راهنمای ریموت کولر گازی وستینگ هاوس

لطفا امتیاز دهید

ریموت کولر گازی وستینگ هاوس

اگر کولر گازی وستینگ هاوس دارید، حتما در یکی از موقعیت هایی قرار گرفته اید که مجبور شده اید خانه خود را زیر و رو کنید تا ریموت را پیدا کنید. هر چقدر هم که با دقت قرارش دهید، به نوعی جای خود را بین کوسن های کاناپه یا زیر صندلی ها پیدا می کند!

اگر از بازی کردن این مخفی کاری خسته شده اید، کنترل از راه دور خود را گم کرده اید، یا به دنبال یک کنترل ثانویه هستید، ممکن است از یک کنترل از راه دور AC جهانی، یا حتی بهتر از آن، یک کنترل هوشمند AC استفاده کنید. در اینجا همه چیزهایی است که برای حل مشکلات ریموت کولر گازی وستینگ هاوس خود باید بدانید:

کنترل از راه دور AC چیست؟

یک کنترل از راه دور یا ریموت برای کنترل یک نوع دستگاه الکترونیکی با برندهای مختلف برنامه ریزی شده است. به عنوان مثال، می توانید یک کنترل از راه دور جهانی برای کار با تلویزیون، تهویه مطبوع، لامپ و سایر دستگاه های خود خریداری کنید. یک ریموت کنترل یکولر گازی تنها با برند خود کولر گازی سازگار است.

البته در برخی از این موارد می تواند هر تهویه مطبوع را با استفاده از سیگنال های IR، هاب یا بلسترها یا کنترل های هیبریدی بدون توجه به برچسب سازنده آن کنترل کند. اگر نمی توانید کنترل دقیق سازنده کولر گازی خود را پیدا کنید، یک ریموت جهانی می تواند با کسری از هزینه آن را به طور موثر کار کند. اما برای کولر گازی وستینگ هاوس باید از ریموت خود کولر گازی استفاده کنید.

شما در صورتی که کولر گازی وستینگ هاوس را خریداری کرده اید باید به خوبی در مورد دکمه های ریموت کولر گازی وستینگ هاوس اطلاعات بیشتری داشته باشید. هر یک از انواع دکمه های روی ریموت کنترل را به خوبی از نظر کارایی باید بررسی کنید تا از تنظیمات کولر گازی آگاهی به دست آورید.

شما در صورتی که اطلاعات بیشتری در مورد دکمه های روی ریموت کولر گازی داشته باشید می توانید به بهترین نحو ممکن دستگاه را تنظیم کنید. شما زمان استفاده کردن از ریموت کنترل باید از سالم بودن آن اطمینان خاطر داشته باشید و سپس آن را برای تنظیم کولر مورد استفاده قرار دهید.

برخی از اصلی ترین و مهمترین دکمه هایی که روی ریموت این کولر گازی وجود دارد و شما باید با آنها آشنایی داشته باشید را در ادامه برای شما به طور کامل معرفی می کنیم.

دکمه های ریموت کولر گازی وستینگ هاوس

آشنایی با دکمه های ریموت کنترل کولر گازی وستینگ هاوس

دکمه های زیادی روی ریموت کولر گازی وستینگ هاوس وجود دارد که شما باید به خوبی بدانید هر یک از آنها کاربرد ویژه ای از خودشان نشان می دهند تا شما دستگاه را تنظیم کنید. برخی از این دکمه ها به همراه کارکردشان عبارت است از :

 1. کلید خاموش و روشن :

 این کلید برای روشن و خاموش کردن دستگاه به کار برده می شود. شما با یک بار فشار دادن این دکمه می توانید دستگاه را روشن کنید و یا یک بار دیگر فشار دادن آن دستگاه را می توانید خاموش کنید.

توجه داشته باشید که زمان خاموش کردن کولر گازی هر یک از تنظیماتی که دستگاه با آن کار می کند سیو می شود و سری بعد که کولر را روشن می کنید آن تنظیمات اجرا می شوند.

 1. دکمه اسلیپ :

یکی از دیگر دکمه های ریموت کنترل که بسیار مهم است دکمه اسلیپ می باشد. شما با فشار دادن این دکمه می توانید حالت خواب دستگاه را تنظیم کنید. مکانیزم خواب در ساعت مشخص شده روی دستگاه با این دکمه تنظیم می شود. همچنین باید بدانید که با فشار دادن مجدد می توانید آن را غیر فعال کنید.

 1. کلید قفل :

شما با فشار دادن این دکمه می توانید دستگاه را قفل کنید و قفل  دستگاه روی یونیت داخلی انجام می شود. این ویژگی بیشتر برای مکان های عمومی مورد استفاده قرار می گیرد که باید به خوبی زمان استفاده از آن را بدانید.

 1. کلید مود :

این کلید روی ریموت کولر گازی وستینگ هاوس برای انتخاب کردن عملکرد سرمایشی و گرمایشی دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد. شما باید به خوبی بدانید که در  فصل سرما بهتر است گزینه گرمایشی آن را انتخاب کنید و در فصل گرما هم باید گزینه سرمایشی آن را انتخاب کنید. یکی از دیگر حالت های این دکمه هم حالت اتوماتیک می باشد که شما با زدن این حالت می توانید تهویه سازی اتاق را انجام دهید.

 1. کلید هیت :

اگر شما می خواهید حالت گرمایش را برای کولر گازی خود انتخاب کنید تا هر بار بعد از روشن شدن دستگاه حالت گرمایش آغاز شود باید بدانید که نیاز است این دکمه را بزنید. با زدن این دکمه حالت گرمایش را برای دستگاه خود تنظیم خواهید کرد.

 1. کلید کول :

با انتخاب کردن این کلید شما می توانید حالت سرمایش را برای کولر گازی انتخاب کنید. این کلید را باید زمانی بزنید که می خواهید به طور کلی دستگاه روی حالت سرمایشی کار کند.

 1. کلید درای :

شما با انتخاب کردن و زدن این دکمه می توانید حالت رطوبت زدایی دستگاه را فعال کنید. اگر شما می خواهید باکتری ها و ویروس هایی که در ساختمان ها وجود  دارد را از بین ببرید بهتر است که این کلید ریموت کولر گازی وستینگ هاوس را بزنید.

 1. کلید فن :

شما با زدن این دکمه کارکرد فن را افزایش می دهید و تنها با استفاده از فن دستگاه کار می کند. در واقع با زدن این دکمه دیگر کمپرسور کار نمی کند و حرکت گرمایشی و سرمایشی از آن دریافت نمی کنید. این دکمه برای تنظیم کردن تهویه مطبوع ساختمان زده می شود.

کلید سوئینگ

 1. کلید سوئینگ :

 با انتخاب کردن این دکمه شما می توانید وزش افقی و یا عمودی حرکت باد درون کولر گازی را تنظیم کنید. دقت داشته باشید که برای کارکرد دستگاه با استفاده از این دکمه باید آن را تا دو ثانیه نگه دارید. در این صورت دمپرهای چپ و راست کارکرد خود را آغاز می نمایند.

 1. کلید اسپید :

این کلید را شما می توانید برای تغییر دادن دور فن یونیت داخلی مورد استفاده قرار دهید که این ویژگی باید بدانید بسیار کاربردی و مهم می باشد و شما می توانید برای عملکرد بهتر کولر گازی آن را انتخاب کنید.

 1. کلید لایت :

این کلید را شما می توانید برای روشن و یا خاموش شدن صفحه نمایش داخلی مورد استفاده قرار دهید. شما با استفاده از این دکمه می توانید پنل داخلی را روشن و خاموش کنید.

خرید ریموت کنترل وستینگ هاوس:

ریموت‌های وستینگ هاوس اکثراً از کیفیت بالاتری برخوردار هستند. از طرف دیگر، یک کنترل AC هوشمند و جهانی بوده که دارای ویژگی هایی عالی هستند، عملکردهای هوشمند اضافی و تمام مزایای یک AC هوشمند را برای کولر گازی شما اضافه می کند.

با استفاده از این برنامه، می‌توانید به ویژگی‌های متعددی مانند زمان‌بندی، geofencing، حالت Comfy و ../ دسترسی داشته باشید.بنابراین خرید این نوع ریموت با توجه به ویژگی های مخصوص آن بسیار عالی است.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

با استفاده از ریموت برای کم و زیاد کردن دما یا خاموش وروشن کردن اسپیلت کار نمی کند، چکار باید کرد؟

گیرنده روی برد کولر گازی را تست کنید

چرا گاهی همه دکمه ها در ریموت با هم روشن می شوند؟

در این مورد باید ریموت را ریسیت کنید.

آیا ریموت دارای گارانتی است؟

در صورتی که همراه با خرید کولر گازی باشد بله دارای گارانتی و خدمات پس از فروش است.

مطالب مرتبط

مصرف آب معدنی یا استفاده از دستگاه تصفیه آب

مصرف آب معدنی یا استفاده از دستگاه تصفیه آب

مصرف آب معدنی یا استفاده از دستگاه تصفیه آب آب یکی از ضروراتی است که به طور روزمره مورد استفاده... ادامه مطلب

معرفی ۳ تا از بهترین فن کویل های ایتالیایی

معرفی 3 تا از بهترین فن کویل های ایتالیایی

معرفی ۳ تا از بهترین فن کویل های ایتالیایی فن کویل از جمله سیستم های تهویه مطبوع است که از... ادامه مطلب

مزیت مینی چیلر نسبت به داکت اسپلیت

مزیت مینی چیلر نسبت به داکت اسپلیت

مزیت مینی چیلر نسبت به داکت اسپلیت مینی چیلر و داکت اسپلیت از سیستم های رایجی هستند که در کاربری... ادامه مطلب

محل نصب چیلر هوا خنک

محل نصب چیلر هوا خنک چیلر یکی از تجهیزات تهویه مطبوع است که به طور کلی به دو دسته جذبی... ادامه مطلب

کولر صنعتی چیست ؟

کولر صنعتی چیست ؟

کولر صنعتی چیست ؟ بهتر است بدانید که کولر انواع مختلفی دارد؛ که هر یک در کاربردهای خاصی مورد استفاده... ادامه مطلب

معرفی ۳ تا از بهترین فن کویل های ایتالیایی

فن کویل سقفی توکار از نظر صدا

فن کویل سقفی توکار از نظر صدا فن کویل سقفی توکار یکی از انواع فن کویل های سقفی است که... ادامه مطلب

عوارض دستگاه تصفیه هوا غیر استاندارد

عوارض دستگاه تصفیه هوا غیر استاندارد امروز با توجه به آلودگی هوا و ایجاد مشکلات و بیماری های مختلف توصیه... ادامه مطلب

طرز کار چیلر هوا خنک

طرز کار چیلر هوا خنک چیلرها از جمله سیستم های سرمایشی هستند که در ظرفیت ها و مدل های مختلفی... ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *