Search
Close this search box.

بهترین اسپلیت کدام است

بهترین اسپلیت کدام است

بهترین اسپلیت کدام است، موضوع اصلی این مقاله به شمار می آید. اسپلیت یکی از مهمترین و برترین لوازم خانگی به شمارمی آید که نقش اسپلیت برای آرامش ساکنین خانه بسیار پررنگ است؛ بنابراین باید نسبت به انتخاب یک مدل مناسب توجه بیشتری نشان داد. اینگونه قادر خواهید بود بهترین و مرغوب ترین اسپلیت رابه راحتی خریداری نمایید.

امروزه مدل های بسیار زیادی از اسپلیت وجود دارد که برای انتخاب وخرید هرمدل خریداران دچارشک وتردید می شوند، اما ما دراین مقاله شمارا با ویژگی های بهترین اسپلیت دربازار به صورت مختصر ولی مفید بیشتر آشنا می کنیم.

اسپلیت چی بخریم

یکی از نکات مهم در هنگام خرید اسپلیت داشتن آگاهی و اطلاعات دقیق است. زمانی که شما بدون هیچ اطلاعاتی اقدام به خرید اسپلیت می کنید، ممکن است که دچار سردرگمی شوید و به همین دلیل، باید به عواملی مانند قیمت، مساحت محیط، آفتاب گیر بودن فضا، ارتفاع سقف و میزان گردش هوا توجه بیشتری داشته باشید. اینگونه متوجه می شوید که بهترین اسپلیت کدام است.

بهترین اسپلیت کدام است

انواع کمپرسور

سه نوع کمپرسور وجود دارد. این سه نوع به نام های کمپرسور پیستونی، کمپرسور روتاری و کمپرسور اسکرول معرفی می شوند که در ادامه به توضیح هرکدام می پردازیم. کمپرسور پیستونی از جمله کمپرسورهایی است که با ایجاد سر و صدا زیاد خود شاید چندان مورد توجه و کاربرد قرار نگیرد.

کمپرسور روتاری به صورت چرخشی عمل می کند. این نوع کمپرسور صدا و انرژی کمتری را به وجود می آورد.  اما کمپرسور اسکرول با حرکت داخلی و مخالف دو مارپیچ موجود در خود به هوای خنک محیط پیرامون کمک می کند.

بهترین اسپلیت بازار

بهترین کولر اسپلیت بازار باید یک کمپرسوربسیار قوی و باقدرت داشته باشد که کمپرسور اینورتر در واقع معکوس کننده است. درسیستم‌ های کمپرسوری به معنای سرعت دوران متغیر است و با توجه به دما و رطوبت تنظیمی سرعت دوران کمپرسور کم یا زیاد می شود، این نوع کمپرسور وقتی که به دمای دلخواه برسد، کاملاً خاموش نمی شود و فقط از سرعت آن کم می شود و با حداقل مصرف برق کارایی خود را به نمایش می گذارد.

برای پاسخ به این سؤال که بهترین اسپلیت کدام است ما اسپلیت با کمپرسور اینورتر را پیشنهاد می دهیم. این نوع کمپرسور بدون شک با بهینه سازی مصرف انرژی نیز می تواند هزینه مصرفی کمتری را به وجود آورد. قطعاً خریداران باهوش بیشتر هزینه می کنند و در طولانی مدت از کیفیت یک سیستم عالی بهره می برند.

تفاوت اسپلیت اینورتر با غیراینورتر

برای اینکه بدانید بهترین اسپلیت کدام است باید دو نوع اسپلیت اینورتر و غیر اینورتر را با یکدیگر مقایسه کنید. گاز مصرفی در کولرهای گازی اینورتر بسیار سرد تر از گاز های مصرفی کولر های قدیمی است.

دمای جوشش گاز کولر های اینورتر منفی ۵۲ درجه سانتی گراد است، اما دمای جوشش گاز کولر های قدیمی غیر اینورتر ۴۱ درجه سانتی گراد برآورد می شود وبا توجه به این تفاوت نقش مهمی در تولید سرما در بازه زمانی کمتری خواهد داشت.

فاکتورهای انتخاب بهترین اسپلیت بازار

ü     شرایط آب و هوایی

با توجه به شرایط آب و هوایی می توان اسپلیت را برحسب منطقه به سه کلاس تقسیم بندی نمود که برای انتخاب انواع  اسپلیت شما باید به نوع آب و هوای منطقه خود نیز بسیار دقت کنید. اینگونه متوجه خواهید شد که با توجه به برندهای نام اشنای بازار و سابقه هرکدام بهترین اسپلیت کدام است.

  • معتدل T1
  • خنک T2
  • گرمسیری T3

ü     میزان صدای اسپلیت

برای پاسخ به این سؤال که بهترین اسپلیت کدام است باید به دنبال اسپلیتی با حداقل صدا باشید. صدا یکی از عواملی است که در هنگام خرید بسیار مورد توجه قرار می گیرد. بیشتر خریداران با این سؤال رو به رو می شوند که از کجا بدانیم اسپلیت چقدر صدا دارد؟

در اینجا می توان خیلی ساده از عدد دسیبل متوجه شد که کمتر بودن این عدد به معنای کم صداتر بودن است. این عدد در کاتالوگ ساخت اسپیلت ذکر شده است. در فروشگاه تاسیسات ضمن استعلام جزئیات اسپلیت می توانید با تمام مشخصات دستگاه به راحتی آشنا شوید.

بهترین اسپلیت کدام است

ü     سطح انرژی اسپلیت

برای شناخت این مسأله بهترین اسپلیت کدام است باید به فاکتور بهره وری انرژی الکتریکی دقت کافی داشته باشید. از این معیار می توان فهمید که اسپلیت مورد نظر چه اندازه ای از انرژی الکتریکی را به سرما تبدیل می کند.

ü     پرتاب باداسپلیت

بهترین اسپلیت بازارباید از پرتاب باد خوبی برخوردارباشد. پرتاب باد یعنی این که تاچه حد می تواند باد را انتقال دهد. برای تشخیص این کار فروشندگان از برچسب روی کولرگازی که برحسب متر است، متوجه می شوند و مسلماً هرچه پرتاب باد بیشتر باشد، اسپلیت مورد نظر شما قابل قبول تر خواهد بود.

درکنار ویژگی هایی که گفته شد باید به قابلیت های دیگری هم اشاره کرد. این قابلیت ها می تواند به چند جهته بودن اسپلیت مرتبط باشد. بعضی از اسپلیت ها باد را فقط به بالا یا پایین هدایت می کنند، اما بعضی دیگر از اسپلیت ها به راست و چپ هم باد را انتقال می دهند. به ریموت کنترل اسپلیت دقت کنید، چون بعضی از ریموت ها به آسانی می توان از آنها استفاده کرد، اما بعضی دیگر نیاز به چندجلسه آموزش دارند.

نحوه خرید بهترین اسپلیت بازار

برای پی بردن به جواب این سوال که بهترین اسپلیت کدام است باید از نظر کارشناسان فروشگاه اینترنتی تاسیسات دات کام نیز استفاده نمود. این امکان وجود دارد که یک کولرگازی با ظرفیت بالایی بخرید، ولی راضی کننده نباشد.

اینگونه هم مشاهده شده است که بعد از خرید اسپلیت با ظرفیت بالا، مشتری متوجه شده است که اگر از  دو اسپلیت ظرفیت پایین تر استفاده می کرد، به مراتب بهتر بود. البته این موضوع می تواند بالعکس هم باشد.

پس درنهایت می توان گفت برای خرید اسپلیت می توان از وب سایت تخصصی https://tasisat.com/ خرید انلاین را با مشاوره مشاوران باهوش بهترین خرید در نظر گرفت.  

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”باتوجه به شرایط آب وهوایی منطقه چند نوع اسپلیت وجود دارد؟” answer-0=”معتدلT1 خنک T2 گرمسیری T3 ” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”چند نوع کمپرسور وجود دارد؟” answer-1=”کمپرسور پیستونی کمپرسور روتاری کمپرسور اسکرول ” image-1=”” headline-2=”h2″ question-2=”چه فاکتورهایی برای انتخاب بهترین اسپلیت وجود دارد؟” answer-2=”هدایت باد در اسپلیت سطح انرژی اسپلیت میزان صدای اسپلیت شرایط آب و هوایی ” image-2=”” headline-3=”h2″ question-3=”” answer-3=”” image-3=”” headline-4=”h2″ question-4=”” answer-4=”” image-4=”” headline-5=”h2″ question-5=”” answer-5=”” image-5=”” headline-6=”h2″ question-6=”” answer-6=”” image-6=”” headline-7=”h2″ question-7=”” answer-7=”” image-7=”” headline-8=”h2″ question-8=”” answer-8=”” image-8=”” headline-9=”h2″ question-9=”” answer-9=”” image-9=”” headline-10=”h2″ question-10=”” answer-10=”” image-10=”” headline-11=”h2″ question-11=”” answer-11=”” image-11=”” headline-12=”h2″ question-12=”” answer-12=”” image-12=”” headline-13=”h2″ question-13=”” answer-13=”” image-13=”” headline-14=”h2″ question-14=”” answer-14=”” image-14=”” headline-15=”h2″ question-15=”” answer-15=”” image-15=”” headline-16=”h2″ question-16=”” answer-16=”” image-16=”” count=”17″ html=”true” css_class=””]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *