ریموت کولر گازی وستینگ هاوس

شما در صورتی که کولر گازی وستینگ هاوس را خریداری کرده اید باید به خوبی در مورد دکمه های ریموت کولر گازی وستینگ هاوس اطلاعات بیشتری داشته باشید. هر یک از انواع دکمه های روی ریموت کنترل را به خوبی از نظر کارایی باید بررسی کنید تا از تنظیمات کولر گازی آگاهی به دست آورید.

شما در صورتی که اطلاعات بیشتری در مورد دکمه های روی ریموت کولر گازی داشته باشید می توانید به بهترین نحو ممکن دستگاه را تنظیم کنید. شما زمان استفاده کردن از ریموت کنترل باید از سالم بودن آن اطمینان خاطر داشته باشید و سپس آن را برای تنظیم کولر مورد استفاده قرار دهید.

برخی از اصلی ترین و مهمترین دکمه هایی که روی ریموت این کولر گازی وجود دارد و شما باید با آنها آشنایی داشته باشید را در ادامه برای شما به طور کامل معرفی می کنیم.

دکمه های ریموت کولر گازی وستینگ هاوس

آشنایی با دکمه های ریموت کنترل کولر گازی وستینگ هاوس

دکمه های زیادی روی ریموت کولر گازی وستینگ هاوس وجود دارد که شما باید به خوبی بدانید هر یک از آنها کاربرد ویژه ای از خودشان نشان می دهند تا شما دستگاه را تنظیم کنید. برخی از این دکمه ها به همراه کارکردشان عبارت است از :

 1. کلید خاموش و روشن :

 این کلید برای روشن و خاموش کردن دستگاه به کار برده می شود. شما با یک بار فشار دادن این دکمه می توانید دستگاه را روشن کنید و یا یک بار دیگر فشار دادن آن دستگاه را می توانید خاموش کنید.

توجه داشته باشید که زمان خاموش کردن کولر گازی هر یک از تنظیماتی که دستگاه با آن کار می کند سیو می شود و سری بعد که کولر را روشن می کنید آن تنظیمات اجرا می شوند.

 1. دکمه اسلیپ :

یکی از دیگر دکمه های ریموت کنترل که بسیار مهم است دکمه اسلیپ می باشد. شما با فشار دادن این دکمه می توانید حالت خواب دستگاه را تنظیم کنید. مکانیزم خواب در ساعت مشخص شده روی دستگاه با این دکمه تنظیم می شود. همچنین باید بدانید که با فشار دادن مجدد می توانید آن را غیر فعال کنید.

 1. کلید قفل :

شما با فشار دادن این دکمه می توانید دستگاه را قفل کنید و قفل  دستگاه روی یونیت داخلی انجام می شود. این ویژگی بیشتر برای مکان های عمومی مورد استفاده قرار می گیرد که باید به خوبی زمان استفاده از آن را بدانید.

 1. کلید مود :

این کلید روی ریموت کولر گازی وستینگ هاوس برای انتخاب کردن عملکرد سرمایشی و گرمایشی دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد. شما باید به خوبی بدانید که در  فصل سرما بهتر است گزینه گرمایشی آن را انتخاب کنید و در فصل گرما هم باید گزینه سرمایشی آن را انتخاب کنید. یکی از دیگر حالت های این دکمه هم حالت اتوماتیک می باشد که شما با زدن این حالت می توانید تهویه سازی اتاق را انجام دهید.

 1. کلید هیت :

اگر شما می خواهید حالت گرمایش را برای کولر گازی خود انتخاب کنید تا هر بار بعد از روشن شدن دستگاه حالت گرمایش آغاز شود باید بدانید که نیاز است این دکمه را بزنید. با زدن این دکمه حالت گرمایش را برای دستگاه خود تنظیم خواهید کرد.

 1. کلید کول :

با انتخاب کردن این کلید شما می توانید حالت سرمایش را برای کولر گازی انتخاب کنید. این کلید را باید زمانی بزنید که می خواهید به طور کلی دستگاه روی حالت سرمایشی کار کند.

 1. کلید درای :

شما با انتخاب کردن و زدن این دکمه می توانید حالت رطوبت زدایی دستگاه را فعال کنید. اگر شما می خواهید باکتری ها و ویروس هایی که در ساختمان ها وجود  دارد را از بین ببرید بهتر است که این کلید ریموت کولر گازی وستینگ هاوس را بزنید.

 1. کلید فن :

شما با زدن این دکمه کارکرد فن را افزایش می دهید و تنها با استفاده از فن دستگاه کار می کند. در واقع با زدن این دکمه دیگر کمپرسور کار نمی کند و حرکت گرمایشی و سرمایشی از آن دریافت نمی کنید. این دکمه برای تنظیم کردن تهویه مطبوع ساختمان زده می شود.

کلید سوئینگ

 1. کلید سوئینگ :

 با انتخاب کردن این دکمه شما می توانید وزش افقی و یا عمودی حرکت باد درون کولر گازی را تنظیم کنید. دقت داشته باشید که برای کارکرد دستگاه با استفاده از این دکمه باید آن را تا دو ثانیه نگه دارید. در این صورت دمپرهای چپ و راست کارکرد خود را آغاز می نمایند.

 1. کلید اسپید :

این کلید را شما می توانید برای تغییر دادن دور فن یونیت داخلی مورد استفاده قرار دهید که این ویژگی باید بدانید بسیار کاربردی و مهم می باشد و شما می توانید برای عملکرد بهتر کولر گازی آن را انتخاب کنید.

 1. کلید لایت :

این کلید را شما می توانید برای روشن و یا خاموش شدن صفحه نمایش داخلی مورد استفاده قرار دهید. شما با استفاده از این دکمه می توانید پنل داخلی را روشن و خاموش کنید.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 6 =