باشد. در این صورت شما به سادگی و با سهولت بسیار زیادی امکان دسترسی به دستگاه را خواهید داشت. یکی دیگر از اهداف این شرکت تولید کولرهایی متنوع و بسیار کاربردی می باشد.

این شرکت برای تولید این کولرها از امکانات بسیار زیاد کشور فرانسه و چین استفاده می نماید. بنابراین این شرکت ها با بهره زیادی که از امکانات مختلف می برند، بهترین ها را به بازار ارائه می دهند. همین موضوع یکی از مهم ترین اهداف شرکت سازنده می باشد. در ادامه چند ویژگی متفاوت این محصول را نیز برای شما بیان می کنیم تا با آگاهی کاملی برای انتخاب این کولر تصمیم گیری کنید.

ویژگی های متفاوت کولر گازی و اسپلیت های برند وستن ایر

این نوع کولرهای گازی دارای قابلیت حالت خواب می باشد و از چنان شعوری برخوردار است که در موقع لازم و سر بزنگاه به خواب رود و بدون ایجاد هر نوع سروصدایی به کار خود می پردازد. در واقع این کولر بی صدا می باشد و آزاری به افراد خوابیده در اتاق نخواهد رساند.

شما با خرید این نوع کولر از نظر میزان آلودگی صوتی کولر در آسودگی کاملی بسر خواهید برد. این محصول دارای فیلتر آنتی باکتریال می باشد که محیط را کاملا برای شما تمیز و پاکیزه می نماید.

از این نظر میتوان این نوع کولر گازی را برای مکان های حساسی مثل بیمارستان ها و اتاق عمل استفاده نمود. از آن جا که این مکان ها نیازی بسیار زیادی به محیطی پاک و تمیز دارند، این کولر برای این مکان ها بسیار کاربردی خواهد بود. بدون شک پرستارها و پزشکان موجود در بیمارستان ها و مراکز درمانی از این کولر رضایت کاملی خواهند داشت.

نصب کردن این مدل کولر اسپلیت بسیار ساده بوده و چندان کار مشکلی نمی باشد. این کولر دارای خاصیت های منحصر به فردی است که شاید شما این خاصیت ها را در دیگر کولرهای گازی نتوانید بیابید. رطوبت موجود در هوای اطراف و در کولر توسط این کولر گازی به خوبی رفع می شود و هیچ رطوبت اضافه ای در هوای اطراف باقی نمی ماند.

در نتیجه میتوان از این کولر برای تعدیل هوای مناطق جنوبی و شمالی کشور که دارای رطوبت بسیار زیادی هستند، استفاده کرد. این کولر دارای قابلیت یخ زدایی هم می باشد و با استفاده کردن از این کولر شما می توانید اطمینان داشته باشید که هیچ مشکلی برای کولرتان پیش نمی آید.

معمولا کولرهای گازی دچار مشکلاتی مربوط به یخ زدن سطح کولر می شوند که این مشکلات معمولا در این نوع کولر ها پیش نمی آید. تمامی این ویژگی های توانسته است که این کولر را به یک کورل بسیار منحصر به فرد تبدیل کند.

این کولر دارای قابلیت کنترل از راه دور هم می باشد و شما با نصب نرم افزار مربوطه بر روی گوشی همراه خود می توانید آن را از فاصله بسیار دور هم روشن یا خاموش نمایید. در این صورت نگرانی بابت روشن ماندن کولر در هنگام مسافرت نخواهید داشت.

همچنین شما می توانید قبل از رسیدن به خانه این نوع کولرها را روشن نمایید تا لحظه ورود به خانه از خنکای آن لذت ببرید. با این نوع کولر شما از گرمای شدید تابستانی به بهار دل نشین خانه پناه خواهید برد.

این بهار را تنها با این کولر بسیار عالی می توانید تجربه کنید و راه دیگری برای تجربه این بهار دلنشین وجود نخواهد داشت. این کولر به راحتی نصب می شود و برای تعمیرات مربوط به آن حتما باید به نمایندگی های مربوط به آن مراجعه نمایید. بهتر است برای تمامی امور مربوط به این کولر از نمایندگی های آن و از کارشناسانی خبره کمک بگیرید. این کولر دارای بدنه ای بسیار مقاوم و ضد خوردگی می باشد. این بدنه در برابر ضربات بسیار مقاوم می باشد.

ویژگی های عمومی کولر گازی وستن ایر

این کولر در دماهای مختلفی کاربرد دارد و به راحتی میتوان از آن در تمامی شرایط خاص استفاده کرد. نکته جالب در مورد این کولر این است که این کولر دارای سیستم گرمایشی هم می باشد و شما در زمستان هم میتوانید از این کولرها به عنوان سیستم گرمایشی استفاده نمایید. قیمت این نوع کولرها هم بسیار مناسب بوده و از همه نظر انتخاب بسیار خوبی برای خرید می باشد.

دارا بودن فیلترهای تصفیه هوا و فیلترهای ویتامین c از دیگر مزیت های اسپلیت های وستن ایر محسوب می شود. استفاده از فیلترها به از بین بردن باکتری ها و قارچ ها کمک می کند. همچنین این فیلترها از ورود گرد و غبار به داخل موتور کولر گازی جلوگیری می کنند و مانع آسیب دیدن آنها خواهند شد. برای حفظ و نگهداری و افزایش طول عمر کولرهای گازی بهتر است تا به شکل مکرر و دوره ای این فیلترها شستشو داده شوند و در صورت نیاز تعویض شوند.

نوع کمپرسور به کاررفته در کولرهای گازی وستن ایر از نوع کمپرسور روتاری است. کمپرسورهای روتاری از محبوب ترین کمپرسورهایی هستند که در حال حاضر در تولید سیستم های تهویه مورد استفاده قرار می گیرد. صدای بسیار کم موتور و بازدهی بالای این کولرهای به دلیل استفاده از این کمپرسور می باشد. کمپرسورهای روتاری با افزایش بازده کولرهای گازی باعث کاهش مصرف انرژی و در نتیجه کاهش هزینه های تمام شده برای مصرف کننده خواهند شد.

در داخل جعبه های محصول ریموت کنترل نیز قرار گرفته است. این ریموت جهت خاموش و روشن کردن و به کارگیری امکانات مختلف این کولر گازی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این کولر گازی از جدیدترین امکانات کولرهای گازی در دنیا مانند اتصال به wifi بهره مند است.

به کارگیری خلاقبت و نوآوری در طراحی ظاهری محصول، باعث تولید کولر گازی لوکس و زیبا برای خانه های ایرانی شده است. علاوه بر این تمامی محصولات این شرکت با گارانتی 5 ساله برای کمپرسور و گارانتی 18 ماهه برای سایر قطعات در ایران به فروش می رسد.

جهت خرید و آشنایی بیشتر با کولرهای گازی وستن ایر میتوانید به سایت تاسیسات دات کام سر بزنید.

مشخصات کولر گازی وستن ایر

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

09123434398

آیا مصرف انرژی کولرهای گازی وستن ایر زیاد است؟

خیر این کولرهای گازی دارای برچسب انرژی B هستند.

کولرهای گازی وستن ایر برای واحد های چند متری مناسب است؟

این کولرهای گازی با توجه به ظرفیت برای واحدهای کوچک 40-50 متری تا واحدهای بسیار بزرگ مناسب هستند.

بهره گیری از wifi در کولرهای گازی چه فوایدی دارد؟

امکان کنترل کولر گازی با استفاده از گوشی های همراه و از راه دور را فراهم می کند.

مطالب مرتبط

تعمیر برد اینورتر کولر گازی و داکت اسپلیت

تعمیر برد اینورتر کولر گازی و داکت اسپلیت

تعمیر برد اینورتر کولر گازی و داکت اسپلیت در این سال های اخیر استفاده از سیستم های سرمایشی و گرمایشی... ادامه مطلب

بهترین داکت اسپلیت کم مصرف

بهترین داکت اسپلیت کم مصرف داکت اسپلیت از سیستم های رایج تهویه مطبوع است که متشکل از دو بخش داخلی... ادامه مطلب

انواع فن در سیستم های تهویه مطبوع

انواع فن در سیستم های تهویه مطبوع

انواع فن در سیستم های تهویه مطبوع فن در سیستم های تهویه مطبوع دستگاهی است که وظیفه تامین فشار مورد... ادامه مطلب

مقایسه هواساز خانگی با هواساز صنعتی

مقایسه هواساز خانگی با هواساز صنعتی از جمله دستگاه های تهویه مطبوع پرکاربرد می توان به انواع هواساز اشاره کرد.... ادامه مطلب

اجزای هواساز و عملکرد قطعات آن

اجزای هواساز و عملکرد قطعات آن

اجزای هواساز و عملکرد قطعات آن در این مقاله از سری مقالات وب سایت تخصصی تاسیسات دات کام قصد داریم... ادامه مطلب

سختی گیر برج خنک کننده چیست و چه کاربردی دارد؟

سختی گیر برج خنک کننده چیست و چه کاربردی دارد؟ سختی گیر برج خنک کننده دستگاهی است که سختی آب... ادامه مطلب

محاسبه ظرفیت ایرواشر

محاسبه ظرفیت ایرواشر

محاسبه ظرفیت ایرواشر ایرواشر دستگاهی است که دارای دو عملکرد سرمایش و گرمایش می باشد. گرمایش این سیستم از طریق... ادامه مطلب

مقایسه مصرف برق کولر گازی با کولر آبی

مقایسه مصرف برق کولر گازی با کولر آبی

مقایسه مصرف برق کولر گازی با کولر آبی کولر گازی از جمله سیستم هایی است که دو عملکرد سرمایش و... ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *